DEVLET HASTANELERİ

Adana şehir Hastanesi Nefroloji Doktorları

Adana Şehir Hastanesi Nefroloji Doktorları, Adana Şehir Hastanesi Nefroloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Adana Şehir Hastanesi Nefroloji Doktorları Randevu, Adana Şehir Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Adana Şehir Hastanesi Yol Tarifi, Adana Şehir Hastanesi Nefroloji Polikliniği İletişim ve Adres Bilgilerini araştırarak bu makaleyi sizler için hazırladık.

Adana Şehir Hastanesi Nefroloji Doktorları Hakkında

Adana Şehir Hastanesi Nefroloji Doktorları ile en iyi hizmet vermeye çalışan Adana Şehir Hastanesi’nde hasta memnuniyeti ön plandadır. Modern tıbbın ulaştığı en üst düzeydeki sağlık uygulamalarını takip ederek yapılan çalışmalar sayesinde hasta sağlığına kavuşturulmaktadır.

Son teknoloji ile üretilmiş tıbbi cihazların kullanıldığı uygulamalarda hasta memnuniyeti üst düzeydedir. Hastalığın tanı, teşhis ve tedavi süreçleri sırasında yapılan uygulamalar profesyonel ellerde gerçekleştirilmektedir. Adana Şehir Hastanesi, alanında uzman doktor kadrolarından oluşmaktadır.

Nefroloji Nedir? Hangi Hastalıklara Bakar?

Nefroloji bölümü böbrek hastalıklarını konu alan bir bilim dalıdır. Adana Şehir Hastanesi Nefroloji kliniğinde böbrek ile ilgili hastalıkların teşhisi, önlenmesi ve tedavi hizmetleri verilmektedir. Hastanenin Nefroloji kliniğinde akut böbrek yetmezliği, böbrek damarı hastalıkları, kronik böbrek yetmezliği, böbrek ve mesane taşları, hipertansiyon, idrar bozuklukları, vücuttaki sıvı ve mineral dengesizlikleri diyaliz ve böbrek nakli gibi hastalıklara çare aranmaktadır.

Adana Şehir Hastanesi Nefroloji Doktorları
Adana Şehir Hastanesi Nefroloji Doktorları

Adana Şehir Hastanesi Nefroloji Doktorları

Uzm. Dr. DERYA BAŞAK TANBUROĞLU Adana Şehir Hastanesi Nefroloji Uzmanı

Uzm. Dr. EMRAH GÜNAY Adana Şehir Hastanesi Nefroloji Uzmanı

Uzm. Dr. ENGİN ONAN Adana Şehir Hastanesi Nefroloji Uzmanı

Uzm. Dr. FATMA ÜLKÜ ADAM Adana Şehir Hastanesi Nefroloji Uzmanı

Adana Şehir Hastanesi Nefroloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

Siz değerli ziyaretçilerimiz Adana Şehir Hastanesi Nefroloji Doktorları hakkındaki deneyim, istek ve görüşlerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

Adana Şehir Hastanesi Nefroloji Doktorları Randevu Al

merkezi hekim randevu sistemi
merkezi hekim randevu sistemi

Merkezi Hastane Randevu Sistemi ( MHRS), tarafından oluşturulan online randevu sistemi ile veya 182 numaralı hattı arayarak Adana Şehir Hastanesi Nefroloji Doktorları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

Adana Şehir Hastanesi’ne Nasıl Gidilir?

Adana Şehir Hastanesi’ne gitmek isteyen hastalar Adana Büyükşehir Belediyesi’nin 110, 112, 113, 116, 121, 122, 123, 125, 130, 131, 132, 133, 135, 140, 144, 151, 153, 154, 155, 156, 160, 161, 162 hat ve numaralı otobüsleri ile hastaneye ulaşım sağlayabilirler.

Özel araçlarla hastaneye giden hastalar için hastane önünde açık otopark mevcuttur. Özel araç ile gelen hastalar aşağıda verdiğimiz linke tıklayarak yol tarifi alabilirler.

Adana Şehir Hastanesi Yol Tarifi

Adana Şehir Hastanesi’ne Nasıl Gidebilirim? diye düşünüyorsanız yol tarifi için TIKLAYIN.

Adana Şehir Hastanesi Nefroloji Polikliniği İletişim Bilgileri & Adres

Adres : Dr. Mithat Özsan Bulvarı Kışla Mah. 4522 Sok. No:1 Yüreğir/ADANA
Tel  : +90. 322 455 90 00
Fax : +90. 322 344 03 05
E-posta: [email protected]

Bir diğer makalemizde Adana Çukurova Devlet Hastanesi Nefroloji Doktorları, Adana Çukurova Devlet Hastanesi Nefroloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Adana Çukurova Devlet Hastanesi Nefroloji Doktorları Randevu, Adana Çukurova Devlet Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Adana Çukurova Devlet Hastanesi Yol Tarifi, Adana Çukurova Devlet Hastanesi Nefroloji Kliniği İletişim ve Adres Bilgileri yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir