Mersin Şehir Hastanesi Dahiliye Doktorları

Mersin Şehir Hastanesi Dahiliye Doktorları

Mersin Şehir Hastanesi Dahiliye Doktorları ile en iyi hizmet vermeye çalışan Mersin Şehir Hastanesi’nde hasta memnuniyeti ön plandadır. Modern tıbbın ulaştığı en üst düzeydeki sağlık uygulamalarını takip ederek yapılan çalışmalar sayesinde hasta sağlığına kavuşturulmaktadır.

Mersin Şehir Hastanesi‘nde son teknoloji ile üretilmiş tıbbi cihaz ve ekipmanlar kullanılmaktadır. Alanında uzman ekipten oluşan kadrosu ile uygulamalar profesyonel ellerde gerçekleştirilmektedir.

Mersin Şehir Hastanesi Dahiliye Doktorları

Sizler için Mersin Şehir Hastanesi Dahiliye Doktorları, İç Hastalıkları (Dahiliye) Nedir?, İç Hastalıkları (Dahiliye) Hangi Hastalıklara Bakar? İç Hastalıklarının aktif olarak çalıştığı alanlar, Mersin Şehir Hastanesi Dahiliye (İç Hastalıkları) Randevu, Mersin Şehir Hastanesi Dahiliye (İç Hastalıkları) İletişim & Adres Bilgilerini sizler için araştırdık.

Mersin Şehir Hastanesi Dahiliye Doktorları
Mersin Şehir Hastanesi Dahiliye Doktorları

Dahiliye (İç Hastalıkları) Nedir?

İç hastalıkları olarak da bilinen Dahiliye, iç organları etkileyen pek çok hastalığın teşhis ve tedavisi ile ilgilenen ana bilim dalıdır. Dahiliye (İç Hastalıkları) bölümü oldukça geniş bir çalışma yelpazesine sahiptir. Akla gelebilecek çok sayıda hastalığın tedavisi ile ilgilenmektedir. Genellikle polikliniklere başvuran çoğu hastaların rahatsızlıkları İç Hastalıklarından kaynaklanmaktadır. İç Hastalıkları ( Dahiliye) uzmanı hastalığın teşhis ve tedavisi ile ilgilenmektedir. Tanısı konulan bazı hastalar Dahiliye doktorları tarafından diğer uzmanlık alanlarına yönlendirilmektedir.

Mersin Şehir Hastanesi Dahiliye Doktorları

Dahiliye (İç Hastalıkları) Hangi Hastalıklara Bakar?

Kansızlık, Grip, Zatürre, Astım, Bronşit, Hipertansiyon, KOAH, Guatr, Troid hastalıkları, diyabet, Kalp ritim bozuklukları, Kalp yetmezliği, Koroner kalp hastalıkları, Göğüs ağrısı (buna bağlı sol kol ağrısı),Mide ekşimesi, Gastrit, Ülser, Böbrek hastalıkları, Safra kesesi hastalıkları, Karaciğer hastalıkları, Kabızlık, İshal, Karın ağrısı, Ateşli eklem romatizması, Gut hastalığı, Hepatit, Migren, Baş ağrısı, baş dönmesi, İdrar yolu hastalıkları, Kistler, Akdeniz anemisi, Alerjiler, Ağız kuruluğu, Öksürük, Spastik kolon (sinirsel kolit), Obezite, Osteoporoz, Kolesterol ve Trigliserit yüksekliği, Hemofili, Kanser dahiliye bölümünün ilgilendiği hastalıklardır.

İç Hastalıklarının aktif olarak çalıştığı alanlar

– Kardiyoloji

– Hematoloji

– Endokrinoloji

– Nefroloji

– Gastroenteroloji

– Onkoloji

Mersin Şehir Hastanesi Dahiliye Doktorları
Mersin Şehir Hastanesi Dahiliye Doktorları

Mersin Şehir Hastanesi İç Hastalıkları ( Dahiliye) Doktorları

Mersin Şehir Hastanesi Dahiliye Doktorları

Mersin Şehir Hastanesi Dahiliye (İç Hastalıkları) Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

Siz değerli ziyaretçilerimiz  Mersin Şehir Hastanesi Dahiliye Doktorları hakkındaki yorum ve şikayetlerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

Mersin Şehir Hastanesi Dahiliye (İç Hastalıkları) Randevu Al

Merkezi Hekim Randevu Sistemi
Merkezi Hekim Randevu Sistemi

Merkezi Hastane Randevu Sistemi ( MHRS), tarafından oluşturulan online randevu sistemi ile veya 182 numaralı hattı arayarak Mersin Şehir Hastanesi Dahiliye Doktorları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

Mersin Şehir Hastanesi Dahiliye (İç Hastalıkları) İletişim Bilgileri & Adres

Adres
Korukent Mah. 96015 Sok. Mersin Entegre Sağlık Kampüsü33240 Toroslar/Mersin

Telefon
(0324) 225 10 00

E-Posta
mersinsehir@saglik.gov.tr

Bir diğer makalemizde Mersin Şehir Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum DoktorlarıMersin Şehir Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Bölümleri, Kadın Hastalıkları ve Doğum Hakkında Detaylı Bilgiler, Mersin Şehir Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Doktorları Randevu, Mersin Şehir Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Doktorları Yorumlar ve ŞikayetlerMersin Şehir Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Doktorları Kliniği İletişim ve Adres Bilgilerine yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.