DEVLET HASTANELERİ

Nevşehir Devlet Hastanesi Nöroloji Doktorları

Nevşehir Devlet Hastanesi Nöroloji Doktorları, Nevşehir Devlet Hastanesi Nöroloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Nevşehir Devlet Hastanesi Nöroloji Doktorları Randevu, Nevşehir Devlet Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Nevşehir Devlet Hastanesi Yol Tarifi, Nevşehir Devlet Hastanesi Nöroloji polikliniği İletişim ve Adres Bilgilerini sizler için araştırdık.

Nevşehir Devlet Hastanesi Nöroloji Doktorları

Nevşehir Devlet Hastanesi Nöroloji Doktorları ile Nevşehir ili ve çevre illere hizmet vermektedir. 2011 yılında 317 yatak kapasitesi ile hizmet vermeye başlayan hastane daha sonra yatak kapasitesini 500’e kadar çıkarmıştır. Hastane alanında uzman ekip tarafından yılda yaklaşık bir milyon hasta tedavi edilmektedir. Hastane yeni ve modern binasında temiz bir ortamda hastalara tedavi imkanı sunmaktadır.

Nöroloji bilim dalı beyin, beyin sapı, omurilik, kaslar ve sinir sistemi rahatsızlıklarını inceleyen, teşhis ve tedavisini uygulayan tıp dalıdır. Nevşehir Devlet Hastanesi Nöroloji kliniğinde nöbet, hareket etme, konuşma, görme bozuklukları, şuur kaybı ,yutma, nefes alma, öğrenme zorluğu yada kafa travması gibi sorunların teşhis ve tedavisi yapılmaktadır.

Nevşehir Devlet Hastanesi Nöroloji Doktorları
Nevşehir Devlet Hastanesi Nöroloji Doktorları

Nevşehir Devlet Hastanesi Nöroloji Doktorları

Uzm. Dr. BİLGE KARAATLI Nevşehir Devlet Hastanesi Nöroloji Uzmanı

Uzm. Dr. CANAN İYİGÜN Nevşehir Devlet Hastanesi Nöroloji Uzmanı

Uzm. Dr. ÖNDER ÖLMEZ Nevşehir Devlet Hastanesi Nöroloji Uzmanı

Nevşehir Devlet Hastanesi Nöroloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

Siz değerli ziyaretçilerimiz Nevşehir Devlet Hastanesi Nöroloji Uzmanları hakkındaki deneyim ve görüşlerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

Nevşehir Devlet Hastanesi Nöroloji Doktorları Randevu Al

merkezi hekim randevu sistemi
merkezi hekim randevu sistemi

Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS), tarafından oluşturulan online randevu sistemi ile veya 182 numaralı hattı arayarak Nevşehir Devlet Hastanesi Nöroloji Uzmanları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

Nevşehir Devlet Hastanesi’ne Nasıl Gidilir?

Nevşehir Devlet Hastanesi‘ne gitmek isteyen hastalar Nevşehir şehir merkezinde faaliyet gösteren 2, 4, ve 5 hat numaralı minibüslere binerek hastaneye ulaşabilirler.

Nevşehir Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Nevşehir Devlet Hastanesi’ne Nasıl Giderim? diye düşünüyorsanız yol tarifi için TIKLAYIN.

Nevşehir Devlet Hastanesi Nöroloji Polikliniği İletişim Bilgileri & Adres

Adres: 15 Temmuz Mahallesi 148. Sokak No:1 Merkez / Nevşehir
Tel: +90.384 228 50 50
Fax: +90.850 259 32 88
E-Mail: [email protected]

Bir diğer makalemize Nevşehir Devlet Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahi Doktorları, Nevşehir Devlet Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahi Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Nevşehir Devlet Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahi Doktorları Randevu, Nevşehir Devlet Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Nevşehir Devlet Hastanesi Yol Tarifi, Nevşehir Devlet Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahi Kliniği İletişim ve Adres Bilgileri yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir