DEVLET HASTANELERİ

Yozgat Şehir Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları

Yozgat Şehir Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları, Yozgat Şehir Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Yozgat Şehir Hastanesi Genel Cerrahi polikliniği Randevu, Yozgat Şehir Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Yozgat Şehir Hastanesi Yol Tarifi, Yozgat Şehir Hastanesi Genel Cerrahi polikliniği İletişim Bilgileri & Adres Bilgileri gibi konuları sizler için araştırarak bu makaleyi hazırladık.

Yozgat Şehir Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları

Yozgat Şehir Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları, başta Yozgat ili olmak üzere diğer çevre illere kaliteli ve en iyi hizmeti vermeyi amaçlamıştır. 475 yatak kapasitesine sahip olan hastane 142.200 metrekare kapalı kullanım alanına sahiptir. Hastanede özel araçları ile gelen hasta ve hasta yakınları için kapalı ve açık otoparklar yapılmıştır. Hastanede alanında uzman ekipler görev almaktadır. 2017 yılında açılarak hasta kabulüne başlayan hastane Türkiye’nin LEED GOLD sertifikasına sahip olan ilk hastane unvanına sahiptir.

Yozgat Şehir Hastanesi Genel Cerrahi kliniğinde ilaç yada diğer tedavi yöntemleri ile iyileştirilemeyen genel yada bölgesel rahatsızlıkların ameliyatı ile tedavisinin yanı sıra yaralanma ve yaranın iyileşme aşamalarını da kapsayan teşhis tedavi çalışmaları yapılmaktadır.

Yozgat Şehir Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları
Yozgat Şehir Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları

Yozgat Şehir Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları

Op. Dr. ERNST DEMİREL Yozgat Şehir Hastanesi Genel Cerrahi Uzmanı

Op. Dr. İSMAİL KAMACI Yozgat Şehir Hastanesi Genel Cerrahi Uzmanı

Op. Dr. İSMAİL KURCA Yozgat Şehir Hastanesi Genel Cerrahi Uzmanı

Op. Dr. NESİME İNCİ ERYILMAZ Yozgat Şehir Hastanesi Genel Cerrahi Uzmanı

Op. Dr. YUNUS EMRE BÖLÜKOĞLU Yozgat Şehir Hastanesi Genel Cerrahi Uzmanı

Yozgat Şehir Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

Siz değerli ziyaretçilerimiz Yozgat Şehir Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları hakkındaki deneyim, istek ve görüşlerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

Yozgat Şehir Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları Randevu Al

merkezi hekim randevu sistemi
merkezi hekim randevu sistemi

Merkezi Hastane Randevu Sistemi ( MHRS), tarafından oluşturulan online randevu sistemi ile veya 182 numaralı hattı arayarak Yozgat Şehir Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

Yozgat Şehir Hastanesi’ne Nasıl Gidilir?

Yozgat Şehir Hastanesi’ne 07.15 – 21.00 saatleri arasında faaliyet gösteren 2 sefer numaralı ve 8 sefer numaralı halk otobüsüne binerek ulaşım sağlayabilirsiniz. Özel araçlar ile hastaneye gitmek isteyen hastalar için açık otopark ve kapalı otopark mevcuttur. Özel araç ile gelen hastalar aşağıda verdiğimiz linke tıklayarak yol tarifi alabilirler.

Yozgat Şehir Hastanesi Yol Tarifi

Yozgat Şehir Hastanesi’ne Nasıl Gidebilirim? diye düşünüyorsanız yol tarifi için TIKLAYIN.

Yozgat Şehir Hastanesi Genel Cerrahi Polikliniği İletişim Bilgileri ve Adres

Adres : Erdoğan Akdağ Mahallesi Viyana Caddesi No:8 Merkez/Yozgat

Telefon : 444 20 66 0354 219 00 10 – 0354 219 00 75 Fax: 0354 502 03 01

E-Posta : [email protected]

Bir diğer makalemizde Yozgat Şehir Hastanesi Kalp ve Damar Cerrahisi Doktorları, Yozgat Şehir Hastanesi Kalp ve Damar Cerrahisi Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Yozgat Şehir Hastanesi Kalp ve Damar Cerrahisi Bölümü Randevu, Yozgat Şehir Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Yozgat Şehir Hastanesi Yol Tarifi, Yozgat Şehir Hastanesi Kalp ve Damar Cerrahisi Kliniği İletişim Bilgileri & Adres Bilgileri yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir