DEVLET HASTANELERİ

Ankara Şehir Hastanesi Nefroloji Doktorları

Ankara Şehir Hastanesi Nefroloji Doktorları, Ankara Şehir Hastanesi Nefroloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Ankara Şehir Hastanesi Nefroloji Doktorları Randevu, Ankara Şehir Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Ankara Şehir Hastanesi Yol Tarifi, Ankara Şehir Hastanesi Nefroloji Polikliniği İletişim ve Adres Bilgilerini araştırarak bu makaleyi sizler için hazırladık.

Ankara Şehir Hastanesi Nefroloji Doktorları Hakkında

Ankara Şehir Hastanesi Nefroloji Doktorları ile Ankara ili başta olmak üzere çevre illere ve tüm Türkiye’ye hizmet etmektedir. Son teknoloji ile üretilmiş tıbbi cihazların kullanıldığı uygulamalarda hasta memnuniyeti üst düzeydedir. Hastalığın tanı, teşhis ve tedavi süreçleri sırasında yapılan uygulamalar profesyonel ellerde gerçekleştirilmektedir. Ankara Şehir Hastanesi, alanında uzman doktor kadrolarından oluşmaktadır.

Nefroloji bölümü böbrek hastalıklarını konu alan bir bilim dalıdır. Ankara Şehir Hastanesi Nefroloji kliniğinde böbrek ile ilgili hastalıkların teşhisi, önlenmesi ve tedavi hizmetleri verilmektedir. Ankara Şehir Hastanesi‘nin Nefroloji kliniğinde akut böbrek yetmezliği, böbrek damarı hastalıkları, kronik böbrek yetmezliği, böbrek ve mesane taşları, hipertansiyon, idrar bozuklukları, vücuttaki sıvı ve mineral dengesizlikleri diyaliz ve böbrek nakli gibi hastalıklara çare aranmaktadır.

Ankara Şehir Hastanesi Nefroloji Doktorları
Ankara Şehir Hastanesi Nefroloji Doktorları

Ankara Şehir Hastanesi Nefroloji Doktorları

Prof. Dr. FATİH DEDE Ankara Şehir Hastanesi Nefroloji Uzmanı

Prof. Dr. MİNE ŞEBNEM KARAKAN Ankara Şehir Hastanesi Nefroloji Uzmanı

Doç. Dr. EZGİ ÇOŞKUN YENİGÜN Ankara Şehir Hastanesi Nefroloji Uzmanı

Doç. Dr. ALPASLAN ALTUNOĞLU Ankara Şehir Hastanesi Nefroloji Uzmanı

Doç. Dr. MELAHAT ÇOBAN Ankara Şehir Hastanesi Nefroloji Uzmanı

Uzm. Dr. DİDEM TURGUT Ankara Şehir Hastanesi Nefroloji Uzmanı

Uzm. Dr. OKTAY BAĞDATOĞLU Ankara Şehir Hastanesi Nefroloji Uzmanı

Uzm. Dr. BEYZA ALGÜL DURAK Ankara Şehir Hastanesi Nefroloji Uzmanı

Uzm. Dr. FİLİZ ÇELİKEL CUMBUL Ankara Şehir Hastanesi Nefroloji Uzmanı

Uzm. Dr. ŞİMAL KÖKSAL CEVHER Ankara Şehir Hastanesi Nefroloji Uzmanı

Uzm. Dr. MÜGE ÜZERK KİBAR Ankara Şehir Hastanesi Nefroloji Uzmanı

Ankara Şehir Hastanesi Nefroloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

Siz değerli ziyaretçilerimiz Ankara Şehir Hastanesi Nefroloji Doktorları hakkındaki deneyim, istek ve görüşlerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

Ankara Şehir Hastanesi Nefroloji Doktorları Randevu Al

merkezi hekim randevu sistemi
merkezi hekim randevu sistemi

Merkezi Hastane Randevu Sistemi ( MHRS), tarafından oluşturulan online randevu sistemi ile veya 182 numaralı hattı arayarak Ankara Şehir Hastanesi Nefroloji Doktorları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

Ankara Şehir Hastanesi’ne Nasıl Gidilir?

Ankara Şehir Hastanesi’ne gitmek isteyen hastalar Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin 339, 112, 419 hat ve numaralı EGO otobüsleri ile hastaneye ulaşım sağlayabilirler. Ayrıca Kızılay Güvenpark ve Ulus Bentderesi duraklarında bulunan dolmuş hatlarını kullanarak da hastaneye gidebilirsiniz.

Özel araçlarla hastaneye giden hastalar için hastane önünde açık otopark mevcuttur. Özel araç ile gelen hastalar aşağıda verdiğimiz linke tıklayarak yol tarifi alabilirler.

Ankara Şehir Hastanesi Yol Tarifi

Ankara Şehir Hastanesi’ne Nasıl Gidebilirim? diye düşünüyorsanız yol tarifi için TIKLAYIN.

Ankara Şehir Hastanesi Nefroloji Polikliniği İletişim Bilgileri & Adres

Adres: Ankara Şehir Hastanesi Üniversiteler Mahallesi 1604. Cadde No: 9 Bilkent/Çankaya/ANKARA
Tel: 0 312 552 60 00
E-Mail: [email protected]

Diğer bir makalemize Ankara Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nefroloji Doktorları,Ankara Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nefroloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Ankara Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nefroloji Doktorları Randevu, Ankara Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Nasıl Gidilir?Ankara Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yol Tarifi,Ankara Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nefroloji Polikliniği İletişim ve Adres Bilgilerine yer verdik.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir