DEVLET HASTANELERİ

Antalya Atatürk Devlet Hastanesi Nöroloji Doktorları

Antalya Atatürk Devlet Hastanesi Nöroloji Doktorları, Antalya Atatürk Devlet Hastanesi Nöroloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Antalya Atatürk Devlet Hastanesi Nöroloji Doktorları Randevu, Antalya Atatürk Devlet Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Antalya Atatürk Devlet Hastanesi Yol Tarifi, Antalya Atatürk Devlet Hastanesi Nöroloji Kliniği İletişim ve Adres Bilgilerini sizler için araştırarak bu makaleyi hazırladık.

Antalya Atatürk Devlet Hastanesi Nöroloji Doktorları Hakkında

Antalya ilinde bulunan Atatürk Devlet Hastanesi Nöroloji Doktorları ile Antalya ili ve çevre illere hizmet vermektedir. Antalya Atatürk Devlet Hastanesi 1968 yılının kasım ayından günümüze kadar Antalya halkına hizmet vermektedir. 2005 yılına kadar SSK Antalya Hastanesi adı altında hizmet verene hastane bu tarihten itibaren şimdiki ismini almıştır. Hastane şu anki kullanmış olduğu 525 yatak kapasitesine sahip, 18 ameliyathane ve 1 doğumhane bulunan binasında uzman kadrosuyla temiz ve hijyenik bir ortamda son model tıbbi cihazlarla hastalara tedavi imkanı sunmaktadır. Hastaneye bağlı olarak Hüseyin Savaş-Ayşe Saka Semt Polikliniği, Antalya Atatürk Devlet Hastanesi Palyatif Bakım Merkezi, Aşır Aksu Ek Hizmet Binası ve Şehit Dr. Atila Nizam Sağlıklı Hayat Merkezi‘nde de hastalara hizmet verilmektedir.

Nöroloji bilim dalı beyin, beyin sapı, omurilik, kaslar ve sinir sistemi rahatsızlıklarını inceleyen, teşhis ve tedavisini uygulayan tıp dalıdır. Antalya Atatürk Devlet Hastanesi Nöroloji kliniğinde nöbet, hareket etme, konuşma, görme bozuklukları, şuur kaybı ,yutma, nefes alma, öğrenme zorluğu yada kafa travması gibi sorunların teşhis ve tedavisi yapılmaktadır.

Antalya Atatürk Devlet Hastanesi Nöroloji Doktorları
Antalya Atatürk Devlet Hastanesi Nöroloji Doktorları

Antalya Atatürk Devlet Hastanesi Nöroloji Doktorları

Uzm. Dr. AHMET AYBAR Antalya Atatürk Devlet Hastanesi Nöroloji Uzmanı

Uzm. Dr. GÜNSELİ GÜL SAĞNAK Antalya Atatürk Devlet Hastanesi Nöroloji Uzmanı

Uzm. Dr. CANAN COŞKUN ALTINTAŞ Antalya Atatürk Devlet Hastanesi Nöroloji Uzmanı

Uzm. Dr. DERYA SEÇKİN Antalya Atatürk Devlet Hastanesi Nöroloji Uzmanı

Uzm. Dr. MEHMET GÜRBÜZ Antalya Atatürk Devlet Hastanesi Nöroloji Uzmanı

Uzm. Dr. MELİKE YILDIRIM YILDIZ Antalya Atatürk Devlet Hastanesi Nöroloji Uzmanı

Antalya Atatürk Devlet Hastanesi Nöroloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

Siz değerli ziyaretçilerimiz Antalya Atatürk Devlet Hastanesi Nöroloji Doktorları hakkındaki deneyim, istek ve görüşlerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

Antalya Atatürk Devlet Hastanesi Nöroloji Doktorları Randevu Al

merkezi hekim randevu sistemi
merkezi hekim randevu sistemi

Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS), tarafından oluşturulan online randevu sistemi ile veya 182 numaralı hattı arayarak Antalya Atatürk Devlet Hastanesi Nöroloji Doktorları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

Antalya Atatürk Devlet Hastanesi’ne Nasıl Gidilir?

Antalya Atatürk Devlet Hastanesi‘ne gitmek isteyen hastalar şehir merkezinde faaliyet gösteren Antalya Büyükşehir Belediyesi’ne ait MC12, TC16, TC16A, CV39, MF40, TCS46, CV47, TK51, TK51A, VC53, VC57, MC58, VF66, CV67, MC68, MZ78, KZ83, TC93, TL94, ve 503 hat numaralı otobüslerine binerek hastaneye ulaşabilirler. Ayrıca ANTRAY tramvay hatlarını kullanarak da hastaneye ulaşım sağlayabilirsiniz.

Hastaneye ulaşım için alternatif olarak şehir merkezinde faaliyet gösteren ticari taksiler de tercih edilebilir. Özel araçlar ile hastaneye gitmek isteyen hastalar için açık ve kapalı otopark mevcuttur. Özel araç ile gelen hastalar aşağıda verdiğimiz linke tıklayarak yol tarifi alabilirler.

Antalya Atatürk Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Antalya Atatürk Devlet Hastanesi’ne Nasıl Giderim? diye düşünüyorsanız yol tarifi için TIKLAYIN.

Antalya Atatürk Devlet Hastanesi Nöroloji Polikliniği İletişim Bilgileri & Adres

Adres: Üçgen Mah. Güllük Cad. No:100 Muratpaşa / ANTALYA
Tel: 0 242 345 45 50
E-Mail: [email protected]

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz bir diğer makalemizde Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nöroloji Doktorları, Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nöroloji Doktorları Yorumlar ve Şikayet, Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nöroloji Doktorları Randevu, Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yol Tarifi, Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nöroloji Kliniği İletişim ve Adres bilgileri hakkında bilgi vermeye çalıştık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir