DEVLET HASTANELERİ

Mersin Şehir Hastanesi Çocuk Cerrahisi Doktorları

Mersin Şehir Hastanesi Çocuk Cerrahisi Doktorları, Mersin Şehir Hastanesi Çocuk Cerrahisi Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Mersin Şehir Hastanesi Çocuk Cerrahisi Doktorları Randevu, Mersin Şehir Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Mersin Şehir Hastanesi Yol Tarifi, Mersin Şehir Hastanesi Çocuk Cerrahisi Polikliniği İletişim ve Adres Bilgilerini araştırarak bu makaleyi sizler için hazırladık.

Mersin Şehir Hastanesi Çocuk Cerrahisi Doktorları Hakkında

Mersin Şehir Hastanesi Çocuk Cerrahisi Doktorları alanının en başarılı uzman kadrolarından oluşmaktadır. Hastalığın tanı, teşhis ve tedavi süreçleri sırasında yapılan uygulamalar profesyonel ellerde gerçekleştirilmektedir. Yüksek teknolojik imkânlar ve fiziki alt yapısıyla hizmet vermekte olan Mersin Şehir Hastanesinde hasta memnuniyeti ön planda olup İnsan odaklı hizmet anlayışı ile çalışan uzman hekimler görev yapmaktadır.

Mersin Şehir Hastanesi Çocuk Cerrahisi kliniğinde alanında uzman hekimler tarafından çocuklarda görülen solunum sistemi hastalıkları, baş ve boyun hastalıkları, sindirim sistemi hastalıkları, hormonal hastalıklar, kanser hastalıkları, doğumsal duedonal tıkanıklar, sünnet ve daha pek çok cerrahi işlem gerektiren rahatsızlıkların teşhis ve tedavisi gerçekleştirilmektedir. 0-18 yaş grubu çocuklarla ilgili tüm cerrahi işlemleri kapsamaktadır.

Mersin Şehir Hastanesi Çocuk Cerrahisi Doktorları
Mersin Şehir Hastanesi Çocuk Cerrahisi Doktorları

Mersin Şehir Hastanesi Çocuk Cerrahisi Doktorları

Op. Dr. ABDULKERİM YILMAZ Mersin Şehir Hastanesi Çocuk Cerrahisi Uzmanı

Op. Dr. ARMAN APİ Mersin Şehir Hastanesi Çocuk Cerrahisi Uzmanı

Op. Dr. EMRE HOŞVER Mersin Şehir Hastanesi Çocuk Cerrahisi Uzmanı

Op. Dr. NAİM KOKU Mersin Şehir Hastanesi Çocuk Cerrahisi Uzmanı

Op. Dr. NURİ ŞİMŞEK Mersin Şehir Hastanesi Çocuk Cerrahisi Uzmanı

Op. Dr. YILMAZ ARAYICI Mersin Şehir Hastanesi Çocuk Cerrahisi Uzmanı

Mersin Şehir Hastanesi Çocuk Cerrahisi Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

Siz değerli ziyaretçilerimiz Mersin Şehir Hastanesi Çocuk Cerrahisi Doktorları hakkındaki deneyim, istek ve görüşlerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

Mersin Şehir Hastanesi Çocuk Cerrahisi Doktorları Randevu Al

merkezi hekim randevu sistemi
merkezi hekim randevu sistemi

Merkezi Hastane Randevu Sistemi ( MHRS), tarafından oluşturulan online randevu sistemi ile veya 182 numaralı hattı arayarak Mersin Şehir Hastanesi Çocuk Cerrahisi Doktorları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

Mersin Şehir Hastanesi’ne Nasıl Gidilir?

Mersin Şehir Hastanesi‘ne gitmek isteyen hastalar Mersin Büyükşehir Belediyesi’nin 12, 15, 18, 28, 29, 32, 76 ve 79 hat numaralı otobüslerini kullanarak ulaşım imkanı sağlayabilirler.

Hastaneye ulaşım için alternatif olarak şehir merkezinde faaliyet gösteren ticari taksiler tercih edilebilir. Özel araçlar ile hastaneye gitmek isteyen hastalar için açık otopark mevcuttur. Özel araç ile gelen hastalar aşağıda verdiğimiz linke tıklayarak yol tarifi alabilirler.

Mersin Şehir Hastanesi Yol Tarifi

Mersin Şehir Hastanesi’ne Nasıl Gidebilirim? diye düşünüyorsanız yol tarifi için TIKLAYIN.

Mersin Şehir Hastanesi Çocuk Cerrahisi Kliniği İletişim Bilgileri & Adres

Adres: Korukent Mah. 96015 Sok. Mersin Entegre Sağlık Kampüsü33240 Toroslar/Mersin
Tel: 0 324 225 10 00
E-Mail: [email protected]

Diğer bir makalemizde Mersin Şehir Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları, Mersin Şehir Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Mersin Şehir Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları Randevu, Mersin Şehir Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Mersin Şehir Hastanesi Yol Tarifi, Mersin Şehir Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Polikliniği İletişim ve Adres Bilgileri yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir