DEVLET HASTANELERİ

Sakarya Yenikent Devlet Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Doktorları

Sakarya Yenikent Devlet Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Doktorları, Sakarya Yenikent Devlet Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Sakarya Yenikent Devlet Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Doktorları Randevu, Sakarya Yenikent Devlet Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Sakarya Yenikent Devlet Hastanesi Yol Tarifi, Sakarya Yenikent Devlet Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Polikliniği İletişim ve Adres Bilgilerini araştırarak bu makaleyi hazırladık.

Sakarya Yenikent Devlet Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Doktorları Hakkında

Sakarya ilinde bulunan Yenikent Devlet Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Doktorları ile Sakarya ili ve çevre illere hizmet vermektedir. Sakarya Yenikent Devlet Hastanesi 25 yatak kapasitesi ile 1963 yılının ekim ayında açılmış olup o günden günümüze kadar Sakarya halkına hizmet vermektedir. Hastane şu anki kullanmış olduğu hizmet binasına ise 2004 yılında taşınmıştır. 2005 yılının şubat ayında ise Sakarya Yenikent Devlet Hastanesi adını alarak ikinci basamak devlet hastanesi sınıfı çerçevesinde hizmetini sürdürmektedir. Hastane şu anki kullanmış olduğu 250 yatak kapasitesine sahip modern ve şık binasında uzman kadrosuyla temiz ve hijyenik bir ortamda son model tıbbi cihazlarla hastalara tedavi imkanı sunmaktadır. Hastaneye bağlı olarak Tozlu Semt Polikliniği’nde de hastalara hizmet verilmektedir.

Sakarya Yenikent Devlet Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji kliniğinde kemik ve kas ağrıları, İskelet sistemi rahatsızlıkları, vücutta oluşan kırık ve çıkık hasarları, eklem ağrıları, Eklem kireçlenmeleri, Boyun ve bel fıtıkları gibi rahatsızlıkların teşhis ve tedavi hizmetleri verilmektedir.

Sakarya Yenikent Devlet Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Doktorları
Sakarya Yenikent Devlet Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Doktorları

Sakarya Yenikent Devlet Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Doktorları

Op. Dr. BEDRETTİN AKAR Sakarya Yenikent Devlet Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı

Op. Dr. HAKAN KURT Sakarya Yenikent Devlet Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı

Op. Dr. NAZIM KARAKUŞ Sakarya Yenikent Devlet Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı

Op. Dr. CENGİZ HAN KANTAR Sakarya Yenikent Devlet Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı

Op. Dr. MÜCAHİD OSMAN YÜCEL Sakarya Yenikent Devlet Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı

Op. Dr. CEM ÇELİK Sakarya Yenikent Devlet Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı

Sakarya Yenikent Devlet Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

Siz değerli ziyaretçilerimiz Sakarya Yenikent Devlet Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Doktorları hakkındaki deneyim, istek ve görüşlerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

Sakarya Yenikent Devlet Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Doktorları Randevu Al

merkezi hekim randevu sistemi
merkezi hekim randevu sistemi

Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS), tarafından oluşturulan online randevu sistemi ile veya 182 numaralı hattı arayarak Sakarya Yenikent Devlet Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Doktorları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

Sakarya Yenikent Devlet Hastanesi’ne Nasıl Gidilir?

Sakarya Yenikent Devlet Hastanesi‘ne gitmek isteyen hastalar aşağıda listesini verdiğimiz şehir merkezinde faaliyet gösteren Sakarya Büyükşehir Belediyesi’ne ait hat numaralı otobüslerine binerek hastaneye ulaşabilirler. Ayrıca merkez Tozlu Cami dolmuş duraklarından hareket eden KARAMAN-A ve KARAMAN-B hat isimli dolmuşlara binerek de hastaneye ulaşım sağlayabilirsiniz.

  • 21K – KARAMAN – KAMPÜS EKSPRES
  • 21C – UNKAPANI – S. ZAİM BULVARI – KARAMAN
  • 21D – UNKAPANI – İKİZCE GİRİŞİ – KARAMAN
  • 24İ – YENİKENT İÇ HAT

Hastaneye ulaşım için alternatif olarak şehir merkezinde faaliyet gösteren halk otobüsleri ve ticari taksiler de tercih edilebilir. Özel araçlar ile hastaneye gitmek isteyen hastalar için açık ve kapalı otopark mevcuttur. Özel araç ile gelen hastalar aşağıda verdiğimiz linke tıklayarak yol tarifi alabilirler.

Sakarya Yenikent Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Sakarya Yenikent Devlet Hastanesi‘ne Nasıl Giderim? diye düşünüyorsanız yol tarifi için TIKLAYIN.

Sakarya Yenikent Devlet Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Polikliniği İletişim Bilgileri & Adres

Adres: Karaman Mah. M. Cahit Kıraç Caddesi No:20 54050 Adapazarı/Sakarya
Tel: 0 264 221 35 00
E-Mail: [email protected]

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz bir diğer makalemizde Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Doktorları, Ortopedi Ve Travmatoloji Nedir? Ortopedi Ve Travmatoloji Hangi Hastalıklara Bakar? Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Kliniği Birimleri, Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Doktorları Randevu, İletişim ve Adres bilgileri hakkında bilgi vermeye çalıştık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir