Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları

Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları, Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları Randevu, Trabzon Fatih Devlet Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Yol Tarifi, Trabzon Fatih Devlet Hastanesi İletişim ve Adres Bilgilerini sizler için araştırarak bu makaleyi hazırladık.

Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları Hakkında

Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları ile Trabzon ve çevre illerde bulunan Kulak Burun Boğaz hastalarını tedavi etmek için mesai harcamaktadır. Güler yüzlü ve alanında uzman ekibiyle hasta memnuniyeti ön planda tutularak temiz ve hijyenik bir ortamda hizmet verilmektedir.

Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Kulak Burun Boğaz kliniğinde dış kulak, orta kulak, kulak zarı, ses telleri, burun, nazal yol, sinüsler, gırtlak, ağız, üst yutak, tükürük bezleri rahatsızlıkları gibi pek çok hastalığın medikal ve cerrahi tedavisi yapılmaktadır.

Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları
Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları

Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları

Uzm. Dr. Efnan ABDİOĞLU FAZLI Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Kulak Burun Boğaz Uzmanı

Uzm. Dr. Fatma ŞENTÜRK Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Kulak Burun Boğaz Uzmanı

Uzm. Dr. Özcan ACUNER Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Kulak Burun Boğaz Uzmanı

Uzm. Dr. Zehra Didem TIĞDAŞ Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Kulak Burun Boğaz Uzmanı

Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

Siz değerli ziyaretçilerimiz Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları hakkındaki deneyim ve görüşlerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları Randevu Al

merkezi hekim randevu sistemi
merkezi hekim randevu sistemi

Merkezi Hastane Randevu Sistemi ( MHRS), tarafından oluşturulan online randevu sistemi ile veya 182 numaralı hattı arayarak Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Kulak Burun Boğaz Uzmanları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

Trabzon Fatih Devlet Hastanesi’ne Nasıl Gidilir?

Trabzon Fatih Devlet Hastanesi‘ne gitmek isteyen hastalar Trabzon Büyükşehir Belediyesi otobüs hatlarından 114, 115, 121, 203A ve 277A numaralı araçlara binerek hastaneye ulaşabilirler.

Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Trabzon Fatih Devlet Hastanesi’ne Nasıl Giderim? diye düşünüyorsanız yol tarifi için TIKLAYIN.

Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Kulak Burun Boğaz Kliniği İletişim Bilgileri & Adres

Adres: İnönü Mahallesi İnönü Caddesi No:119 61040 Ortahisar/TRABZON 
Tel: 0 462 230 22 85
E-Mail: [email protected]

Bir diğer makalemizde Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahi Doktorları, Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahi Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahi Doktorları Randevu, Trabzon Fatih Devlet Hastanesi‘ne Nasıl Gidilir? Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Yol Tarifi, Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahi Kliniği İletişim ve Adres Bilgileri yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir