Kahramanmaraş Necip Fazıl Şehir Hastanesi Hematoloji Doktorları

Kahramanmaraş Necip Fazıl Şehir Hastanesi Hematoloji Doktorları, Kahramanmaraş Necip Fazıl Şehir Hastanesi Hematoloji Doktorları Yorumlar, Şikayetler, Randevu, Kahramanmaraş Necip Fazıl Şehir Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Kahramanmaraş Necip Fazıl Şehir Hastanesi Yol Tarifi, Kahramanmaraş Necip Fazıl Şehir Hastanesi İletişim ve Adres bilgilerini araştırarak yazdığımız bu makalede sizlere yardımcı olmaya çalıştık.

Kahramanmaraş Necip Fazıl Şehir Hastanesi Hematoloji Doktorları

Kahramanmaraş Necip Fazıl Şehir Hastanesi Hematoloji Doktorları, başta Kahramanmaraş ili olmak üzere diğer çevre illere ve ülkemize büyük bir özveri ile hizmet etmeyi kendine görev edinmiştir. Hastane son model tıbbi cihazlar ile donatılmış olup alanında tecrübeli ve uzman hekimler görev almaktadır. Hastane hasta memnuniyetini göz önünde bulundurarak en iyi hizmeti vermek için çaba sarf etmektedir.

Kahramanmaraş Necip Fazıl Şehir Hastanesi Hematoloji Doktorları listesini vermeden önce isterseniz kısaca hematoloji bölümünden bahsedelim. Hematoloji, kan ve kan ile ilgili hastalıkları inceleyerek teşhis ve tedavisini üstlenen bilim dalıdır. Kahramanmaraş Necip Fazıl Şehir Hastanesi Hematoloji kliniğinde Kemik iliği yetersizlikleri anemi, lenf kanseri, lenfoma ve lösemi gibi hastalıkların teşhis ve tedavi hizmetleri gerçekleştirilmektedir.

Kahramanmaraş Necip Fazıl Şehir Hastanesi Hematoloji Doktorları
Kahramanmaraş Necip Fazıl Şehir Hastanesi Hematoloji Doktorları

Kahramanmaraş Necip Fazıl Şehir Hastanesi Hematoloji Doktorları

Uzm. Dr. Cemaleddin ÖZTÜRK Kahramanmaraş Necip Fazıl Şehir Hastanesi Hematoloji Uzmanı

Kahramanmaraş Necip Fazıl Şehir Hastanesi Hematoloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

Siz değerli ziyaretçilerimiz Kahramanmaraş Necip Fazıl Şehir Hastanesi Hematoloji Doktorları hakkındaki görüş, talep ve önerilerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

Kahramanmaraş Necip Fazıl Şehir Hastanesi Hematoloji Doktorları Randevu Al

merkezi hekim randevu sistemi
merkezi hekim randevu sistemi

Merkezi Hastane Randevu Sistemi ( MHRS), tarafından oluşturulan online randevu sistemi ile veya 182 numaralı hattı arayarak Kahramanmaraş Necip Fazıl Şehir Hastanesi Hematoloji uzmanları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

Kahramanmaraş Necip Fazıl Şehir Hastanesi’ne Nasıl Gidilir?

Kahramanmaraş Necip Fazıl Şehir Hastanesi‘ne gitmek isteyen hastalar Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi’nin 18, 29, 30, 34, 39, 40, 43, 44, 72 hat numaralı otobüslerini kullanarak şehir merkezinden hastaneye ulaşabilirler.

Özel araçlarla hastaneye giden hastalar için hastane önünde açık otopark mevcuttur. Özel araç ile gelen hastalar aşağıda verdiğimiz linke tıklayarak yol tarifi alabilirler.

Kahramanmaraş Necip Fazıl Şehir Hastanesi Yol Tarifi

Kahramanmaraş Necip Fazıl Şehir Hastanesi’ne Nasıl Giderim? diye düşünüyorsanız yol tarifi için TIKLAYIN.

Kahramanmaraş Necip Fazıl Şehir Hastanesi Hematoloji Kliniği İletişim Bilgileri ve Adres

Adres  : Gaziantep yolu 12. kilometre Karacasu Kırım Mah Dulkadiroğlu/Kahramanmaraş
Telefon: 0 344 228 28 00
e-posta: [email protected]

Bir diğer makalemizde Kahramanmaraş Necip Fazıl Şehir Hastanesi Gastroenteroloji Doktorları, Kahramanmaraş Necip Fazıl Şehir Hastanesi Gastroenteroloji Doktorları Yorumlar, Şikayetler, Randevu, Kahramanmaraş Necip Fazıl Şehir Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Kahramanmaraş Necip Fazıl Şehir Hastanesi Yol Tarifi, Kahramanmaraş Necip Fazıl Şehir Hastanesi İletişim ve Adres Bilgileri yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir