DEVLET HASTANELERİ

Mersin Şehir Hastanesi Çocuk Gastroenteroloji Doktorları

Mersin Şehir Hastanesi Çocuk Gastroenteroloji Doktorları, Mersin Şehir Hastanesi Çocuk Gastroenteroloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Mersin Şehir Hastanesi Çocuk Gastroenteroloji Doktorları Randevu, Mersin Şehir Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Mersin Şehir Hastanesi Yol Tarifi, Mersin Şehir Hastanesi Çocuk Gastroenteroloji Polikliniği İletişim ve Adres Bilgilerini araştırarak bu makaleyi sizler için hazırladık.

Mersin Şehir Hastanesi Çocuk Gastroenteroloji Doktorları Hakkında

Mersin Şehir Hastanesi Çocuk Gastroenteroloji Doktorları alanının en başarılı uzman kadrolarından oluşmaktadır. Hastalığın tanı, teşhis ve tedavi süreçleri sırasında yapılan uygulamalar profesyonel ellerde gerçekleştirilmektedir. Yüksek teknolojik imkânlar ve fiziki alt yapısıyla hizmet vermekte olan Mersin Şehir Hastanesinde hasta memnuniyeti ön planda olup İnsan odaklı hizmet anlayışı ile çalışan uzman hekimler görev yapmaktadır.

Mersin Şehir Hastanesi Çocuk Gastroenteroloji kliniğinde alanında uzman hekimler tarafından çocuklarda görülen sindirim sistemi rahatsızlıkları, yemek borusu, mide, ince ve kalın bağırsak hastalıkları, karaciğer, safra yolları, pankreas ve dalak hastalıkları, safra yollarını ilgilendiren her türlü hastalığın teşhis ve tedavisi gerçekleştirilmektedir.

Mersin Şehir Hastanesi Çocuk Gastroenteroloji Doktorları
Mersin Şehir Hastanesi Çocuk Gastroenteroloji Uzmanları

Mersin Şehir Hastanesi Çocuk Gastroenteroloji Doktorları

Mersin Şehir Hastanesi Çocuk Gastroenteroloji kliniğinde görevli doktor bulunmamaktadır. Klinik hizmet vermeye başladığında doktor kadrosu bilgilerini sitemizden paylaşacağız.

Mersin Şehir Hastanesi Çocuk Gastroenteroloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

Siz değerli ziyaretçilerimiz Mersin Şehir Hastanesi Çocuk Gastroenteroloji Doktorları hakkındaki deneyim, istek ve görüşlerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

Mersin Şehir Hastanesi Çocuk Gastroenteroloji Doktorları Randevu Al

merkezi hekim randevu sistemi
merkezi hekim randevu sistemi

Merkezi Hastane Randevu Sistemi ( MHRS), tarafından oluşturulan online randevu sistemi ile veya 182 numaralı hattı arayarak Mersin Şehir Hastanesi Çocuk Gastroenteroloji Doktorları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

Mersin Şehir Hastanesi’ne Nasıl Gidilir?

Mersin Şehir Hastanesi‘ne gitmek isteyen hastalar Mersin Büyükşehir Belediyesi’nin 12, 15, 18, 28, 29, 32, 76 ve 79 hat numaralı otobüslerini kullanarak ulaşım imkanı sağlayabilirler.

Hastaneye ulaşım için alternatif olarak şehir merkezinde faaliyet gösteren ticari taksiler tercih edilebilir. Özel araçlar ile hastaneye gitmek isteyen hastalar için açık otopark mevcuttur. Özel araç ile gelen hastalar aşağıda verdiğimiz linke tıklayarak yol tarifi alabilirler.

Mersin Şehir Hastanesi Yol Tarifi

Mersin Şehir Hastanesi’ne Nasıl Gidebilirim? diye düşünüyorsanız yol tarifi için TIKLAYIN.

Mersin Şehir Hastanesi Çocuk Gastroenteroloji Kliniği İletişim Bilgileri & Adres

Adres: Korukent Mah. 96015 Sok. Mersin Entegre Sağlık Kampüsü33240 Toroslar/Mersin
Tel: 0 324 225 10 00
E-Mail: [email protected]

Diğer bir makalemizde Mersin Şehir Hastanesi Çocuk Cerrahisi Doktorları, Mersin Şehir Hastanesi Çocuk Cerrahisi Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Mersin Şehir Hastanesi Çocuk Cerrahisi Doktorları Randevu, Mersin Şehir Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Mersin Şehir Hastanesi Yol Tarifi, Mersin Şehir Hastanesi Çocuk Cerrahisi Polikliniği İletişim ve Adres Bilgileri yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir