DEVLET HASTANELERİ

Sivas Numune Hastanesi Göğüs Hastalıkları Doktorları

Sivas Numune Hastanesi Göğüs Hastalıkları Doktorları, Sivas Numune Hastanesi Göğüs Hastalıkları Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Sivas Numune Hastanesi Göğüs Hastalıkları Doktorları Randevu, Sivas Numune Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Sivas Numune Hastanesi Yol Tarifi, Sivas Numune Hastanesi Göğüs Hastalıkları Polikliniği İletişim ve Adres Bilgilerini araştırarak bu makaleyi sizler için hazırladık.

Sivas Numune Hastanesi Göğüs Hastalıkları Doktorları Hakkında

Sivas ilinde bulunan Numune Hastanesi Göğüs Hastalıkları Doktorları ile başta Sivas ili olmak üzere çevre illere hizmet vermektedir. Sivas Numune Hastanesi hizmet geçmişi 1913 yılına kadar dayanmaktadır. Daha öncelerinde birçok isim altında hizmet veren hastane 2007 yılında şimdiki kullanmış olduğu ismini almıştır. 104.000 metrekare kapalı kullanım alanına ve 1070 yatak kapasitesine sahip hastane, modern ve şık mimariye sahip en son teknoloji ile donatılmış binasında uzman kadrosuyla temiz ve hijyenik bir ortamda hastalara tedavi imkanı sunmaktadır. Hastane beş yıldızlı otel konforunu aratmayan tek kişilik ve çift kişilik tuvalet ve banyolu hasta odalarına sahiptir. Hastaneye bağlı olarak Toplum Ruh Sağlığı Merkezi, İstasyon Ek Binası ve Mehmetçik Ek Binasında da hastalara tedavi imkanı sunulmaktadır.

Sivas Numune Hastanesi Göğüs Hastalıkları kliniğinde akciğer ve solunum sisteminde oluşan Astım, kronik öksürük, alerjik hastalıklar, bronşit, zatürre, kronik obstrüktif akciğer hastalığı (KOAH), zatürre, tüberküloz, akciğer embolisi, akciğer kanseri gibi hastalıkların teşhis ve tedavi işlemleri yapılmaktadır.

Sivas Numune Hastanesi Göğüs Hastalıkları Doktorları
Sivas Numune Hastanesi Göğüs Hastalıkları Doktorları

Sivas Numune Hastanesi Göğüs Hastalıkları Doktorları

Uzm. Dr. ASLI BİNGÖL ÖZ Sivas Numune Hastanesi Göğüs Hastalıkları Uzmanı

Uzm. Dr. AYŞE DİDEM TEZCAN Sivas Numune Hastanesi Göğüs Hastalıkları Uzmanı

Uzm. Dr. BÜLENT YILMAZ Sivas Numune Hastanesi Göğüs Hastalıkları Uzmanı

Uzm. Dr. GÜLHAN KOŞUCU Sivas Numune Hastanesi Göğüs Hastalıkları Uzmanı

Uzm. Dr. FETHULLAH SELÇUK MOĞULKOÇ Sivas Numune Hastanesi Göğüs Hastalıkları Uzmanı

Uzm. Dr. GÜLNAZ SAĞLAM Sivas Numune Hastanesi Göğüs Hastalıkları Uzmanı

Uzm. Dr. HAYRULLAH GÖLEN Sivas Numune Hastanesi Göğüs Hastalıkları Uzmanı

Uzm. Dr. KÜBRA GÜLDEMİR Sivas Numune Hastanesi Göğüs Hastalıkları Uzmanı

Sivas Numune Hastanesi Göğüs Hastalıkları Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

Siz değerli ziyaretçilerimiz Sivas Numune Hastanesi Göğüs Hastalıkları Doktorları hakkındaki görüş, öneri ve taleplerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

Sivas Numune Hastanesi Göğüs Hastalıkları Doktorları Randevu Al

merkezi hekim randevu sistemi
merkezi hekim randevu sistemi

Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS), tarafından oluşturulan online randevu sistemi ile veya 182 numaralı hattı arayarak Sivas Numune Hastanesi Göğüs Hastalıkları Doktorları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

Sivas Numune Hastanesi’ne Nasıl Gidilir?

Sivas Numune Hastanesi‘ne gitmek isteyen hastalar aşağıda listesini verdiğimiz şehir merkezinde faaliyet gösteren Sivas Belediyesi’ne ait hat ve numaralı özel halk otobüslerine binerek hastaneye ulaşabilirler.

  • 6-B ATA SANAYİ – EMNİYET
  • 6-A NUMUNE – TOKİ – ÜNİVERSİTE
  • MAHALLELERDEN HAREKET EDEN (MAHALLE KODU) – H – MEYDAN – NUMUNE

Hastaneye ulaşım için alternatif olarak şehir merkezinde faaliyet gösteren ticari taksiler tercih edilebilir. Özel araçlar ile hastaneye gitmek isteyen hastalar için açık ve kapalı otopark mevcuttur. Özel araç ile gelen hastalar aşağıda verdiğimiz linke tıklayarak yol tarifi alabilirler.

Sivas Numune Hastanesi Yol Tarifi

Sivas Numune Hastanesi’ne Nasıl Giderim? diye düşünüyorsanız yol tarifi için TIKLAYIN.

Sivas Numune Hastanesi Göğüs Hastalıkları Polikliniği İletişim Bilgileri & Adres

Adres: Yeşilyurt Mah. Şifa Cad. SİVAS
Tel: 0 346 215 08 33 – 0346 215 08 44
E-Mail: [email protected]

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz bir diğer makalemizde Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Hastanesi Göğüs Hastalıkları Doktorları, Göğüs Hastalıkları Nedir? Göğüs Hastalıkları Bölümü Hangi Hastalıklara Bakar? Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Hastanesi Göğüs Hastalıkları Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Hastanesi Göğüs Hastalıkları Doktorları Randevu, Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Hastanesi Yol Tarifi, Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Hastanesi Göğüs Hastalıkları Polikliniği İletişim ve Adres bilgileri yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir