DEVLET HASTANELERİ

Kocaeli Devlet Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Doktorları

Kocaeli Devlet Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Doktorları, Kocaeli Devlet Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Kocaeli Devlet Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Doktorları Randevu, Kocaeli Devlet Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Kocaeli Devlet Hastanesi Yol Tarifi, Kocaeli Devlet Hastanesi İletişim ve Adres Bilgilerini sizler için araştırarak bu makaleyi hazırladık.

Kocaeli Devlet Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Doktorları Hakkında

Kocaeli Devlet Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Doktorları alanında uzman doktor kadrolarından oluşmaktadır. Yapılan uygulamalar son teknoloji ile üretilmiş tıbbi cihazlar ile profesyonel ellerde gerçekleştirilmektedir. Yüksek teknolojik imkânlar ve fiziki alt yapısıyla hizmet vermekte olan Kocaeli Devlet Hastanesi bünyesinde görev alan birbirinden önemliKadın Hastalıkları ve Doğum Doktorları bulunmaktadır.

Kocaeli Devlet Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum kliniğinde doğum öncesi ve doğum sonrası muayenesi dışında kadın hastalıklarının muayenesi teşhis ve tedavisi hizmeti gerçekleştirilmektedir.

Kocaeli Devlet Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Doktorları
Kocaeli Devlet Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Doktorları

Kocaeli Devlet Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Doktorları

Op. Dr. ERHAN DEMİREL Kocaeli Devlet Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı

Kocaeli Devlet Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

Siz değerli ziyaretçilerimiz Kocaeli Devlet Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Doktorları hakkındaki deneyim, öneri ve görüşlerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

Kocaeli Devlet Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Doktorları Randevu Al

merkezi hekim randevu sistemi
merkezi hekim randevu sistemi

Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS), tarafından oluşturulan online randevu sistemi ile veya 182 numaralı hattı arayarak Kocaeli Devlet Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Doktorları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

Kocaeli Devlet Hastanesi’ne Nasıl Gidilir?

Kocaeli Devlet Hastanesi‘ne gitmek isteyen hastalar aşağıda listelediğimiz Kocaeli Büyükşehir Belediyesi hat numaralı otobüslere binerek hastaneye ulaşım sağlayabilirsiniz.

  • (750) – KARAMÜRSEL – GÖLCÜK – İZMİT – PLAJ YOLU
  • (402) – KENT ÖNÜ – G.T.Ü. – DİLOVASI – DERİNCE – İZMİT – OTOGAR
  • (138) – YENİKENT – KAŞKAL – DERİNCE – SANTRAL – BEKİRDERE – OTOGAR
  • (800) – PLAJ YOLU DEPO – İZMİT – ÇAYIRKÖY – S. HOCALA – F TİPİ – KANDIRA – OTOGAR
  • (250) – İZMİT OTOGAR – SABİHA GÖKÇEN HAVAALANI

Ayrıca şehir merkezinde faaliyet gösteren tramvay ile Milli İrade Meydanı durağında inerek Kocaeli Devlet Hastanesi’ne ulaşabilirsiniz.

Kocaeli Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Kocaeli Devlet Hastanesi‘ne Nasıl Giderim? diye düşünüyorsanız yol tarifi için TIKLAYIN.

Kocaeli Devlet Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Polikliniği İletişim Bilgileri & Adres

Adres: Cedit Mahallesi Güneş Cad. Hastane Yolu Sk. 41300 İzmit
Tel: 0 262 309 20 00
E-Mail: [email protected]

Bir diğer makalemizde Kocaeli İzmit Seka Devlet Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Doktorları, Kocaeli İzmit Seka Devlet Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Kocaeli İzmit Seka Devlet Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Doktorları Randevu, Kocaeli İzmit Seka Devlet Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Kocaeli İzmit Seka Devlet Hastanesi Yol Tarifi, Kocaeli İzmit Seka Devlet Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Kliniği İletişim ve Adres Bilgileri yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir