DEVLET HASTANELERİ

Antalya Atatürk Devlet Hastanesi Göğüs Hastalıkları Doktorları

Antalya Atatürk Devlet Hastanesi Göğüs Hastalıkları Doktorları, Antalya Atatürk Devlet Hastanesi Göğüs Hastalıkları Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Antalya Atatürk Devlet Hastanesi Göğüs Hastalıkları Doktorları Randevu, Antalya Atatürk Devlet Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Antalya Atatürk Devlet Hastanesi Yol Tarifi, Antalya Atatürk Devlet Hastanesi Göğüs Hastalıkları Kliniği İletişim ve Adres Bilgilerini sizler için araştırarak bu makaleyi hazırladık.

Antalya Atatürk Devlet Hastanesi Göğüs Hastalıkları Doktorları Hakkında

Antalya ilinde bulunan Atatürk Devlet Hastanesi Göğüs Hastalıkları Doktorları ile Antalya ili ve çevre illere hizmet vermektedir. Antalya Atatürk Devlet Hastanesi 1968 yılının kasım ayından günümüze kadar Antalya halkına hizmet vermektedir. 2005 yılına kadar SSK Antalya Hastanesi adı altında hizmet verene hastane bu tarihten itibaren şimdiki ismini almıştır. Hastane şu anki kullanmış olduğu 525 yatak kapasitesine sahip, 18 ameliyathane ve 1 doğumhane bulunan binasında uzman kadrosuyla temiz ve hijyenik bir ortamda son model tıbbi cihazlarla hastalara tedavi imkanı sunmaktadır. Hastaneye bağlı olarak Hüseyin Savaş-Ayşe Saka Semt Polikliniği, Antalya Atatürk Devlet Hastanesi Palyatif Bakım Merkezi, Aşır Aksu Ek Hizmet Binası ve Şehit Dr. Atila Nizam Sağlıklı Hayat Merkezi‘nde de hastalara hizmet verilmektedir.

Antalya Atatürk Devlet Hastanesi Göğüs Hastalıkları kliniğinde akciğer ve solunum sisteminde oluşan Astım, kronik öksürük, alerjik hastalıklar, bronşit, zatürre, kronik obstrüktif akciğer hastalığı (KOAH), zatürre, tüberküloz, akciğer embolisi, akciğer kanseri gibi hastalıkların teşhis ve tedavi işlemleri yapılmaktadır.

Antalya Atatürk Devlet Hastanesi Göğüs Hastalıkları Doktorları
Antalya Atatürk Devlet Hastanesi Göğüs Hastalıkları Doktorları

Antalya Atatürk Devlet Hastanesi Göğüs Hastalıkları Doktorları

Uzm. Dr. ALİ ÖCAL Antalya Atatürk Devlet Hastanesi Göğüs Hastalıkları Uzmanı

Uzm. Dr. BURCU KARABOĞA Antalya Atatürk Devlet Hastanesi Göğüs Hastalıkları Uzmanı

Uzm. Dr. DENİZ HUDDAM Antalya Atatürk Devlet Hastanesi Göğüs Hastalıkları Uzmanı

Uzm. Dr. MERAL KILIÇARSLAN Antalya Atatürk Devlet Hastanesi Göğüs Hastalıkları Uzmanı

Uzm. Dr. NERMİN KAPLAN Antalya Atatürk Devlet Hastanesi Göğüs Hastalıkları Uzmanı

Uzm. Dr. ÖZLEM DÜZCE Antalya Atatürk Devlet Hastanesi Göğüs Hastalıkları Uzmanı

Uzm. Dr. TAHİR ÖZTÜRK Antalya Atatürk Devlet Hastanesi Göğüs Hastalıkları Uzmanı

Uzm. Dr. YELİZ ÇINAR Antalya Atatürk Devlet Hastanesi Göğüs Hastalıkları Uzmanı

Antalya Atatürk Devlet Hastanesi Göğüs Hastalıkları Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

Siz değerli ziyaretçilerimiz Antalya Atatürk Devlet Hastanesi Göğüs Hastalıkları Doktorları hakkındaki deneyim, istek ve görüşlerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

Antalya Atatürk Devlet Hastanesi Göğüs Hastalıkları Doktorları Randevu Al

merkezi hekim randevu sistemi
merkezi hekim randevu sistemi

Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS), tarafından oluşturulan online randevu sistemi ile veya 182 numaralı hattı arayarak Antalya Atatürk Devlet Hastanesi Göğüs Hastalıkları Doktorları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

Antalya Atatürk Devlet Hastanesi’ne Nasıl Gidilir?

Antalya Atatürk Devlet Hastanesi‘ne gitmek isteyen hastalar şehir merkezinde faaliyet gösteren Antalya Büyükşehir Belediyesi’ne ait MC12, TC16, TC16A, CV39, MF40, TCS46, CV47, TK51, TK51A, VC53, VC57, MC58, VF66, CV67, MC68, MZ78, KZ83, TC93, TL94, ve 503 hat numaralı otobüslerine binerek hastaneye ulaşabilirler. Ayrıca ANTRAY tramvay hatlarını kullanarak da hastaneye ulaşım sağlayabilirsiniz.

Hastaneye ulaşım için alternatif olarak şehir merkezinde faaliyet gösteren ticari taksiler de tercih edilebilir. Özel araçlar ile hastaneye gitmek isteyen hastalar için açık ve kapalı otopark mevcuttur. Özel araç ile gelen hastalar aşağıda verdiğimiz linke tıklayarak yol tarifi alabilirler.

Antalya Atatürk Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Antalya Atatürk Devlet Hastanesi’ne Nasıl Giderim? diye düşünüyorsanız yol tarifi için TIKLAYIN.

Antalya Atatürk Devlet Hastanesi Göğüs Hastalıkları Polikliniği İletişim Bilgileri & Adres

Adres: Üçgen Mah. Güllük Cad. No:100 Muratpaşa / ANTALYA
Tel: 0 242 345 45 50
E-Mail: [email protected]

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz bir diğer makalemizde Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Göğüs Hastalıkları Doktorları, Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Göğüs Hastalıkları Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Göğüs Hastalıkları Doktorları Randevu, Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yol Tarifi, Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Göğüs Hastalıkları Kliniği İletişim ve Adres bilgileri hakkında bilgi vermeye çalıştık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir