DEVLET HASTANELERİ

Etlik Şehir Hastanesi Çocuk Nöroloji Doktorları

Etlik Şehir Hastanesi Çocuk Nöroloji Doktorları, Ankara Etlik Şehir Hastanesi Çocuk Nöroloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Ankara Etlik Şehir Hastanesi Çocuk Nöroloji Doktorları Randevu, Ankara Etlik Şehir Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Ankara Etlik Şehir Hastanesi Yol Tarifi, Ankara Etlik Şehir Hastanesi Çocuk Nöroloji Polikliniği İletişim ve Adres Bilgilerini araştırarak bu makaleyi sizler için hazırladık.

Ankara Etlik Şehir Hastanesi Çocuk Nöroloji Doktorları Hakkında

Ankara Etlik Şehir Hastanesi Çocuk Nöroloji Doktorları ile başta Ankara ili olmak üzere çevre illere hizmet vermektedir. Ankara Etlik Şehir Hastanesi Sağlık Bakanlığı’nın oluru ile 2022 yılının Eylül ayında cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla açılışı gerçekleştirilmiştir. Etlik Şehir Hastanesi özellikleri ve büyüklüğü bakımından dünyanın sayılı hastaneleri arasına girmeyi başarmıştır. Türkiye’nin ilk ve tek hibrit ameliyathanesine sahip olan hastane 1000 poliklinik ve 4000 yatak kapasitesine sahiptir. Ayrıca hastanede iki adet helikopter pisti yer almaktadır. Hastane, şık ve modern binasında alanında uzman ekibiyle son teknoloji ile donatılmış tıbbi cihazlarla hijyenik bir ortamda hastalara hizmet vermektedir.

Ankara Etlik Şehir Hastanesi Çocuk Nöroloji kliniğinde alanında uzman hekimler tarafından zihinsel gerilik, gelişim bozuklukları, bayılma, havale, epilepsi, otizm, yürüme ve davranış bozuklukları, beyin travmaları, baş ağrısı, kas ve sinir yaralanmaları, felç gibi hastalıkların tanı ve tedavisi gerçekleştirilmektedir.

Etlik Şehir Hastanesi Çocuk Nöroloji Doktorları
Etlik Şehir Hastanesi Çocuk Nöroloji Doktorları

Ankara Etlik Şehir Hastanesi Çocuk Nöroloji Doktorları

Prof. Dr. DENİZ YÜKSEL Ankara Etlik Şehir Hastanesi Çocuk Nöroloji Uzmanı

Doç. Dr. AYŞE KAÇAR BAYRAM Ankara Etlik Şehir Hastanesi Çocuk Nöroloji Uzmanı

Doç. Dr. BAHADIR KONUŞKAN Ankara Etlik Şehir Hastanesi Çocuk Nöroloji Uzmanı

Uzm. Dr. DENİZ MENDERES Ankara Etlik Şehir Hastanesi Çocuk Nöroloji Uzmanı

Uzm. Dr. ERGİN ATASOY Ankara Etlik Şehir Hastanesi Çocuk Nöroloji Uzmanı

Uzm. Dr. İSMAİL SOLMAZ Ankara Etlik Şehir Hastanesi Çocuk Nöroloji Uzmanı

Uzm. Dr. PINAR ÖZBUDAK Ankara Etlik Şehir Hastanesi Çocuk Nöroloji Uzmanı

Ankara Etlik Şehir Hastanesi Çocuk Nöroloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

Siz değerli ziyaretçilerimiz Ankara Etlik Şehir Hastanesi Çocuk Nöroloji Doktorları hakkındaki deneyim, istek ve görüşlerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

Ankara Etlik Şehir Hastanesi Çocuk Nöroloji Doktorları Randevu Al

merkezi hekim randevu sistemi
merkezi hekim randevu sistemi

Merkezi Hastane Randevu Sistemi ( MHRS), tarafından oluşturulan online randevu sistemi ile veya 182 numaralı hattı arayarak Ankara Etlik Şehir Hastanesi Çocuk Nöroloji Doktorları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

Ankara Etlik Şehir Hastanesi’ne Nasıl Gidilir?

Ankara Etlik Şehir Hastanesi‘ne gitmek isteyen hastalar Ankara Büyükşehir Belediyesi EGO Genel Müdürlüğü’nün 206 (İvedik Metro-Etlik Şehir Hastanesi) ve 409 (Dışkapı-Etlik Şehir Hastanesi-Akköprü) hat numaralı otobüslerini kullanarak ulaşım imkanı sağlayabilirler. Ayrıca 414, 261, 288, 286, 279-2 ve 278 hat numaralı EGO otobüsleri de hastane yakınlarından geçmektedir.

Hastaneye ulaşım için alternatif olarak şehir merkezinde faaliyet gösteren özel dolmuş ve ticari taksiler tercih edilebilir. Özel araçlar ile hastaneye gitmek isteyen hastalar için açık otopark mevcuttur. Özel araç ile gelen hastalar aşağıda verdiğimiz linke tıklayarak yol tarifi alabilirler.

Ankara Etlik Şehir Hastanesi Yol Tarifi

Ankara Etlik Şehir Hastanesi’ne Nasıl Gidebilirim? diye düşünüyorsanız yol tarifi için TIKLAYIN.

Ankara Etlik Şehir Hastanesi Çocuk Nöroloji Kliniği İletişim Bilgileri & Adres

Adres: Varlık Mah. No.5 Halil Sezai Erkut Cad. Yenimahalle / Ankara
Tel: 0 312 797 00 00
E-Mail: [email protected]

Diğer bir makalemize Etlik Şehir Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları, Ankara Etlik Şehir Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Ankara Etlik Şehir Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları Randevu, Ankara Etlik Şehir Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Ankara Etlik Şehir Hastanesi Yol Tarifi, Ankara Etlik Şehir Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Polikliniği İletişim ve Adres Bilgilerine yer verdik.

One thought on “Etlik Şehir Hastanesi Çocuk Nöroloji Doktorları

  • Etlik Şehir Hastenesindeki Çocuk Nörolojisi Bölümüne kızımın yoğun baş ağrısı dolayısı ile gittik .Doktorumuz Pınar Özbudak bizimle çok iyi ilgilendi hastalığımız teşhisini migren olarak belirledi ve çok iyi bir tedavi süreci uyguladı. En son kontrole gittiğimizde hem uyguladığı tadavinin sonuç göstermesinden en önemlisi de bu mesleğin kutsallığını içselleştirmiş ve gönlünü de işine katmış bir doktor olarak bizi memnun etmesinden dolayı doktorumuza çok teşekkür ettik. Tüm yakınlarıma doktorumuzu tavsiye ediyorum .Doktorluk mesleğinin sadece alanında uzmanlık olmadığını insani yönün ne kadar önemli olduğunu bize hissettirdiği için doktoruma ve onu yetiştiren ailesine şükranlarımı sunuyorum.

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir