DEVLET HASTANELERİ

Gaziantep Şehir Hastanesi Çocuk Cerrahisi Doktorları

Gaziantep Şehir Hastanesi Çocuk Cerrahisi Doktorları, Çocuk Cerrahisi Nedir? Çocuk Cerrahisi Bölümü Hangi Hastalıklara Bakar? Gaziantep Şehir Hastanesi Çocuk Cerrahisi Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Gaziantep Şehir Hastanesi Çocuk Cerrahisi Doktorları Randevu, Gaziantep Şehir Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Gaziantep Şehir Hastanesi Yol Tarifi, Gaziantep Şehir Hastanesi Çocuk Cerrahisi Kliniği İletişim ve Adres Bilgilerini sizler için araştırarak bu makaleyi hazırladık.

Gaziantep Şehir Hastanesi Çocuk Cerrahisi Doktorları Hakkında

Gaziantep ilinde bulunan Şehir Hastanesi Çocuk Cerrahisi Doktorları ile Gaziantep ili ve çevre illere hizmet vermektedir. 7 bloktan oluşan Gaziantep Şehir Hastanesi 1875 yatak kapasitesine sahiptir. 2023  yılının haziran ayında açılışı gerçekleştirilen hastanede 335 poliklinik, 259 yoğun bakım yatağı, 30 diyaliz yatağı, 64 ameliyathane ve 4.650 araçlık açık ve kapalı otopark bulunmaktadır. Gaziantep Şehir Hastanesi modern hizmet binasında uzman kadrosuyla temiz ve hijyenik bir ortamda son model tıbbi cihazlarla hastalara tedavi imkanı sunmaktadır.

Gaziantep Şehir Hastanesi Çocuk Cerrahisi Doktorları listesini vermeden önce dilerseniz kısaca Çocuk Cerrahisi bilim dalı hakkında bilgi verelim.

Çocuk Cerrahisi Nedir? Hangi Hastalıklara Bakar?

Gaziantep Şehir Hastanesi Çocuk Cerrahisi kliniğinde alanında uzman hekimler tarafından çocuklarda görülen solunum sistemi hastalıkları, baş ve boyun hastalıkları, sindirim sistemi hastalıkları, hormonal hastalıklar, kanser hastalıkları, doğumsal duedonal tıkanıklar, sünnet ve daha pek çok cerrahi işlem gerektiren rahatsızlıkların teşhis ve tedavisi gerçekleştirilmektedir. 0-18 yaş grubu çocuklarla ilgili tüm cerrahi işlemleri kapsamaktadır.

 

Gaziantep Şehir Hastanesi Çocuk Cerrahisi Doktorları
Gaziantep Şehir Hastanesi Çocuk Cerrahisi Doktorları

Gaziantep Şehir Hastanesi Çocuk Cerrahisi Doktorları

Op. Dr. Bayram BURULDAY Gaziantep Şehir Hastanesi Çocuk Cerrahisi Uzmanı

Op. Dr. Efil AYDIN YILDIRIM Gaziantep Şehir Hastanesi Çocuk Cerrahisi Uzmanı

Op. Dr. Filiz GÜNDÜZ TELSİZ Gaziantep Şehir Hastanesi Çocuk Cerrahisi Uzmanı

Op. Dr. Sevgi BÜYÜKBEŞE SARSU Gaziantep Şehir Hastanesi Çocuk Cerrahisi Uzmanı

Op. Dr. Sevim Ecem ÜNLÜ BALLI Gaziantep Şehir Hastanesi Çocuk Cerrahisi Uzmanı

Gaziantep Şehir Hastanesi Çocuk Cerrahisi Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

Siz değerli ziyaretçilerimiz Gaziantep Şehir Hastanesi Çocuk Cerrahisi Doktorları  hakkındaki deneyim, öneri ve görüşlerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

Gaziantep Şehir Hastanesi Çocuk Cerrahisi Doktorları Randevu Al

merkezi hekim randevu sistemi
merkezi hekim randevu sistemi

Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS), tarafından oluşturulan online randevu sistemi ile veya 182 numaralı hattı arayarak Gaziantep Şehir Hastanesi Çocuk Cerrahisi Doktorları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

Gaziantep Şehir Hastanesi’ne Nasıl Gidilir?

Gaziantep Şehir Hastanesi‘ne gitmek isteyen hastalar aşağıda listesini verdiğimiz şehir merkezinde faaliyet gösteren Gaziantep Büyükşehir Belediyesi’ne ait hat numaralı otobüslerine binerek hastaneye ulaşabilirler.

 • B02 – MAVİKENT – İSTASYON
 • B38 – ŞEHİR HASTANESİ – İSTASYON
 • S05 – İBNİ SİNA – SÜMERBANK
 • S07 – BAŞPINAR – YEŞİLKENT – MAVİKENT
 • K13 – YEDİTEPE – KILCAN
 • K34 – YEDİTEPE – YOĞUNTAŞ
 • S12 – KARATAŞ
 • M01 – MAVİKENT – KAYAÖNÜ – OTOGAR
 • M03 – GAZİKENT – MAVİKENT

  Hastaneye ulaşım için alternatif olarak şehir merkezinde faaliyet gösteren ticari taksiler de tercih edilebilir. Özel araçlar ile hastaneye gitmek isteyen hastalar için açık ve kapalı otopark mevcuttur. Özel araç ile gelen hastalar aşağıda verdiğimiz linke tıklayarak yol tarifi alabilirler.

  Gaziantep Şehir Hastanesi Yol Tarifi

  Gaziantep Şehir Hastanesi’ne Nasıl Giderim? diye düşünüyorsanız yol tarifi için TIKLAYIN.

  Gaziantep Şehir Hastanesi Çocuk Cerrahisi Polikliniği İletişim Bilgileri & Adres

  Adres: İbni Sina Mah. Şahinbey / Gaziantep

  Tel: 0 342 310 00 55

  E-Mail: [email protected]

  İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz bir diğer makalemizde Gaziantep Şehir Hastanesi Çocuk Gastroenteroloji Doktorları, Çocuk Gastroenteroloji Nedir? Çocuk Gastroenteroloji Bölümü Hangi Hastalıklara Bakar? Gaziantep Şehir Hastanesi Çocuk Gastroenteroloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Gaziantep Şehir Hastanesi Çocuk Gastroenteroloji Doktorları Randevu, Gaziantep Şehir Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Gaziantep Şehir Hastanesi Yol Tarifi, Gaziantep Şehir Hastanesi Çocuk Gastroenteroloji Kliniği İletişim ve Adres Bilgileri hakkında bilgiler yer almaktadır.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir