DEVLET HASTANELERİ

Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları

Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları, Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları Randevu, Trabzon Fatih Devlet Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Yol Tarifi, Trabzon Fatih Devlet Hastanesi İletişim ve Adres Bilgilerini sizler için araştırarak bu makaleyi hazırladık.

Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları Hakkında

Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Uzmanları ile Trabzon ve çevre illerde bulunan Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri kliniği hastalarını tedavi etmek için mesai harcamaktadır. Güler yüzlü ve alanında uzman ekibiyle hasta memnuniyeti ön planda tutularak temiz ve hijyenik bir ortamda hizmet verilmektedir.

Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri kliniğinde ruhsal bozuklukların, duygusal ve davranışsal bozuklukların kökeni, teşhisi, önlenmesi ve tedavi hizmetleri verilmektedir. Hastanenin Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri kliniğinde Panik Atak Rahatsızlığı, Anksiyete Bozukluğu, Hiperaktivite ve Dikkat Eksikliği, Kaygı Bozukluğu, Şizofreni, Kişilik Bozukluğu, Depresif Bozukluk, Madde kullanımına bağlı Bozukluk, Otizm Bozukluğu, Disosiyatif Bozukluk, Nörobilişsel Bozukluk gibi hastalıklara çare aranmaktadır.

Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları
Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları

Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları

Uzm. Dr. Ali Kemal KUDUBAN Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Uzmanı

Uzm. Dr. Aslı Enzel KOÇ Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Uzmanı

Uzm. Dr. Ezgi SELÇUK ÖZMEN Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Uzmanı

Uzm. Dr. Saniye EFENDİOĞLU Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Uzmanı

Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

Siz değerli ziyaretçilerimiz Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Uzmanları hakkındaki deneyim, öneri ve görüşlerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları Randevu Al

merkezi hekim randevu sistemi
merkezi hekim randevu sistemi

Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS), tarafından oluşturulan online randevu sistemi ile veya 182 numaralı hattı arayarak Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

Trabzon Fatih Devlet Hastanesi’ne Nasıl Gidilir?

Trabzon Fatih Devlet Hastanesi‘ne gitmek isteyen hastalar Trabzon Büyükşehir Belediyesi otobüs hatlarından 114, 115, 121, 203A ve 277A numaralı araçlara binerek hastaneye ulaşabilirler.

Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Trabzon Fatih Devlet Hastanesi‘ne Nasıl Giderim? diye düşünüyorsanız yol tarifi için TIKLAYIN.

Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Polikliniği İletişim Bilgileri & Adres

Adres: İnönü Mahallesi İnönü Caddesi No:119 61040 Ortahisar/TRABZON
Tel: 0 462 230 22 85
E-Mail: [email protected]

Bir diğer makalemizde Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Kalp ve Damar Cerrahisi Doktorları, Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Kalp ve Damar Cerrahisi Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Kalp ve Damar Cerrahisi Doktorları Randevu, Trabzon Fatih Devlet Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Yol Tarifi, Trabzon Fatih Devlet Hastanesi İletişim ve Adres Bilgileri yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir