Hakkımızda

Hastahanem Hakkında

hastahanem.com Türkiye’de devlet hastaneleri, özel hastaneler ve kliniklerde görev alan doktorlar, hastaneler, klinikler ve hastalıklar hakkında tanıtmak ve bilgi vermek amacıyla kurulmuştur. hastahanem.com sitemizde yer alan hastaneler ve doktorların hangi branşta çalıştığı, randevu alma, iletişim adresleri ve referansları gibi özelliklerin yanında hangi cerrahın hangi hastanede çalıştığı bilgilerini de yine hastahanem.com sitemizde bulabilirsiniz.

Hastaneler, sağlık ve doktor alanında kullanılan terimler, doktorların hangi ameliyatları gerçekleştirdiği, doktor muayene ücretleri gibi konuları da yine ziyaretçilerimiz ile paylaşıp bilgi verme amacımız bulunmaktadır. Ziyaretçilerimize de açtığımız yorumlar kısmında doktor ve hastaneler hakkında yorum ve görüşlerinizi hastahanem.com ile paylaşıp doktor ve hastane tercihi yapacak olan bireylere de fikir verebilirsiniz.

hastahanem.com sitemizde yayınladığımız tüm makalelerdeki içerikler tamamen özgün olmakla beraber doktorlar hakkında yapılan yorumların değerlendirilmesi objektif olarak siz değerli ziyaretçilerimize sunulmaktadır. En doğru, güvenilir ve objektif bilgilere çok kolay ulaşmak için seçtiğiniz cerrahlar ile iletişime geçmeniz sağlıklı olacaktır.

Bizimle İletişime Geçin