DEVLET HASTANELERİ

Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Doktorları

Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Doktorları, Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Doktorları Randevu, Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon polikliniği İletişim ve Adres Bilgilerini sizler için araştırdık. Umarız faydalı bir makale olur.

Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Doktorları

Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Doktorları ile Trabzon ve çevre illerde bulunan fizik tedavi ve rehabilitasyon hastalarını tedavi etmek için mesai harcamaktadır. Güler yüzlü ve alanında uzman ekibiyle hasta memnuniyeti ön planda tutularak temiz ve hijyenik bir ortamda hizmet verilmektedir.

Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon polikliniğinde kas-iskelet, sinir veya kalp damar sistemlerindeki fiziksel ve fonksiyonel bozukluklar, doğuştan yada sonradan oluşan ortopedik problemler, travma, ağrı, fıtık, felç, kireçlenme, nörolojik hastalıklar, ameliyatlardan sonra meydana gelen fonksiyon bozuklukları gibi hastalıkların tedavisi yapılmaya çalışılmaktadır.

Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Doktorları
Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Doktorları

Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Doktorları

Uzm. Dr. ERDAL AKGÖL Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı

Uzm. Dr. ÖZNUR BERKE MERCİMEK Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı

Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

Siz değerli ziyaretçilerimiz Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanları hakkındaki deneyim ve görüşlerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Doktorları Randevu Al

merkezi hekim randevu sistemi
merkezi hekim randevu sistemi

Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS), tarafından oluşturulan online randevu sistemi ile veya 182 numaralı hattı arayarak Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Doktorları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

Trabzon Fatih Devlet Hastanesi’ne Nasıl Gidilir?

Trabzon Fatih Devlet Hastanesi‘ne gitmek isteyen hastalar Trabzon Büyükşehir Belediyesi otobüs hatlarından 114, 115, 121, 203A ve 277A numaralı araçlara binerek hastaneye ulaşabilirler.

Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Trabzon Fatih Devlet Hastanesi‘ne Nasıl Giderim? diye düşünüyorsanız yol tarifi için TIKLAYIN.

Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Polikliniği İletişim Bilgileri & Adres

Adres: İnönü Mahallesi İnönü Caddesi No:119 61040 Ortahisar/TRABZON
Tel: 0 462 230 22 85
E-Mail: [email protected]

Bir diğer makalemizde Trabzon Fatih Devlet Hastanesi İç Hastalıkları-Dahiliye Doktorları, Trabzon Fatih Devlet Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Yol Tarifi, Trabzon Fatih Devlet Hastanesi İç Hastalıkları-Dahiliye Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Trabzon Fatih Devlet Hastanesi İç Hastalıkları-Dahiliye Doktorları Randevu, Trabzon Fatih Devlet Hastanesi İç Hastalıkları-Dahiliye Kliniği İletişim ve Adres Bilgileri yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir