DEVLET HASTANELERİ

Kocaeli İzmit Seka Devlet Hastanesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Doktorları

Kocaeli İzmit Seka Devlet Hastanesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Doktorları, Kocaeli İzmit Seka Devlet Hastanesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Kocaeli İzmit Seka Devlet Hastanesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Doktorları Randevu, Kocaeli İzmit Seka Devlet Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Kocaeli İzmit Seka Devlet Hastanesi Yol Tarifi, Kocaeli İzmit Seka Devlet Hastanesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Kliniği İletişim ve Adres Bilgilerini sizler için araştırarak bu makaleyi hazırladık.

Kocaeli İzmit Seka Devlet Hastanesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Doktorları Hakkında

Kocaeli ilinde bulunan İzmit Seka Devlet Hastanesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Doktorları ile Kocaeli ili ve çevre illere hizmet vermektedir. Kocaeli İzmit Seka Devlet Hastanesi 1946 yılında açılmış olup o günden günümüze kadar Kocaeli halkına hizmet vermektedir. Hastane şu anki kullanmış olduğu hizmet binasına ise 2003 yılında taşınmıştır. Hastane 2008 yılının ocak ayında İzmit Seka Devlet Hastanesi adını alarak ikinci basamak devlet hastanesi sınıfı çerçevesinde hizmetini sürdürmektedir. Hastane şu anki kullanmış olduğu 305 yatak kapasitesine sahip binasında uzman kadrosuyla temiz ve hijyenik bir ortamda son model tıbbi cihazlarla hastalara tedavi imkanı sunmaktadır. Hastaneye bağlı olarak Yürüyüş Yolu Semt Polikliniği‘nde de hastalara hizmet verilmektedir.

Kocaeli İzmit Seka Devlet Hastanesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi kliniğinde doğuştan yada sonradan oluşan deri, deri altı, doku ve organ kaybının yanı sıra şekil bozukluklarının düzeltilmesi ve yeniden yapım işlemleri yapılmaktadır. Ayrıca hastanede estetik cerrahi hizmeti de sunulmaktadır.

Kocaeli İzmit Seka Devlet Hastanesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Doktorları
Kocaeli İzmit Seka Devlet Hastanesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Doktorları

Kocaeli İzmit Seka Devlet Hastanesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Doktorları

Kocaeli İzmit Seka Devlet Hastanesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi kliniğinde görevli doktor bulunmamaktadır. Klinikte doktor görevlendirildiği zaman sitemizden paylaşacağız.

Plastik cerrahi ve estetik ile ilgili sizin için hazırlamış olduğumuz makaleleri incelemek için TIKLAYIN.

Kocaeli İzmit Seka Devlet Hastanesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

Siz değerli ziyaretçilerimiz Kocaeli İzmit Seka Devlet Hastanesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Doktorları hakkındaki deneyim, öneri ve görüşlerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

Kocaeli İzmit Seka Devlet Hastanesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Doktorları Randevu Al

merkezi hekim randevu sistemi
merkezi hekim randevu sistemi

Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS), tarafından oluşturulan online randevu sistemi ile veya 182 numaralı hattı arayarak Kocaeli İzmit Seka Devlet Hastanesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Doktorları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

Kocaeli İzmit Seka Devlet Hastanesi’ne Nasıl Gidilir?

Kocaeli İzmit Seka Devlet Hastanesi‘ne gitmek isteyen hastalar aşağıda listesini verdiğimiz şehir merkezinde faaliyet gösteren Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’ne ait hat numaralı otobüslerine binerek hastaneye ulaşabilirler. Ayrıca AKÇARAY (Tramvay) OTOGAR – PLAJ YOLU hattına binip Seka Devlet Hastanesi durağında inerek hastaneye ulaşım sağlayabilirsiniz.

  • 25 – KİPA AVM – PLAJYOLU – BEKİRPAŞA – YUVAM AKARCA – ÇOCUK HASTANESİ
  • 220 – SARIMEŞE MERKEZ – KÖSEKÖY – HACI HALİM – İZMİT – PLAJYOLU D.
  • 240 – PLAJYOLU GARAJ – SEKA – İZMİT – TEPETARLA – ACISU – SEKA KAMPI
  • 114 – KÖRFEZKENT – KAŞKAL – DERİNCE – İZMİT – SANAYİ – GÜNEY TERMİNALİ
  • 115 – KÖRFEZKENT – SOPALI – DERİNCE – İZMİT – ÜÇYOL – UMUTTEPE
  • 118 – ÖĞRETMENLER – DERİNCE – HALKEVİ – SANTRAL – BEKİRDERE – OTOGAR (İŞOT)
  • 124 – KÖRFEZKENT – SOPALI – HALKEVİ – SANAYİ – GÜNEY TERMİNALİ
  • 126 – KÖRFEZKENT – SOPALI – DERİNCE – HALK EVİ – DOĞU KIŞLA – Y.KAPTAN

Hastaneye ulaşım için alternatif olarak şehir merkezinde faaliyet gösteren ticari taksiler de tercih edilebilir. Özel araçlar ile hastaneye gitmek isteyen hastalar için açık ve kapalı otopark mevcuttur. Özel araç ile gelen hastalar aşağıda verdiğimiz linke tıklayarak yol tarifi alabilirler.

Kocaeli İzmit Seka Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Kocaeli İzmit Seka Devlet Hastanesi’ne Nasıl Giderim? diye düşünüyorsanız yol tarifi için TIKLAYIN.

Kocaeli İzmit Seka Devlet Hastanesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Fiyatları 2023

Kocaeli İzmit Seka Devlet Hastanesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi operasyonları hakkında net bir fiyat vermek mümkün değildir. Çünkü yapılan operasyonun türü ve kullanılan ekipmanlar fiyatta farklılıklar göstermektedir. Estetik amaç güdülmeden sağlık amaçlı yapılan estetik operasyonlar SGK tarafından karşılanmaktadır. Doktorunuzdan fiyat bilgisi alabileceğiniz gibi makalemizde yer alan iletişim bölümünden Kocaeli İzmit Seka Devlet Hastanesi web adresine ulaşarak net fiyat bilgileri alabilirsiniz.

Kocaeli İzmit Seka Devlet Hastanesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Polikliniği İletişim Bilgileri & Adres

Adres: D–100 Karayolu üzeri Yenidoğan mevki İzmit/KOCAELİ
Tel: 0 262 322 34 60
E-Mail: [email protected]

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz bir diğer makalemizde Kocaeli Devlet Hastanesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Doktorları, Plastik Ve Estetik Cerrahi Nedir? Plastik Ve Estetik Cerrahi Bölümü Hangi Hastalıklara Bakar? Kocaeli Devlet Hastanesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Kocaeli Devlet Hastanesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Doktorları Randevu , Kocaeli Devlet Hastanesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Doktorları iletişim ve Adres bilgileri hakkında bilgi vermeye çalıştık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir