ÜNİVERSİTE HASTANELERİ

Balıkesir Üniversitesi Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Doktorları

Balıkesir Üniversitesi Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Doktorları, Ortopedi ve Travmatoloji Nedir? Ortopedi ve Travmatoloji Bölümü Hangi Hastalıklara Bakar? Balıkesir Üniversitesi Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Balıkesir Üniversitesi Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Doktorları Randevu, Balıkesir Üniversitesi Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Balıkesir Üniversitesi Hastanesi Yol Tarifi, Balıkesir Üniversitesi Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Polikliniği İletişim ve Adres Bilgilerini araştırarak bu makalede sizlere yardımcı olmaya çalıştık.

Balıkesir Üniversitesi Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Doktorları Hakkında

Balıkesir Üniversitesi Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Doktorları ile başta Balıkesir ili olmak üzere çevre illere hizmet vermektedir. Balıkesir il merkezine 17 kilometre mesafede Çağış Yerleşkesi’nde yer alan Balıkesir Üniversitesi Hastanesi 2009 yılından günümüze kadar hastalara hizmet vermektedir. Hastane, hasta memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile bölgenin en büyük ve en kapsamlı sağlık kuruluşlarından biridir. Hastane, alanında uzman ekibiyle modern hizmet kampüsünde son teknoloji ile donatılmış tıbbi cihazlarla hijyenik bir ortamda hastalara hizmet vermektedir.

Balıkesir Üniversitesi Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Doktorları listesini vermeden önce dilerseniz kısaca ortopedi ve travmatoloji bilim dalı hakkında bilgi verelim.

Ortopedi ve Travmatoloji Nedir?

Pek çok insan kemik ve kas ağrılarından şikayetçidir fakat hangi bölüme gideceğini ve hangi doktora başvuracağını bilemez. Ortopedi ve Travmatoloji bölümü kas iskelet sistemi rahatsızlıkları ile travma sonucu oluşan lezyonları inceleme ve tedavi etmeye yönelik bir tıp uzmanlık dalıdır. Yaralar, kırıklar, yanıklar, ezikler, çıkıklar gibi vücudun hasarlı bölgelerini tedavi etmekte olan tıp alanıdır.

Balıkesir Üniversitesi Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Doktorları
Balıkesir Üniversitesi Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Doktorları

Ortopedi ve Travmatoloji Hangi Hastalıklara Bakar?

 • Eklem ağrıları
 • Bacaklardaki eşitsizlikler
 • Menisküs yaralanmaları
 • Eklem bağlarındaki ezilme ve burkulmalar
 • Doğumsal kalça çıkıkları
 • Sinir sıkışmaları
 • Topuk dikeni
 • Eklem kireçlenmeleri
 • Romatizmalar
 • Tenisçi dirseği
 • Farklı eklemlerdeki çıkıklar
 • Lif kopmaları
 • Kemik kırıkları
 • Kemik iltihapları
 • Kıkırdak yaralanmaları
 • Tetik parmak
 • Siyatik
 • Boyun ve bel fıtıkları

Balıkesir Üniversitesi Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Doktorları

  Prof. Dr. Ali Engin ULUSAL Balıkesir Üniversitesi Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı

  Doç. Dr. Ahmet Emrah AÇAN Balıkesir Üniversitesi Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı

  Doç. Dr. Aziz ATİK Balıkesir Üniversitesi Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı

  Doç. Dr. Serdar SARGIN Balıkesir Üniversitesi Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı

  Balıkesir Üniversitesi Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

  Siz değerli ziyaretçilerimiz Balıkesir Üniversitesi Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Doktorları hakkındaki deneyim, istek ve görüşlerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

  Balıkesir Üniversitesi Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Doktorları Randevu Al

  Balıkesir Üniversitesi Hastanesi resmi internet sitesinin online randevu bölümünden veya 0 266 612 10 10 numaralı telefonu tuşlayarak Balıkesir Üniversitesi Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Doktorları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

  Balıkesir Üniversitesi Hastanesi’ne Nasıl Gidilir?

  Balıkesir Üniversitesi Hastanesi‘ne gitmek isteyen hastalar, aşağıda listesini verdiğimiz şehir merkezinde faaliyet gösteren Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’ne ait hat ve numaralı otobüslere binerek ulaşım imkanı sağlayabilirler.

  • 22KY – KYK – KAMPÜS
  • 10TF – TOPLU TAŞIMA MERKEZİ – BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ ARAŞTIRMA HASTANESİ – KAMPÜS
  • 22K – KURTDERELİ – KAMPÜS

  Hastaneye ulaşım için alternatif olarak şehir merkezinde faaliyet gösteren minibüs ve ticari taksiler tercih edilebilir. Özel araçlar ile hastaneye gitmek isteyen hastalar için açık otopark mevcuttur. Özel araç ile gelen hastalar aşağıda verdiğimiz linke tıklayarak yol tarifi alabilirler.

  Balıkesir Üniversitesi Hastanesi Yol Tarifi

  Balıkesir Üniversitesi Hastanesi’ne Nasıl Gidebilirim? diye düşünüyorsanız yol tarifi için TIKLAYIN.

  Balıkesir Üniversitesi Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Polikliniği İletişim Bilgileri & Adres

  Adres: Balıkesir Üniversitesi Hastanesi Çağış Yerleşkesi 10145 Bigadiç Yolu Üzeri 17.Km Balıkesir

  Tel: 0 266 612 10 10

  İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz diğer bir makalemizde Balıkesir Atatürk Şehir Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Doktorları, Ortopedi Ve Travmatoloji Nedir? Ortopedi Ve Travmatoloji Hangi Hastalıklara Bakar? Balıkesir Atatürk Şehir Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Kliniği Birimleri, Balıkesir Atatürk Şehir Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Balıkesir Atatürk Şehir Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Doktorları Randevu, İletişim ve Adres bilgilerine yer verdik.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir