DEVLET HASTANELERİ

Sakarya Yenikent Devlet Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları

Sakarya Yenikent Devlet Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları, Sakarya Yenikent Devlet Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Sakarya Yenikent Devlet Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları Randevu, Sakarya Yenikent Devlet Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Sakarya Yenikent Devlet Hastanesi Yol Tarifi, Sakarya Yenikent Devlet Hastanesi Kulak Burun Boğaz Polikliniği İletişim ve Adres Bilgilerini araştırarak bu makaleyi sizler için hazırladık.

Sakarya Yenikent Devlet Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları Hakkında

Sakarya ilinde bulunan Yenikent Devlet Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları ile Sakarya ili ve çevre illere hizmet vermektedir. Sakarya Yenikent Devlet Hastanesi 25 yatak kapasitesi ile 1963 yılının ekim ayında açılmış olup o günden günümüze kadar Sakarya halkına hizmet vermektedir. Hastane şu anki kullanmış olduğu hizmet binasına ise 2004 yılında taşınmıştır. 2005 yılının şubat ayında ise Sakarya Yenikent Devlet Hastanesi adını alarak ikinci basamak devlet hastanesi sınıfı çerçevesinde hizmetini sürdürmektedir. Hastane şu anki kullanmış olduğu 250 yatak kapasitesine sahip modern ve şık binasında uzman kadrosuyla temiz ve hijyenik bir ortamda son model tıbbi cihazlarla hastalara tedavi imkanı sunmaktadır. Hastaneye bağlı olarak Tozlu Semt Polikliniği’nde de hastalara hizmet verilmektedir.

Sakarya Yenikent Devlet Hastanesi Kulak Burun Boğaz kliniğinde dış kulak, orta kulak, kulak zarı, ses telleri, burun, nazal yol, sinüsler, gırtlak, ağız, üst yutak, tükürük bezleri rahatsızlıkları gibi pek çok hastalığın medikal ve cerrahi tedavisi yapılmaktadır.

Sakarya Yenikent Devlet Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları
Sakarya Yenikent Devlet Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları

Sakarya Yenikent Devlet Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları

Op. Dr. BURAK DÜZEN Sakarya Yenikent Devlet Hastanesi Kulak Burun Boğaz Uzmanı

Op. Dr. AHMET CELAL YALÇINER Sakarya Yenikent Devlet Hastanesi Kulak Burun Boğaz Uzmanı

Op. Dr. SİNAN GÜVEN Sakarya Yenikent Devlet Hastanesi Kulak Burun Boğaz Uzmanı

Op. Dr. EROL GÜLTEKİN Sakarya Yenikent Devlet Hastanesi Kulak Burun Boğaz Uzmanı

Sakarya Yenikent Devlet Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

Siz değerli ziyaretçilerimiz Sakarya Yenikent Devlet Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları hakkındaki deneyim, istek ve görüşlerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

Sakarya Yenikent Devlet Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları Randevu Al

merkezi hekim randevu sistemi
merkezi hekim randevu sistemi

Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS), tarafından oluşturulan online randevu sistemi ile veya 182 numaralı hattı arayarak Sakarya Yenikent Devlet Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

Sakarya Yenikent Devlet Hastanesi’ne Nasıl Gidilir?

Sakarya Yenikent Devlet Hastanesi‘ne gitmek isteyen hastalar aşağıda listesini verdiğimiz şehir merkezinde faaliyet gösteren Sakarya Büyükşehir Belediyesi’ne ait hat numaralı otobüslerine binerek hastaneye ulaşabilirler. Ayrıca merkez Tozlu Cami dolmuş duraklarından hareket eden KARAMAN-A ve KARAMAN-B hat isimli dolmuşlara binerek de hastaneye ulaşım sağlayabilirsiniz.

  • 21K – KARAMAN – KAMPÜS EKSPRES
  • 21C – UNKAPANI – S. ZAİM BULVARI – KARAMAN
  • 21D – UNKAPANI – İKİZCE GİRİŞİ – KARAMAN
  • 24İ – YENİKENT İÇ HAT

Hastaneye ulaşım için alternatif olarak şehir merkezinde faaliyet gösteren halk otobüsleri ve ticari taksiler de tercih edilebilir. Özel araçlar ile hastaneye gitmek isteyen hastalar için açık ve kapalı otopark mevcuttur. Özel araç ile gelen hastalar aşağıda verdiğimiz linke tıklayarak yol tarifi alabilirler.

Sakarya Yenikent Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Sakarya Yenikent Devlet Hastanesi‘ne Nasıl Giderim? diye düşünüyorsanız yol tarifi için TIKLAYIN.

Sakarya Yenikent Devlet Hastanesi Kulak Burun Boğaz Polikliniği İletişim Bilgileri & Adres

Adres: Karaman Mah. M. Cahit Kıraç Caddesi No:20 54050 Adapazarı/Sakarya
Tel: 0 264 221 35 00
E-Mail: [email protected]

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz bir diğer makalemizde Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları, Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları Randevu, Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Kliniği İletişim ve Adres bilgileri hakkında bilgi vermeye çalıştık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir