DEVLET HASTANELERİ

Manisa Merkezefendi Devlet Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Doktorları

Manisa Merkezefendi Devlet Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Doktorları, Manisa Merkezefendi Devlet Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Manisa Merkezefendi Devlet Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Doktorları Randevu, Manisa Merkezefendi Devlet Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Manisa Merkezefendi Devlet Hastanesi Yol Tarifi, Manisa Merkezefendi Devlet Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Kliniği İletişim ve Adres Bilgilerini sizler için araştırarak bu makaleyi hazırladık.

Manisa Merkezefendi Devlet Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Doktorları Hakkında

Manisa ilinde bulunan Merkezefendi Devlet Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Doktorları ile başta Manisa ili olmak üzere çevre illere hizmet vermektedir. Manisa Merkezefendi Devlet Hastanesi 2018 yılının eylül ayında 400 yatak kapasitesi ile hizmet vermeye başlamıştır. 17.000 metrekare oturum alanına ve 68.277 metrekare kapalı kullanım alanına sahip hastane, modern ve şık mimariye sahip binasında uzman kadrosuyla temiz ve hijyenik bir ortamda hastalara tedavi imkanı sunmaktadır. Otel konforunu aratmayan 80 adet tek kişilik ve 160 adet çift kişilik odaya sahip hastanede acil hasta sevkinde kullanılmak üzere bir adet helikopter pisti de mevcuttur.

Manisa Merkezefendi Devlet Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon kliniğinde kas-iskelet, sinir veya kalp damar sistemlerindeki fiziksel ve fonksiyonel bozukluklar, doğuştan yada sonradan oluşan ortopedik problemler, travma, ağrı, fıtık, felç, kireçlenme, nörolojik hastalıklar, ameliyatlardan sonra meydana gelen fonksiyon bozuklukları gibi hastalıkların tedavisi yapılmaktadır.

Manisa Merkezefendi Devlet Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Doktorları
Manisa Merkezefendi Devlet Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Doktorları

Manisa Merkezefendi Devlet Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Doktorları

Uzm. Dr. EZGİ ŞAŞMAZ Manisa Merkezefendi Devlet Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı

Uzm. Dr. FATMA TEZEL MAYALI Manisa Merkezefendi Devlet Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı

Uzm. Dr. HASİBE UZUN Manisa Merkezefendi Devlet Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı

Uzm. Dr. MELEK KARAYEL ÖZ Manisa Merkezefendi Devlet Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı

Uzm. Dr. YASEMİN ÇINAR Manisa Merkezefendi Devlet Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı

Manisa Merkezefendi Devlet Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

Siz değerli ziyaretçilerimiz Manisa Merkezefendi Devlet Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Doktorları hakkındaki deneyim, istek ve görüşlerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

Manisa Merkezefendi Devlet Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Doktorları Randevu Al

merkezi hekim randevu sistemi
merkezi hekim randevu sistemi

Merkezi Hastane Randevu Sistemi ( MHRS), tarafından oluşturulan online randevu sistemi ile veya 182 numaralı hattı arayarak Manisa Merkezefendi Devlet Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Doktorları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

Manisa Merkezefendi Devlet Hastanesi’ne Nasıl Gidilir?

Manisa Merkezefendi Devlet Hastanesi‘ne gitmek isteyen hastalar aşağıda listesini verdiğimiz şehir merkezinde faaliyet gösteren Manisa Büyükşehir Belediyesi’ne ait hat ve numaralı otobüslere binerek hastaneye ulaşabilirler.

  • 1 – OTOGAR – OSB
  • 2 – OTOGAR – KÜÇÜK SANAYİ
  • 3 – KUŞLUBAHÇE – C.B.Ü. HASTANE
  • 7 – GÜZELYURT – ŞEHİR HASTANESİ
  • 10 – OTOGAR – C.B.Ü. HASTANE
  • 12 – GÜZELYURT – ŞEHİR HASTANESİ

Hastaneye ulaşım için alternatif olarak şehir merkezinde faaliyet gösteren dolmuş hatları ve ticari taksiler tercih edilebilir. Özel araçlar ile hastaneye gitmek isteyen hastalar için açık ve kapalı otopark mevcuttur. Özel araç ile gelen hastalar aşağıda verdiğimiz linke tıklayarak yol tarifi alabilirler.

Manisa Merkezefendi Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Manisa Merkezefendi Devlet Hastanesi’ne Nasıl Giderim? diye düşünüyorsanız yol tarifi için TIKLAYIN.

Manisa Merkezefendi Devlet Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Polikliniği İletişim Bilgileri & Adres

Adres: Merkezefendi Mahallesi Mimar Sinan Bulvarı No: 141/A Yunusemre/MANİSA
Tel: 0 236 231 45 87
E-Mail: [email protected]

Bir diğer makalemizde Manisa Şehir Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Doktorları, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon nedir? Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon hangi hastalıklara bakar? Manisa Şehir Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Doktorları Randevu Alma, Manisa Şehir Hastanesi İletişim ve Adres Bilgileri yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir