DEVLET HASTANELERİ

Mersin Şehir Hastanesi Nefroloji Doktorları

Mersin Şehir Hastanesi Nefroloji Doktorları, Mersin Şehir Hastanesi Nefroloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Mersin Şehir Hastanesi Nefroloji Doktorları Randevu, Mersin Şehir Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Mersin Şehir Hastanesi Yol Tarifi, Mersin Şehir Hastanesi Nefroloji Polikliniği İletişim ve Adres Bilgilerini araştırarak bu makaleyi sizler için hazırladık.

Mersin Şehir Hastanesi Nefroloji Doktorları Hakkında

Mersin Şehir Hastanesi Nefroloji Doktorları alanının en başarılı uzman kadrolarından oluşmaktadır. Hastalığın tanı, teşhis ve tedavi süreçleri sırasında yapılan uygulamalar profesyonel ellerde gerçekleştirilmektedir. Yüksek teknolojik imkânlar ve fiziki alt yapısıyla hizmet vermekte olan Mersin Şehir Hastanesinde hasta memnuniyeti ön planda olup İnsan odaklı hizmet anlayışı ile çalışan uzman hekimler görev yapmaktadır.

Nefroloji bölümü böbrek hastalıklarını konu alan bir bilim dalıdır. Mersin Şehir Hastanesi Nefroloji kliniğinde böbrek ile ilgili hastalıkların teşhisi, önlenmesi ve tedavi hizmetleri verilmektedir. Hastanenin Nefroloji kliniğinde akut böbrek yetmezliği, böbrek damarı hastalıkları, kronik böbrek yetmezliği, böbrek ve mesane taşları, hipertansiyon, idrar bozuklukları, vücuttaki sıvı ve mineral dengesizlikleri diyaliz ve böbrek nakli gibi hastalıklara çare aranmaktadır.

Mersin Şehir Hastanesi Nefroloji Doktorları
Mersin Şehir Hastanesi Nefroloji Doktorları

Mersin Şehir Hastanesi Nefroloji Doktorları

Uzm. Dr. AYŞE JİNİ GÜNEŞ KESKİN Mersin Şehir Hastanesi Nefroloji Uzmanı

Uzm. Dr. MÜRŞİDE ESRA DÖLARSLAN Mersin Şehir Hastanesi Nefroloji Uzmanı

Uzm. Dr. REFİK OLMAZ Mersin Şehir Hastanesi Nefroloji Uzmanı

Mersin Şehir Hastanesi Nefroloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

Siz değerli ziyaretçilerimiz Mersin Şehir Hastanesi Nefroloji Doktorları hakkındaki deneyim, istek ve görüşlerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

Mersin Şehir Hastanesi Nefroloji Doktorları Randevu Al

merkezi hekim randevu sistemi
merkezi hekim randevu sistemi

Merkezi Hastane Randevu Sistemi ( MHRS), tarafından oluşturulan online randevu sistemi ile veya 182 numaralı hattı arayarak Mersin Şehir Hastanesi Nefroloji Doktorları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

Mersin Şehir Hastanesi’ne Nasıl Gidilir?

Mersin Şehir Hastanesi‘ne gitmek isteyen hastalar Mersin Büyükşehir Belediyesi’nin 12, 15, 18, 28, 29, 32, 76 ve 79 hat numaralı otobüslerini kullanarak ulaşım imkanı sağlayabilirler.

Hastaneye ulaşım için alternatif olarak şehir merkezinde faaliyet gösteren ticari taksiler tercih edilebilir. Özel araçlar ile hastaneye gitmek isteyen hastalar için açık otopark mevcuttur. Özel araç ile gelen hastalar aşağıda verdiğimiz linke tıklayarak yol tarifi alabilirler.

Mersin Şehir Hastanesi Yol Tarifi

Mersin Şehir Hastanesi’ne Nasıl Gidebilirim? diye düşünüyorsanız yol tarifi için TIKLAYIN.

Mersin Şehir Hastanesi Nefroloji Kliniği İletişim Bilgileri & Adres

Adres: Korukent Mah. 96015 Sok. Mersin Entegre Sağlık Kampüsü33240 Toroslar/Mersin
Tel: 0 324 225 10 00
E-Mail: [email protected]

Diğer bir makalemizde Mersin Toros Devlet Hastanesi Nefroloji Doktorları, Nefroloji Nedir? Nefroloji Bölümü Hangi Hastalıklara Bakar? Mersin Toros Devlet Hastanesi Nefroloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Mersin Toros Devlet Hastanesi Nefroloji Doktorları Randevu, Mersin Toros Devlet Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Mersin Toros Devlet Hastanesi Yol Tarifi, Mersin Toros Devlet Hastanesi Nefroloji Kliniği İletişim ve Adres Bilgileri yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir