Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nefroloji Doktorları

Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nefroloji Doktorları

Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nefroloji Doktorları, Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nefroloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nefroloji Doktorları Randevu, Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yol Tarifi, Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nefroloji Polikliniği İletişim ve Adres Bilgilerini araştırarak bu makaleyi sizler için hazırladık.

Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nefroloji Doktorları Hakkında

Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nefroloji Doktorları ile en iyi hizmet vermeye çalışan Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde hasta memnuniyeti ön plandadır. Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde son teknoloji ile üretilmiş tıbbi cihaz ve ekipmanlar kullanılmaktadır. Modern tıbbın ulaştığı en üst düzeydeki sağlık uygulamalarını takip ederek yapılan çalışmalar sayesinde hasta sağlığına kavuşturulmaktadır. Hastane yeni ve modern binasında hijyenik bir ortamda hizmet vermektedir.

Nefroloji Nedir? Hangi Hastalıklara Bakar?

Nefroloji bölümü böbrek hastalıklarını konu alan bir bilim dalıdır. Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nefroloji kliniğinde böbrek ile ilgili hastalıkların teşhisi, önlenmesi ve tedavi hizmetleri verilmektedir. Hastanenin Nefroloji kliniğinde akut böbrek yetmezliği, böbrek damarı hastalıkları, kronik böbrek yetmezliği, böbrek ve mesane taşları, hipertansiyon, idrar bozuklukları, vücuttaki sıvı ve mineral dengesizlikleri diyaliz ve böbrek nakli gibi hastalıklara çare aranmaktadır.

Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nefroloji Doktorları
Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nefroloji Doktorları

Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nefroloji Doktorları

Prof. Dr. HAMAD DHEİR Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nefroloji Uzmanı

Prof. Dr. MAHMUD İSLAM Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nefroloji Uzmanı

Prof. Dr. ZAFER ERCAN Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nefroloji Uzmanı

Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nefroloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

Siz değerli ziyaretçilerimiz Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nefroloji Doktorları hakkındaki deneyim, istek ve görüşlerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nefroloji Doktorları Randevu Al

merkezi hekim randevu sistemi
merkezi hekim randevu sistemi

Merkezi Hastane Randevu Sistemi ( MHRS), tarafından oluşturulan online randevu sistemi ile veya 182 numaralı hattı arayarak Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nefroloji Doktorları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Nasıl Gidilir?

Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi‘ne gidebilmek için aşağıda sıraladığımız Sakarya Büyükşehir Belediyesi hat numaralı otobüsler ile hastaneye ulaşım sağlayabilirler. Ayrıca şehir merkezinde faaliyet gösteren taksilere binerek de Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne gidebilirsiniz.

  • (2) – GAR MEYDANI – HIZIR İLYAS
  • (5) – GAR MEYDANI – DÖRTYOL – BEŞKÖPRÜ – KAMPÜS
  • (9A) – YAZLIK – OZANLAR – MALTEPE
  • (9B) – YAZLIK – GAR MEYDANI – MALTEPE
  • (15) – KAMPÜS – YENİ CAMİ – YENİ STADYUM
  • (19K) – SAKARYA PARK – HACIOĞLU – KAMPÜS
  • (28) – KUZEY TERMİNAL – YENİ TERMİNAL
  • (29) – YENİ TERMİNAL – KAMPÜS

Özel araçlarla hastaneye giden hastalar için hastane önünde açık otopark mevcuttur. Özel araç ile gelen hastalar aşağıda verdiğimiz linke tıklayarak yol tarifi alabilirler.

Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yol Tarifi

Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi‘ne Nasıl Gidebilirim? diye düşünüyorsanız yol tarifi için TIKLAYIN.

Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nefroloji Kliniği İletişim & Adres

Adres: Adnan Menderes Caddesi Sağlık Sokak No: 195 Adapazarı
Tel: 0 264 888 40 00
E-Mail: [email protected]

Bir diğer makalemizde Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları, Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları Randevu, Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yol Tarifi, Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Polikliniği İletişim ve Adres Bilgileri yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir