DEVLET HASTANELERİ

Adana Şehir Hastanesi Çocuk Cerrahisi Doktorları

Adana Şehir Hastanesi Çocuk Cerrahisi Doktorları, Adana Şehir Hastanesi Çocuk Cerrahisi Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Adana Şehir Hastanesi Çocuk Cerrahisi Doktorları Randevu, Adana Şehir Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Adana Şehir Hastanesi Yol Tarifi, Adana Şehir Hastanesi Çocuk Cerrahisi Polikliniği İletişim ve Adres Bilgilerini araştırarak bu makaleyi sizler için hazırladık.

Adana Şehir Hastanesi Çocuk Cerrahisi Doktorları Hakkında

Adana Şehir Hastanesi Çocuk Cerrahisi Doktorları ile en iyi hizmet vermeye çalışan Adana Şehir Hastanesi’nde hasta memnuniyeti ön plandadır. Modern tıbbın ulaştığı en üst düzeydeki sağlık uygulamalarını takip ederek yapılan çalışmalar sayesinde hasta sağlığına kavuşturulmaktadır.

Son teknoloji ile üretilmiş tıbbi cihazların kullanıldığı uygulamalarda hasta memnuniyeti üst düzeydedir. Hastalığın tanı, teşhis ve tedavi süreçleri sırasında yapılan uygulamalar profesyonel ellerde gerçekleştirilmektedir. Adana Şehir Hastanesi, alanında uzman doktor kadrolarından oluşmaktadır.

Çocuk Cerrahisi Nedir? Hangi Hastalıklara Bakar?

Adana Şehir Hastanesi Çocuk Cerrahisi kliniğinde alanında uzman hekimler tarafından çocuklarda görülen solunum sistemi hastalıkları, baş ve boyun hastalıkları, sindirim sistemi hastalıkları, hormonal hastalıklar, kanser hastalıkları, doğumsal duedonal tıkanıklar, sünnet ve daha pek çok cerrahi işlem gerektiren rahatsızlıkların teşhis ve tedavisi gerçekleştirilmektedir. 0-18 yaş grubu çocuklarla ilgili tüm cerrahi işlemleri kapsamaktadır.

Adana Şehir Hastanesi Çocuk Cerrahisi Doktorları
Adana Şehir Hastanesi Çocuk Cerrahisi Doktorları

Adana Şehir Hastanesi Çocuk Cerrahisi Doktorları

Doç. Dr. İlknur BANLI CESUR Adana Şehir Hastanesi Çocuk Cerrahisi Uzmanı

Op. Dr. Alparslan ÇAMLI Adana Şehir Hastanesi Çocuk Cerrahisi Uzmanı

Op. Dr. Cemal PARLAKGÜMÜŞ Adana Şehir Hastanesi Çocuk Cerrahisi Uzmanı

Op. Dr. Gökmen KURT Adana Şehir Hastanesi Çocuk Cerrahisi Uzmanı

Op. Dr. Nevin Ada Tarkan Adana Şehir Hastanesi Çocuk Cerrahisi Uzmanı

Adana Şehir Hastanesi Çocuk Cerrahisi Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

Siz değerli ziyaretçilerimiz Adana Şehir Hastanesi Çocuk Cerrahisi Doktorları hakkındaki deneyim, istek ve görüşlerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

Adana Şehir Hastanesi Çocuk Cerrahisi Doktorları Randevu Al

merkezi hekim randevu sistemi
merkezi hekim randevu sistemi

Merkezi Hastane Randevu Sistemi ( MHRS), tarafından oluşturulan online randevu sistemi ile veya 182 numaralı hattı arayarak Adana Şehir Hastanesi Nefroloji Doktorları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

Adana Şehir Hastanesi’ne Nasıl Gidilir?

Adana Şehir Hastanesi’ne gitmek isteyen hastalar Adana Büyükşehir Belediyesi’nin 110, 112, 113, 116, 121, 122, 123, 125, 130, 131, 132, 133, 135, 140, 144, 151, 153, 154, 155, 156, 160, 161, 162 hat ve numaralı otobüsleri ile hastaneye ulaşım sağlayabilirler.

Özel araçlarla hastaneye giden hastalar için hastane önünde açık otopark mevcuttur. Özel araç ile gelen hastalar aşağıda verdiğimiz linke tıklayarak yol tarifi alabilirler.

Adana Şehir Hastanesi Yol Tarifi

Adana Şehir Hastanesi’ne Nasıl Gidebilirim? diye düşünüyorsanız yol tarifi için TIKLAYIN.

Adana Şehir Hastanesi Nefroloji Polikliniği İletişim & Adres Bilgileri

Adres : Dr. Mithat Özsan Bulvarı Kışla Mah. 4522 Sok. No:1 Yüreğir/ADANA Tel  : +90. 322 455 90 00 Fax : +90. 322 344 03 05 E-posta: [email protected]

Bir diğer makalemizde Adana Şehir Hastanesi Nefroloji Doktorları, Adana Şehir Hastanesi Nefroloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Adana Şehir Hastanesi Nefroloji Doktorları Randevu, Adana Şehir Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Adana Şehir Hastanesi Yol Tarifi, Adana Şehir Hastanesi Nefroloji Polikliniği İletişim ve Adres Bilgileri yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir