DEVLET HASTANELERİ

Nevşehir Devlet Hastanesi Kalp ve Damar Cerrahisi Doktorları

Nevşehir Devlet Hastanesi Kalp ve Damar Cerrahisi Doktorları, Nevşehir Devlet Hastanesi Kalp ve Damar Cerrahisi Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Nevşehir Devlet Hastanesi Kalp ve Damar Cerrahisi Bölümü Randevu, Nevşehir Devlet Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Nevşehir Devlet Hastanesi Yol Tarifi, Nevşehir Devlet Hastanesi Kalp ve Damar Cerrahisi Kliniği İletişim Bilgileri & Adres Bilgileri gibi konuları sizler için araştırarak bu makaleyi hazırladık.

Nevşehir Devlet Hastanesi Kalp ve Damar Cerrahisi Doktorları

Nevşehir Devlet Hastanesi Kalp ve Damar Cerrahisi Doktorları ile Nevşehir ili ve çevre illere hizmet vermektedir. 2011 yılında 317 yatak kapasitesi ile hizmet vermeye başlayan hastane daha sonra yatak kapasitesini 500’e kadar çıkarmıştır. Hastane alanında uzman ekip tarafından yılda yaklaşık bir milyon hasta tedavi edilmektedir. Hastane yeni ve modern binasında temiz bir ortamda hastalara tedavi imkanı sunmaktadır.

Nevşehir Devlet Hastanesi Kalp ve Damar Cerrahisi kliniğinde kalp rahatsızlıkları ve kalp damar hastalıklarının tedavisi yapılmaktadır. Hayatımızda bir çok ölümün sebeplerinden biri olan kalp krizi, kalp ritim bozuklukları, kalp yetmezliği, kalp krizine neden olan damar tıkanıklığı, nefes darlığı, göğüs ağrıları ve tansiyon yüksekliği gibi pek çok hastalıkların tedavileri kalp damar cerrahisi kliniğindeki uzman doktorlar tarafından sağlanmaktadır.

Nevşehir Devlet Hastanesi Kalp ve Damar Cerrahisi Doktorları
Nevşehir Devlet Hastanesi Kalp ve Damar Cerrahisi Doktorları

Nevşehir Devlet Hastanesi Kalp ve Damar Cerrahisi Doktorları

Op. Dr. FIRAT DURNA Nevşehir Devlet Hastanesi Kalp ve Damar Cerrahisi Uzmanı

Op. Dr. KEMAL KUTANİS Nevşehir Devlet Hastanesi Kalp ve Damar Cerrahisi Uzmanı

Nevşehir Devlet Hastanesi Kalp ve Damar Cerrahisi Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

Siz değerli ziyaretçilerimiz Nevşehir Devlet Hastanesi Kalp ve Damar Cerrahisi Doktorları hakkındaki deneyim ve görüşlerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

Nevşehir Devlet Hastanesi Kalp ve Damar Cerrahisi Doktorları Randevu Al

merkezi hekim randevu sistemi
merkezi hekim randevu sistemi

Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS), tarafından oluşturulan online randevu sistemi ile veya 182 numaralı hattı arayarak Nevşehir Devlet Hastanesi Kalp ve Damar Cerrahisi Doktorları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

Nevşehir Devlet Hastanesi’ne Nasıl Gidilir?

Nevşehir Devlet Hastanesi‘ne gitmek isteyen hastalar Nevşehir şehir merkezinde faaliyet gösteren 2, 4, ve 5 hat numaralı minibüslere binerek hastaneye ulaşabilirler.

Nevşehir Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Nevşehir Devlet Hastanesi’ne Nasıl Giderim? diye düşünüyorsanız yol tarifi için TIKLAYIN.

Nevşehir Devlet Hastanesi Kalp ve Damar Cerrahisi Polikliniği İletişim Bilgileri & Adres

Adres: 15 Temmuz Mahallesi 148. Sokak No:1 Merkez / Nevşehir 
Tel: +90.384 228 50 50
Fax: +90.850 259 32 88 
E-Mail: [email protected]

Bir diğer makalemize Nevşehir Devlet Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Doktorları, Nevşehir Devlet Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Nevşehir Devlet Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Doktorları Randevu, Nevşehir Devlet Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Kliniği İletişim ve Adres Bilgileri yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir