DEVLET HASTANELERİ

Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi Nefroloji Doktorları

Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi Nefroloji Doktorları, Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi Nefroloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi Nefroloji Doktorları Randevu, Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi Yol Tarifi, Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi Nefroloji Polikliniği İletişim ve Adres Bilgilerini araştırarak bu makaleyi sizler için hazırladık.

Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi Nefroloji Doktorları Hakkında

Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi Nefroloji Doktorları ile en iyi hizmet vermeye çalışan Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi’nde hasta memnuniyeti ön plandadır. Modern tıbbın ulaştığı en üst düzeydeki sağlık uygulamalarını takip ederek yapılan çalışmalar sayesinde hasta sağlığına kavuşturulmaktadır.

Son teknoloji ile üretilmiş tıbbi cihazların kullanıldığı uygulamalarda hasta memnuniyeti üst düzeydedir. Hastalığın tanı, teşhis ve tedavi süreçleri sırasında yapılan uygulamalar profesyonel ellerde gerçekleştirilmektedir. Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi, alanında uzman doktor kadrolarından oluşmaktadır.

Nefroloji Nedir? Hangi Hastalıklar Bakar?

Nefroloji bölümü böbrek hastalıklarını konu alan bir bilim dalıdır. Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi Nefroloji kliniğinde böbrek ile ilgili hastalıkların teşhisi, önlenmesi ve tedavi hizmetleri verilmektedir. Hastanenin Nefroloji kliniğinde akut böbrek yetmezliği, böbrek damarı hastalıkları, kronik böbrek yetmezliği, böbrek ve mesane taşları, hipertansiyon, idrar bozuklukları, vücuttaki sıvı ve mineral dengesizlikleri diyaliz ve böbrek nakli gibi hastalıklara çare aranmaktadır.

Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi Nefroloji Doktorları
Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi Nefroloji Doktorları

Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi Nefroloji Doktorları

Prof. Dr. ALİ RIZA ODABAŞ Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi Nefroloji Uzmanı

Prof. Dr. SABAHAT ALIŞIR ECDER Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi Nefroloji Uzmanı

Doç. Dr. GÜLŞAH ŞAŞAK KUZGUN Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi Nefroloji Uzmanı

Uzm. Dr. BURCU KAYA Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi Nefroloji Uzmanı

Uzm. Dr. GÖZDE TÜRKEL Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi Nefroloji Uzmanı

Uzm. Dr. TAHSİN KARAASLAN Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi Nefroloji Uzmanı

Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi Nefroloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

Siz değerli ziyaretçilerimiz Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi Nefroloji Doktorları hakkındaki deneyim, istek ve görüşlerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi Nefroloji Doktorları Randevu Al

merkezi hekim randevu sistemi
merkezi hekim randevu sistemi

Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS), tarafından oluşturulan online randevu sistemi ile veya 182 numaralı hattı arayarak Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi Nefroloji Doktorları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi’ne Nasıl Gidilir?

Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi’ne gitmek isteyen hastalar şehir merkezinde faaliyet gösteren İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin 2, 8E, 9K, 10B, 10E, 10G, 14AK, 14B, 14CE, 14ÇK, 14ES, 14ŞB, 15ÇK, 15SK, 15YK, 17, 17L, 19ES, 19F, 19K, 19M, 19S, 19Y, 20D, 20K, ER1, FB1 ve GZ1 hat numaralı otobüsleri ile hastaneye ulaşım sağlayabilirler.

Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi Yol Tarifi

Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi’ne Nasıl Gidebilirim? diye düşünüyorsanız yol tarifi için TIKLAYIN.

Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi Nefroloji Polikliniği İletişim Bilgileri & Adres

Adres:  D-100 Güney Yanyol No:47 Cevizli Mevkii 34865 Kartal / İSTANBUL 
Tel:  0.216 441 39 00 / 0.216 458 50 00

Bir diğer makalemizde İstanbul Fatih Sultan Mehmet Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nefroloji Doktorları, İstanbul Fatih Sultan Mehmet Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nefroloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, İstanbul Fatih Sultan Mehmet Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nefroloji Doktorları Randevu, İstanbul Fatih Sultan Mehmet Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? İstanbul Fatih Sultan Mehmet Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yol Tarifi, İstanbul Fatih Sultan Mehmet Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nefroloji Polikliniği İletişim ve Adres Bilgileri yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir