DEVLET HASTANELERİ

Arnavutköy Devlet Hastanesi Göz Hastalıkları Doktorları

Arnavutköy Devlet Hastanesi Göz Hastalıkları Doktorları, Arnavutköy Devlet Hastanesi Göz Hastalıkları Doktorları Randevu, Arnavutköy Devlet Hastanesi Göz Hastalıkları Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Arnavutköy Devlet Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Arnavutköy Devlet Hastanesi Yol Tarifi, Arnavutköy Devlet Hastanesi Göz Hastalıkları Kliniği İletişim ve Adres Bilgileri gibi konuları araştırarak hazırladığımız bu makalenin siz değerli misafirlerimize yardımcı olabileceğini düşünüyoruz.

Arnavutköy Devlet Hastanesi Göz Hastalıkları Doktorları

Arnavutköy Devlet Hastanesi Göz Hastalıkları Doktorları ile başta Arnavutköy semtine ve İstanbul ili başta olmak üzere diğer çevre illere Göz hastalıklarının teşhis ve tedavilerinde hizmet vermeyi kendine görev edinmiştir. 2011 yılında hasta kabulüne başlayan hastane 30.350 metrekare kapalı alana ve 200 yatak kapasitesine sahiptir. İstanbul’un ve ülkemizin önemli sağlık kuruluşlarından birisi olan Arnavutköy Devlet Hastanesi hasta memnuniyetini göz önüne alarak yüksek kalitede hizmet sunmayı kendine amaç edinmiştir.

Arnavutköy Devlet Hastanesi Göz Hastalıkları Doktorları
Arnavutköy Devlet Hastanesi Göz Hastalıkları Doktorları

Arnavutköy Devlet Hastanesi Göz Hastalıkları Doktorları

Uzm. Dr. ALİ MERT KOÇER Arnavutköy Devlet Hastanesi Göz Hastalıkları Uzmanı

Uzm. Dr. ECE TİRYAKİ ŞAHİN Arnavutköy Devlet Hastanesi Göz Hastalıkları Uzmanı

Uzm. Dr. ÖZGÜN OKTAY Arnavutköy Devlet Hastanesi Göz Hastalıkları Uzmanı

Arnavutköy Devlet Hastanesi Göz Hastalıkları Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

Siz değerli ziyaretçilerimiz Arnavutköy Devlet Hastanesi Göz HastalıklarıDoktorları hakkındaki görüş, öneri ve taleplerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

Arnavutköy Devlet Hastanesi Göz Hastalıkları Doktorları Randevu Al

merkezi hekim randevu sistemi
merkezi hekim randevu sistemi

Merkezi Hastane Randevu Sistemi ( MHRS), tarafından oluşturulan online randevu sistemi ile veya 182 numaralı hattı arayarak Arnavutköy Devlet Hastanesi Göz Hastalıkları Doktorları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

Arnavutköy Devlet Hastanesi’ne Nasıl Gidilir?

Arnavutköy Devlet Hastanesi‘ne gitmek isteyen hastalar İstanbul Büyükşehir Belediyesi otobüs hatlarından 36B (BOLLUCA – BOĞAZKÖY – CEBECİ), 36D (ARNAVUTKÖY – DELİKLİKAYA), 36Y (TAŞOLUK PERONLAR – YENİKAPI MARMARAY), 36AS (TAŞOLUK PERONLAR – SEFAKÖY METROBÜS), 36AY (ARNAVUTKÖY – YENİBOSNA METRO), 36HT (HARAÇÇI – CEBECİ), 36YS (ARNAVUTKÖY – YASSIÖREN), 336 (ARNAVUTKÖY – EMİNÖNÜ), 336A (BALABAN KÖYÜ – MESCİDİ SELAM TRAMVAY), 336G (TAŞOLUK PERONLAR – TEKSTİLKENT METRO), 336H (HADIMKÖY -MESCİDİ SELAM TRAMVAY), 336K (YENİKÖY – KARABURUN – MESCİDİ SELAMTRAMVAY), 336M (ARNAVUTKÖY – MECİDİYEKÖY), 336MC (BOLLUCA – İMRAHOR – CEBECİ), 336T (TAŞOLUK – CEBECİ), H-6 (İSTANBUL HAVALİMANI – YUNUS EMRE MAHALLESİ) ve MK22 (TAŞOLUK – FENERTEPE – BAŞAKŞEHİR METROKENT METRO) numaralı araçlara binerek hastaneye ulaşabilirler.

Arnavutköy Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Arnavutköy Devlet Hastanesi’ne Nasıl Giderim? diye düşünüyorsanız yol tarifi için TIKLAYIN.

Arnavutköy Devlet Hastanesi Göz Hastalıkları Kliniği İletişim Bilgileri & Adres

Adres: Merkez Mahallesi Eski Edirne Asfaltı No:1165 Arnavutköy – İstanbul / TÜRKİYE 34275
Tel: 0 212 453 12 12
E-Mail: [email protected]

Bir diğer makalemizde Arnavutköy Devlet Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahi Doktorları, Arnavutköy Devlet Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahi Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Arnavutköy Devlet Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahi Doktorları Randevu, Arnavutköy Devlet Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Arnavutköy Devlet Hastanesi Yol Tarifi, Arnavutköy Devlet Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahi Kliniği İletişim ve Adres Bilgilerini sizler için araştırdık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir