DEVLET HASTANELERİ

İstanbul Maltepe Devlet Hastanesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Doktorları

İstanbul Maltepe Devlet Hastanesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Doktorları, İstanbul Maltepe Devlet Hastanesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, İstanbul Maltepe Devlet Hastanesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Doktorları Randevu, İstanbul Maltepe Devlet Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? İstanbul Maltepe Devlet Hastanesi Yol Tarifi, İstanbul Maltepe Devlet Hastanesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Kliniği İletişim ve Adres Bilgilerini sizler için araştırarak bu makaleyi hazırladık.

İstanbul Maltepe Devlet Hastanesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Doktorları Hakkında

İstanbul’un Maltepe ilçesinde bulunan Maltepe Devlet Hastanesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Doktorları ile başta Maltepe ilçesi olmak üzere İstanbul ili ve çevre illere hizmet vermektedir. İstanbul Maltepe Devlet Hastanesi 2012 yılında açılarak hizmet vermeye başlamıştır. Hastane iki blokdan oluşan modern ve şık mimariye sahip binasında uzman kadrosuyla temiz ve hijyenik bir ortamda hastalara tedavi imkanı sunmaktadır.

İstanbul Maltepe Devlet Hastanesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi kliniğinde doğuştan yada sonradan oluşan deri, deri altı, doku ve organ kaybının yanı sıra şekil bozukluklarının düzeltilmesi ve yeniden yapım işlemleri yapılmaktadır. Ayrıca hastanede estetik cerrahi hizmeti de sunulmaktadır.

İstanbul Maltepe Devlet Hastanesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Doktorları
İstanbul Maltepe Devlet Hastanesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Doktorları

İstanbul Maltepe Devlet Hastanesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Doktorları

İstanbul Maltepe Devlet Hastanesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi kliniğinde görevli doktor bulunmamaktadır. Klinikte doktor görevlendirildiği zaman sitemizden paylaşacağız.

Plastik cerrahi ve estetik ile ilgili sizin için hazırlamış olduğumuz makaleleri incelemek için TIKLAYIN.

İstanbul Maltepe Devlet Hastanesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

Siz değerli ziyaretçilerimiz İstanbul Maltepe Devlet Hastanesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Doktorları hakkındaki deneyim, öneri ve görüşlerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

İstanbul Maltepe Devlet Hastanesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Doktorları Randevu Al

merkezi hekim randevu sistemi
merkezi hekim randevu sistemi

Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS), tarafından oluşturulan online randevu sistemi ile veya 182 numaralı hattı arayarak İstanbul Maltepe Devlet Hastanesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Doktorları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

İstanbul Maltepe Devlet Hastanesi’ne Nasıl Gidilir?

İstanbul Maltepe Devlet Hastanesi‘ne gitmek isteyen hastalar aşağıda listesini verdiğimiz şehir merkezinde faaliyet gösteren İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne ait hat numaralı otobüslere binerek hastaneye ulaşabilirler.

  • 133F – ACARLAR SİTESİ – MALTEPE / CEVİZLİ PERONLAR
  • 19Z – ZÜMRÜTEVLER-KADIKÖY
  • 133G – GÜLENSU MAH. – KARTAL
  • 16A – PENDİK – ÜSKÜDAR
  • 130A – DENİZ HARP OKULU – KADIKÖY
  • 16S – SABİHA GÖKÇEN HAVALİMANI – UZUNÇAYIR METROBÜS / HAREM PERONLARI
  • 500T – TUZLA ŞİFA MAH. – CEVİZLİBAĞ
  • 251 – PENDİK – MECİDİYEKÖY
  • 16U – UĞURMUMCU – ÜSKÜDAR
  • 130Ş – ŞİFA MAH. – KADIKÖY

Hastaneye ulaşım için alternatif olarak şehir merkezinde faaliyet gösteren dolmuş hatları ve ticari taksiler tercih edilebilir. Özel araçlar ile hastaneye gitmek isteyen hastalar için açık ve kapalı otopark mevcuttur. Özel araç ile gelen hastalar aşağıda verdiğimiz linke tıklayarak yol tarifi alabilirler.

İstanbul Maltepe Devlet Hastanesi Yol Tarifi

İstanbul Maltepe Devlet Hastanesi’ne Nasıl Giderim? diye düşünüyorsanız yol tarifi için TIKLAYIN.

İstanbul Maltepe Devlet Hastanesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Doktorları
İstanbul Maltepe Devlet Hastanesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Doktorları

İstanbul Maltepe Devlet Hastanesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Fiyatları 2024

İstanbul Maltepe Devlet Hastanesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi operasyonları hakkında net bir fiyat vermek mümkün değildir. Çünkü yapılan operasyonun türü ve kullanılan ekipmanlar fiyatta farklılıklar göstermektedir. Estetik amaç güdülmeden sağlık amaçlı yapılan estetik operasyonlar SGK tarafından karşılanmaktadır. Doktorunuzdan fiyat bilgisi alabileceğiniz gibi makalemizde yer alan iletişim bölümünden İstanbul Maltepe Devlet Hastanesi web adresine ulaşarak net fiyat bilgileri alabilirsiniz.

İstanbul Maltepe Devlet Hastanesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Polikliniği İletişim Bilgileri & Adres

Adres: Altayçeşme Mah. Çamlı sok. No:18/20 34843 Maltepe/İstanbul
Tel: 0 216 459 77 70

Bir diğer makalemizde Kartal Dr. Lütfi Kırdar Şehir Hastanesi Plastik ve Estetik Cerrahi Doktorları, Plastik Ve Estetik Cerrahi Nedir? Plastik Ve Estetik Cerrahi Bölümü Hangi Hastalıklara Bakar? Kartal Dr. Lütfi Kırdar Şehir Hastanesi Plastik ve Estetik Cerrahi Doktorları Randevu, Kartal Dr. Lütfi Kırdar Şehir Hastanesi Plastik ve Estetik Cerrahi iletişim ve Adres bilgileri yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir