DEVLET HASTANELERİ

Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Kalp ve Damar Cerrahisi Doktorları

Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Kalp ve Damar Cerrahisi Doktorları, Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Kalp ve Damar Cerrahisi Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Kalp ve Damar Cerrahisi Doktorları Randevu, Trabzon Fatih Devlet Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Yol Tarifi, Trabzon Fatih Devlet Hastanesi İletişim ve Adres Bilgilerini sizler için araştırarak bu makaleyi hazırladık.

Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Kalp ve Damar Cerrahisi Doktorları Hakkında

Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Kalp ve Damar Cerrahisi Uzmanları ile Trabzon ve çevre illerde bulunan Kalp ve Damar Cerrahisi kliniği hastalarını tedavi etmek için mesai harcamaktadır. Güler yüzlü ve alanında uzman ekibiyle hasta memnuniyeti ön planda tutularak temiz ve hijyenik bir ortamda hizmet verilmektedir.

Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Kalp ve Damar Cerrahisi Kliniğinde kalp rahatsızlıkları ve kalp damar hastalıklarının tedavisi yapılmaktadır. Hayatımızda bir çok ölümün sebeplerinden biri olan kalp krizi, kalp ritim bozuklukları, kalp yetmezliği, kalp krizine neden olan damar tıkanıklığı, nefes darlığı, göğüs ağrıları ve tansiyon yüksekliği gibi pek çok hastalıkların tedavileri kalp damar cerrahisi kliniğindeki uzman doktorlar tarafından sağlanmaktadır.

Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Kalp ve Damar Cerrahisi Doktorları
Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Kalp ve Damar Cerrahisi Doktorları

Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Kalp ve Damar Cerrahisi Doktorları

Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Kalp ve Damar Cerrahisi kliniğinde görevli doktor bulunmamaktadır. Klinik hizmet vermeye başladığında doktor kadrosu bilgilerini sitemizden paylaşacağız.

Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Kalp ve Damar Cerrahisi Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

Siz değerli ziyaretçilerimiz Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Kalp ve Damar Cerrahisi Uzmanları hakkındaki deneyim, öneri ve görüşlerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Kalp ve Damar Cerrahisi Doktorları Randevu Al

merkezi hekim randevu sistemi
merkezi hekim randevu sistemi

Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS), tarafından oluşturulan online randevu sistemi ile veya 182 numaralı hattı arayarak Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Kalp ve Damar Cerrahisi Doktorları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

Trabzon Fatih Devlet Hastanesi’ne Nasıl Gidilir?

Trabzon Fatih Devlet Hastanesi‘ne gitmek isteyen hastalar Trabzon Büyükşehir Belediyesi otobüs hatlarından 114, 115, 121, 203A ve 277A numaralı araçlara binerek hastaneye ulaşabilirler.

Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Trabzon Fatih Devlet Hastanesi‘ne Nasıl Giderim? diye düşünüyorsanız yol tarifi için TIKLAYIN.

Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Kalp ve Damar Cerrahisi Polikliniği İletişim Bilgileri & Adres

Adres: İnönü Mahallesi İnönü Caddesi No:119 61040 Ortahisar/TRABZON
Tel: 0 462 230 22 85
E-Mail: [email protected]

Bir diğer makalemizde Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Doktorları, Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Doktorları Randevu, Trabzon Fatih Devlet Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Trabzon Fatih Devlet Hastanesi Yol Tarifi, Trabzon Fatih Devlet Hastanesi İletişim ve Adres Bilgileri yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir