DEVLET HASTANELERİ

Kocaeli İzmit Seka Devlet Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Doktorları

Kocaeli İzmit Seka Devlet Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Doktorları, Kocaeli İzmit Seka Devlet Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Kocaeli İzmit Seka Devlet Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Doktorları Randevu, Kocaeli İzmit Seka Devlet Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Kocaeli İzmit Seka Devlet Hastanesi Yol Tarifi, Kocaeli İzmit Seka Devlet Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Kliniği İletişim ve Adres Bilgilerini sizler için araştırarak bu makaleyi hazırladık.

Kocaeli İzmit Seka Devlet Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Doktorları Hakkında

Kocaeli ilinde bulunan İzmit Seka Devlet Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Doktorları ile Kocaeli ili ve çevre illere hizmet vermektedir. Kocaeli İzmit Seka Devlet Hastanesi 1946 yılında açılmış olup o günden günümüze kadar Kocaeli halkına hizmet vermektedir. Hastane şu anki kullanmış olduğu hizmet binasına ise 2003 yılında taşınmıştır. Hastane 2008 yılının ocak ayında İzmit Seka Devlet Hastanesi adını alarak ikinci basamak devlet hastanesi sınıfı çerçevesinde hizmetini sürdürmektedir. Hastane şu anki kullanmış olduğu 305 yatak kapasitesine sahip binasında uzman kadrosuyla temiz ve hijyenik bir ortamda son model tıbbi cihazlarla hastalara tedavi imkanı sunmaktadır. Hastaneye bağlı olarak Yürüyüş Yolu Semt Polikliniği‘nde de hastalara hizmet verilmektedir.

Kocaeli İzmit Seka Devlet Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum kliniğinde doğum öncesi ve doğum sonrası muayenesi dışında kadın hastalıklarının muayenesi teşhis ve tedavisi hizmeti gerçekleştirilmektedir.

Kocaeli İzmit Seka Devlet Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Doktorları
Kocaeli İzmit Seka Devlet Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Doktorları

Kocaeli İzmit Seka Devlet Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Doktorları

Op. Dr. ERHAN DEMİREL Kocaeli İzmit Seka Devlet Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı

Op. Dr. MEHMET BEKİR TUĞRUL Kocaeli İzmit Seka Devlet Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı

Kocaeli İzmit Seka Devlet Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

Siz değerli ziyaretçilerimiz Kocaeli İzmit Seka Devlet Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanları hakkındaki deneyim, öneri ve görüşlerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

Kocaeli İzmit Seka Devlet Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Doktorları Randevu Al

merkezi hekim randevu sistemi
merkezi hekim randevu sistemi

Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS), tarafından oluşturulan online randevu sistemi ile veya 182 numaralı hattı arayarak Kocaeli İzmit Seka Devlet Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Doktorları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

Kocaeli İzmit Seka Devlet Hastanesi’ne Nasıl Gidilir?

Kocaeli İzmit Seka Devlet Hastanesi‘ne gitmek isteyen hastalar aşağıda listesini verdiğimiz şehir merkezinde faaliyet gösteren Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’ne ait hat numaralı otobüslerine binerek hastaneye ulaşabilirler. Ayrıca AKÇARAY (Tramvay) OTOGAR – PLAJ YOLU hattına binip Seka Devlet Hastanesi durağında inerek hastaneye ulaşım sağlayabilirsiniz.

  • 25 – KİPA AVM – PLAJYOLU – BEKİRPAŞA – YUVAM AKARCA – ÇOCUK HASTANESİ
  • 220 – SARIMEŞE MERKEZ – KÖSEKÖY – HACI HALİM – İZMİT – PLAJYOLU D.
  • 240 – PLAJYOLU GARAJ – SEKA – İZMİT – TEPETARLA – ACISU – SEKA KAMPI
  • 114 – KÖRFEZKENT – KAŞKAL – DERİNCE – İZMİT – SANAYİ – GÜNEY TERMİNALİ
  • 115 – KÖRFEZKENT – SOPALI – DERİNCE – İZMİT – ÜÇYOL – UMUTTEPE
  • 118 – ÖĞRETMENLER – DERİNCE – HALKEVİ – SANTRAL – BEKİRDERE – OTOGAR (İŞOT)
  • 124 – KÖRFEZKENT – SOPALI – HALKEVİ – SANAYİ – GÜNEY TERMİNALİ
  • 126 – KÖRFEZKENT – SOPALI – DERİNCE – HALK EVİ – DOĞU KIŞLA – Y.KAPTAN

Hastaneye ulaşım için alternatif olarak şehir merkezinde faaliyet gösteren ticari taksiler de tercih edilebilir. Özel araçlar ile hastaneye gitmek isteyen hastalar için açık ve kapalı otopark mevcuttur. Özel araç ile gelen hastalar aşağıda verdiğimiz linke tıklayarak yol tarifi alabilirler.

Kocaeli İzmit Seka Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Kocaeli İzmit Seka Devlet Hastanesi’ne Nasıl Giderim? diye düşünüyorsanız yol tarifi için TIKLAYIN.

Kocaeli İzmit Seka Devlet Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Polikliniği İletişim Bilgileri & Adres

Adres: D–100 Karayolu üzeri Yenidoğan mevki İzmit/KOCAELİ
Tel: 0 262 322 34 60
E-Mail: [email protected]

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz bir diğer makalemizde Kocaeli Devlet Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Doktorları, Kocaeli Devlet Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Kocaeli Devlet Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Doktorları Randevu, Kocaeli Devlet Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Kocaeli Devlet Hastanesi Yol Tarifi, Kocaeli Devlet Hastanesi İletişim ve Adres bilgileri hakkında bilgi vermeye çalıştık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir