DEVLET HASTANELERİ

Konya Numune Hastanesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Doktorları

Konya Numune Hastanesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Doktorları, Konya Numune Hastanesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Konya Numune Hastanesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Doktorları Randevu, Konya Numune Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Konya Numune Hastanesi Yol Tarifi, Konya Numune Hastanesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Kliniği İletişim ve Adres Bilgilerini sizler için araştırarak bu makaleyi hazırladık.

Konya Numune Hastanesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Doktorları Hakkında

Konya ilinde bulunan Numune Hastanesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Doktorları ile başta Konya ili olmak üzere çevre illere hizmet vermektedir. Konya Numune Hastanesi 2017 yılının aralık ayında 610 yatak kapasitesi ve 110 poliklinik odası ile hastalara hizmet vermeye başlamıştır. 50.000 metrekare arsa üzerine kurulu 85.000 metrekare kapalı kullanım alanına sahip hastane, modern ve şık mimariye sahip en son teknoloji ile donatılmış binasında uzman kadrosuyla temiz ve hijyenik bir ortamda hastalara tedavi imkanı sunmaktadır. Hastane beş yıldızlı otel konforunu aratmayan tek kişilik ve çift kişilik tuvalet ve banyolu hasta odalarına sahiptir. Hastaneye bağlı olarak Hekimevi, Karatay, Özalkent ve Nakipoğlu Semt polikliniklerinde de hastalara tedavi imkanı sunulmaktadır.

Konya Numune Hastanesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi kliniğinde doğuştan yada sonradan oluşan deri, deri altı, doku ve organ kaybının yanı sıra şekil bozukluklarının düzeltilmesi ve yeniden yapım işlemleri yapılmaktadır. Ayrıca hastanede estetik cerrahi hizmeti de sunulmaktadır.

Konya Numune Hastanesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Doktorları
Konya Numune Hastanesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Doktorları

Konya Numune Hastanesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Doktorları

Op. Dr. SİNA KADERİ Konya Numune Hastanesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı

Konya Numune Hastanesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi olarak görev yapmakta olan Op. Dr. SİNA KADERİ hakkında forum siteleri, doktor sayfaları ve şikayet sitelerini incelediğimizde doktor hakkında 47 olumlu yoruma denk geldik. Doktor hakkında memnuniyetini dile getiren hastalar, Op. Dr. SİNA KADER‘in operasyon öncesi ve sonrası kendileri ile yakından ilgilendiğini belirtmişler. Özellikle burun ameliyatları ve meme büyütme ameliyatlarının sonuçlarından oldukça memnun kaldıklarından sıklıkla bahsedilmiş. Op. Dr. SİNA KADERİnin hastayla iletişimi, hastaya olan ilgisi ve operasyonlar sonucunda ortaya çıkan olumlu tablolardan dolayı Konya Numune Hastanesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı olarak tercih edebileceğiniz önemli uzman doktorlar arasında yer alıyor.

Plastik cerrahi ve estetik ile ilgili sizin için hazırlamış olduğumuz makaleleri incelemek içinTIKLAYIN.

Konya Numune Hastanesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

Siz değerli ziyaretçilerimiz Konya Numune Hastanesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Doktorları hakkındaki deneyim, öneri ve görüşlerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

Konya Numune Hastanesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Doktorları Randevu Al

merkezi hekim randevu sistemi
merkezi hekim randevu sistemi

Merkezi Hastane Randevu Sistemi ( MHRS), tarafından oluşturulan online randevu sistemi ile veya 182 numaralı hattı arayarak Konya Numune Hastanesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Doktorları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

Konya Numune Hastanesi’ne Nasıl Gidilir?

Konya Numune Hastanesi‘ne gitmek isteyen hastalar aşağıda listesini verdiğimiz şehir merkezinde faaliyet gösteren Konya Büyükşehir Belediyesi’ne ait hat ve numaralı otobüslere binerek hastaneye ulaşabilirler.

 • 25 – DERE – MERAM TIP – BELEDİYE
 • 45 – FATİH – IŞIKLAR – ÖZALKENT
 • 47 – SELAHADDİN EYYUBİ – ELMALIK – ALAADDİN
 • 53 – DUMLUPINAR – ALAADDİN
 • 55 – BUHARA – ALAADDİN
 • 63 – ERENKÖY KUMCULAR
 • 64 – SİLLE – ALAADDİN
 • 65 – MEDRESE KUMKÖPRÜ
 • 65-1 – MEDRESE – KUMKÖPRÜ – EVLİYALAR
 • 66 – NİŞANTAŞI – ESENLER
 • 69 – HANAYBAŞI – KÜLTÜRPARK
 • 71 – HOCACİHAN – ŞEFİKCAN
 • 86 – YAZIR – BARIŞ CAD – ALAADDİN
 • 99 – TATKÖY – SAMANPAZARI
 • 105 – SARAYKÖY – SULUTAS

Hastaneye ulaşım için alternatif olarak şehir merkezinde faaliyet gösteren dolmuş hatları ve ticari taksiler tercih edilebilir. Özel araçlar ile hastaneye gitmek isteyen hastalar için açık ve kapalı otopark mevcuttur. Özel araç ile gelen hastalar aşağıda verdiğimiz linke tıklayarak yol tarifi alabilirler.

Konya Numune Hastanesi Yol Tarifi

Konya Numune Hastanesi’ne Nasıl Giderim? diye düşünüyorsanız yol tarifi için TIKLAYIN.

Konya Numune Hastanesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Fiyatları 2023

Konya Numune Hastanesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi operasyonları hakkında net bir fiyat vermek mümkün değildir. Çünkü yapılan operasyonun türü ve kullanılan ekipmanlar fiyatta farklılıklar göstermektedir. Estetik amaç güdülmeden sağlık amaçlı yapılan estetik operasyonlar SGK tarafından karşılanmaktadır. Doktorunuzdan fiyat bilgisi alabileceğiniz gibi makalemizde yer alan iletişim bölümünden Konya Numune Hastanesi web adresine ulaşarak net fiyat bilgileri alabilirsiniz.

Konya Numune Hastanesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Polikliniği İletişim Bilgileri & Adres

Adres: Ferhuniye Mah. Hastane Cd. No:22 42060 Selçuklu / KONYA
Tel: 0 332 235 45 00 – 0 332 221 55 00
E-Mail: [email protected]

Bir diğer makalemizde Konya Şehir Hastanesi Plastik ve Estetik Cerrahi Doktorları, Plastik Ve Estetik Cerrahi Nedir? Plastik Ve Estetik Cerrahi Bölümü Hangi Hastalıklara Bakar? Konya Şehir Hastanesi Plastik ve Estetik Cerrahi Doktorları Randevu Alma, Konya Şehir Hastanesi Plastik ve Estetik Cerrahi iletişim ve Adres bilgileri yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir