DEVLET HASTANELERİ

Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları

Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları, Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları Randevu, Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yol Tarifi, Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Polikliniği İletişim ve Adres Bilgilerini araştırarak bu makaleyi sizler için hazırladık.

Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları Hakkında

Karabük ilinde bulunan Karabük Üniversitesi Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları ile Karabük ili ve çevre illere hizmet vermektedir. Daha öncesinde Karabük Devlet Hastanesi adı altında hizmet veren hastane 2013 yılının Ocak ayında Karabük Üniversitesi ile yapılan protokol ile Karabük Üniversitesi Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesi unvanını almıştır. Hastane 2014 yılında yapılan 525 yatak kapasiteli ve 80.111 metrekare kapalı kullanım alanına sahip yeni hizmet binasına taşınmış olup son model tıbbi cihazlarla donatılmış modern ve şık binasında uzman kadrosuyla temiz ve hijyenik bir ortamda hastalara tedavi imkanı sunmaktadır.

Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye kliniğinde iç organları etkileyen kansızlık, troid, diyabet, gastrid, guatr, ülser, ishal, kabızlık, gut hastalığı, mide hastalığı, hipertansiyon gibi birçok hastalığın tedavileri yapılmaktadır.

Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları
Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları

Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları

Doç. Dr. NURHAYAT ÖZKAN SEVENCAN Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Uzmanı

Dr. Öğr. Üyesi AYŞEGÜL ERTINMAZ ÖZKAN Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Uzmanı

Uzm. Dr. ALİ RIZA BAYKAL Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Uzmanı

Uzm. Dr. CEMAL MIZRAK Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Uzmanı

Uzm. Dr. ZEHRA KESKİN Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Uzmanı

Uzm. Dr. SALİH KARATLI Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Uzmanı

Uzm. Dr. ABDULVAHAP COŞKUN Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Uzmanı

Uzm. Dr. YUNUS EMRE ÖZDEMİR Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Uzmanı

Uzm. Dr. BEKİR POÇAN Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Uzmanı

Uzm. Dr. YASİN İZGİ Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Uzmanı

Hastalığınızın tedavisi için mutlaka alanında uzman bir doktora muayene olmanız gerekir. Doktor tedavisine ilave olarak Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış ve devlet hastanelerinde de uygulamaya başlanmış olan tamamlayıcı ve alternatif tıp tedavi yöntemlerinden de yardım alabilirsiniz. Alternatif tıp yöntemleri nedir diye soruyorsanız alternatif tıp yöntemleri ile ilgili yazdığımız makalelerin size yardımcı olabileceğini düşünüyorum. Tamamlayıcı ve alternatif tıp yöntemleri ile ilgili makalelerimizi görmek için TIKLAYIN.

Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

Siz değerli ziyaretçilerimiz Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları hakkındaki deneyim, istek ve görüşlerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları Randevu Al

merkezi hekim randevu sistemi
merkezi hekim randevu sistemi

Merkezi Hastane Randevu Sistemi ( MHRS), tarafından oluşturulan online randevu sistemi ile veya 182 numaralı hattı arayarak Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Nasıl Gidilir?

Karabük Üniversitesi Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne gidebilmek için aşağıda listesini verdiğimiz Karabük il merkezinde faaliyet gösteren hat ve numaralı belediye denetiminde çalışan özel halk otobüslerini kullanabilirsiniz.

  • 5 – ŞİRİNEVLER – 100. YIL MAH.
  • 8 – FATİH MAH. – SOĞUKSU – ŞİRİNEVLER
  • 10 – AYDINLIKEVLER – ŞİRİNEVLER
  • 11 – ŞİRİNEVLER – 5000 EVLER
  • 16 – ŞİRİNEVLER – 5000 EVLER

Hastaneye ulaşım için alternatif olarak şehir merkezinde faaliyet gösteren ticari taksiler tercih edilebilir. Özel araçlar ile hastaneye gitmek isteyen hastalar için açık ve kapalı otopark mevcuttur. Özel araç ile gelen hastalar aşağıda verdiğimiz linke tıklayarak yol tarifi alabilirler.

Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yol Tarifi

Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Nasıl Gidebilirim? diye düşünüyorsanız yol tarifi için TIKLAYIN.

Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Polikliniği İletişim Bilgileri & Adres

Adres: Şirinevler Mah. Alpaslan Cad. No:1 78200 Merkez / KARABÜK
Tel: 0 370 415 80 00
E-Mail: [email protected]

Bir diğer makalemizde Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları, Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları Randevu, Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yol Tarifi, Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Polikliniği İletişim ve Adres bilgileri hakkında bilgi vermeye çalıştık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir