DEVLET HASTANELERİ

Sivas Numune Hastanesi Nöroloji Doktorları

Sivas Numune Hastanesi Nöroloji Doktorları, Sivas Numune Hastanesi Nöroloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Sivas Numune Hastanesi Nöroloji Doktorları Randevu, Sivas Numune Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Sivas Numune Hastanesi Yol Tarifi, Sivas Numune Hastanesi Nöroloji Polikliniği İletişim ve Adres Bilgilerini araştırarak bu makaleyi sizler için hazırladık.

Sivas Numune Hastanesi Nöroloji Doktorları Hakkında

Sivas ilinde bulunan Numune Hastanesi Nöroloji Doktorları ile başta Sivas ili olmak üzere çevre illere hizmet vermektedir. Sivas Numune Hastanesi hizmet geçmişi 1913 yılına kadar dayanmaktadır. Daha öncelerinde birçok isim altında hizmet veren hastane 2007 yılında şimdiki kullanmış olduğu ismini almıştır. 104.000 metrekare kapalı kullanım alanına ve 1070 yatak kapasitesine sahip hastane, modern ve şık mimariye sahip en son teknoloji ile donatılmış binasında uzman kadrosuyla temiz ve hijyenik bir ortamda hastalara tedavi imkanı sunmaktadır. Hastane beş yıldızlı otel konforunu aratmayan tek kişilik ve çift kişilik tuvalet ve banyolu hasta odalarına sahiptir. Hastaneye bağlı olarak Toplum Ruh Sağlığı Merkezi, İstasyon Ek Binası ve Mehmetçik Ek Binasında da hastalara tedavi imkanı sunulmaktadır.

Nöroloji bilim dalı beyin, beyin sapı, omurilik, kaslar ve sinir sistemi rahatsızlıklarını inceleyen, teşhis ve tedavisini uygulayan tıp dalıdır. Sivas Numune Hastanesi Nöroloji kliniğinde nöbet, hareket etme, konuşma, görme bozuklukları, şuur kaybı ,yutma, nefes alma, öğrenme zorluğu yada kafa travması gibi sorunların teşhis ve tedavisi yapılmaktadır.

Sivas Numune Hastanesi Nöroloji Doktorları
Sivas Numune Hastanesi Nöroloji Doktorları

Sivas Numune Hastanesi Nöroloji Doktorları

Uzm. Dr. AYDIN GÜLÜNAY Sivas Numune Hastanesi Nöroloji Uzmanı

Uzm. Dr. HİCRET BETÜL AKDAĞ Sivas Numune Hastanesi Nöroloji Uzmanı

Uzm. Dr. MESUDE KİSLİ Sivas Numune Hastanesi Nöroloji Uzmanı

Uzm. Dr. MUSA TOPRAK Sivas Numune Hastanesi Nöroloji Uzmanı

Uzm. Dr. ZEYNEP ÖZELCE Sivas Numune Hastanesi Nöroloji Uzmanı

Sivas Numune Hastanesi Nöroloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

Siz değerli ziyaretçilerimiz Sivas Numune Hastanesi Nöroloji Doktorları hakkındaki görüş, öneri ve taleplerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

Sivas Numune Hastanesi Nöroloji Doktorları Randevu Al

merkezi hekim randevu sistemi
merkezi hekim randevu sistemi

Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS), tarafından oluşturulan online randevu sistemi ile veya 182 numaralı hattı arayarak Sivas Numune Hastanesi Nöroloji Doktorları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

Sivas Numune Hastanesi’ne Nasıl Gidilir?

Sivas Numune Hastanesi‘ne gitmek isteyen hastalar aşağıda listesini verdiğimiz şehir merkezinde faaliyet gösteren Sivas Belediyesi’ne ait hat ve numaralı özel halk otobüslerine binerek hastaneye ulaşabilirler.

  • 6-B ATA SANAYİ – EMNİYET
  • 6-A NUMUNE – TOKİ – ÜNİVERSİTE
  • MAHALLELERDEN HAREKET EDEN (MAHALLE KODU) – H – MEYDAN – NUMUNE

Hastaneye ulaşım için alternatif olarak şehir merkezinde faaliyet gösteren ticari taksiler tercih edilebilir. Özel araçlar ile hastaneye gitmek isteyen hastalar için açık ve kapalı otopark mevcuttur. Özel araç ile gelen hastalar aşağıda verdiğimiz linke tıklayarak yol tarifi alabilirler.

Sivas Numune Hastanesi Yol Tarifi

Sivas Numune Hastanesi’ne Nasıl Giderim? diye düşünüyorsanız yol tarifi için TIKLAYIN.

Sivas Numune Hastanesi Nöroloji Polikliniği İletişim Bilgileri & Adres

Adres: Yeşilyurt Mah. Şifa Cad. SİVAS
Tel: 0 346 215 08 33 – 0346 215 08 44
E-Mail: [email protected]

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz bir diğer makalemizde Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Hastanesi Nöroloji Doktorları, Nöroloji Nedir? Nöroloji Bölümü Hangi Hastalıklara Bakar? Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Hastanesi Nöroloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Hastanesi Nöroloji Doktorları Randevu, Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Hastanesi Yol Tarifi, Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Hastanesi Nöroloji Polikliniği İletişim ve Adres bilgileri yer almaktadır.

One thought on “Sivas Numune Hastanesi Nöroloji Doktorları

  • ben Saliha Eroğlu. nöroloji doktorum ZEYNEP ÖZELCE YE NE KADAR TEŞEKKUR ETSEM AZDIR. BAŞ AGRILARIM ICIN GITMISTIM ASIRI ILGISINE VE TECRUBESINDEN DOLAYI. BAŞ AGRILARIM. KISA SUREDE. GEÇTI. ONU BU GÜNLERE GETIREN EMEGI GECEN HERKEZE TESEKKURLER BINLERCE KEZ. IYI Kİ VARSINIZ. SİZİN. GIBI DOKTORLARA COK IHTIYACIMIZ VAR

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir