DEVLET HASTANELERİ

Nevşehir Devlet Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahi Doktorları

Nevşehir Devlet Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahi Doktorları, Nevşehir Devlet Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahi Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Nevşehir Devlet Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahi Doktorları Randevu, Nevşehir Devlet Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Nevşehir Devlet Hastanesi Yol Tarifi, Nevşehir Devlet Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahi Kliniği İletişim ve Adres Bilgilerini araştırarak bu makaleyi sizler için araştırdık.

Nevşehir Devlet Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahi Doktorları

Nevşehir Devlet Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahi Doktorları ile Nevşehir ili ve çevre illere hizmet vermektedir. 2011 yılında 317 yatak kapasitesi ile hizmet vermeye başlayan hastane daha sonra yatak kapasitesini 500’e kadar çıkarmıştır. Hastane alanında uzman ekip tarafından yılda yaklaşık bir milyon hasta tedavi edilmektedir. Hastane yeni ve modern binasında temiz bir ortamda hastalara tedavi imkanı sunmaktadır.

Nevşehir Devlet Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahi kliniğinde Beyin kanamaları, Beyin tümörleri, Beyin damar hastalıkları, Parkinson, Boyun fıtığı, Bel fıtığı, Felç ve Omurga Hastalıkları gibi beyin ve tüm sinir sistemini içine alan hastalıkların tedavisi yapılmaktadır.

Nevşehir Devlet Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahi Doktorları
Nevşehir Devlet Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahi Doktorları

Nevşehir Devlet Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahi Doktorları

Op. Dr. CANER POLAT Nevşehir Devlet Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahi Uzmanı

Op. Dr. EYÜP CAN SAVRUNLU Nevşehir Devlet Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahi Uzmanı

Op. Dr. ÖMER AYKANAT Nevşehir Devlet Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahi Uzmanı

Nevşehir Devlet Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahi Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

Siz değerli ziyaretçilerimiz Nevşehir Devlet Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahi Uzmanları hakkındaki deneyim ve görüşlerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

Nevşehir Devlet Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahi Doktorları Randevu Al

merkezi hekim randevu sistemi
merkezi hekim randevu sistemi

Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS), tarafından oluşturulan online randevu sistemi ile veya 182 numaralı hattı arayarak Nevşehir Devlet Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahi Doktorları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

Nevşehir Devlet Hastanesi’ne Nasıl Gidilir?

Nevşehir Devlet Hastanesi‘ne gitmek isteyen hastalar Nevşehir şehir merkezinde faaliyet gösteren 2, 4, ve 5 hat numaralı minibüslere binerek hastaneye ulaşabilirler.

Nevşehir Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Nevşehir Devlet Hastanesi’ne Nasıl Giderim? diye düşünüyorsanız yol tarifi için TIKLAYIN.

Nevşehir Devlet Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahi Polikliniği İletişim Bilgileri & Adres

Adres: 15 Temmuz Mahallesi 148. Sokak No:1 Merkez / Nevşehir
Tel: +90.384 228 50 50
Fax: +90.850 259 32 88
E-Mail: [email protected]

Bir diğer makalemize Nevşehir Devlet Hastanesi Kalp ve Damar Cerrahisi Doktorları, Nevşehir Devlet Hastanesi Kalp ve Damar Cerrahisi Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Nevşehir Devlet Hastanesi Kalp ve Damar Cerrahisi Bölümü Randevu, Nevşehir Devlet Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Nevşehir Devlet Hastanesi Yol Tarifi, Nevşehir Devlet Hastanesi Kalp ve Damar Cerrahisi Kliniği İletişim Bilgileri & Adres Bilgileri yer almaktadır.

One thought on “Nevşehir Devlet Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahi Doktorları

 • Ayhan kucukekiz

  Sevgili Caner Polat Hocam;
  Tam üc hafta önce Nevsehir Devlet Hastanesi Beyin Cerrahisi bolumunde 72 yaşındaki Annemi bel kemiginden amaliyat etti,
  Amaliyat sonrasi hastane odasinda 2 hafta boyunca SANKİ KENDİ ANNESIYMİŞ GİBİ gece demeden ,günduz demeden, hafta sonu tatili demeden o kadar cok ilgilendi yardimci oldu ki gercekten anlatilamaz…
  Allah sizi yetistiren aileniz den, calisma arkadaslarinizdan Nevsehirimize boyle bir hoca kazanditdiklari icin razi olsun.
  Annemi iyilestiriginiz icin minnettariz…
  Sonsuz tesekkurler Caner Hocam…???

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir