DEVLET HASTANELERİ

Konya Numune Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Doktorları

Konya Numune Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Doktorları, Konya Numune Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Konya Numune Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Doktorları Randevu, Konya Numune Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Konya Numune Hastanesi Yol Tarifi, Konya Numune Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Kliniği İletişim ve Adres Bilgilerini sizler için araştırarak bu makaleyi hazırladık.

Konya Numune Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Doktorları Hakkında

Konya ilinde bulunan Numune Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Doktorları ile başta Konya ili olmak üzere çevre illere hizmet vermektedir. Konya Numune Hastanesi 2017 yılının aralık ayında 610 yatak kapasitesi ve 110 poliklinik odası ile hastalara hizmet vermeye başlamıştır. 50.000 metrekare arsa üzerine kurulu 85.000 metrekare kapalı kullanım alanına sahip hastane, modern ve şık mimariye sahip en son teknoloji ile donatılmış binasında uzman kadrosuyla temiz ve hijyenik bir ortamda hastalara tedavi imkanı sunmaktadır. Hastane beş yıldızlı otel konforunu aratmayan tek kişilik ve çift kişilik tuvalet ve banyolu hasta odalarına sahiptir. Hastaneye bağlı olarak Hekimevi, Karatay, Özalkent ve Nakipoğlu Semt polikliniklerinde de hastalara tedavi imkanı sunulmaktadır.

Konya Numune Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum kliniğinde doğum öncesi ve doğum sonrası muayenesi dışında kadın hastalıklarının muayenesi teşhis ve tedavisi hizmeti gerçekleştirilmektedir.

Konya Numune Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Doktorları
Konya Numune Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Doktorları

Konya Numune Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Doktorları

Konya Numune Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum kliniğinde görevli doktor bulunmamaktadır. Klinikte doktor görevlendirildiği zaman sitemizden paylaşacağız.

Konya Numune Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

Siz değerli ziyaretçilerimiz Konya Numune Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanları hakkındaki deneyim, öneri ve görüşlerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

Konya Numune Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Doktorları Randevu Al

merkezi hekim randevu sistemi
merkezi hekim randevu sistemi

Merkezi Hastane Randevu Sistemi ( MHRS), tarafından oluşturulan online randevu sistemi ile veya 182 numaralı hattı arayarak Konya Numune Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Doktorları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

Konya Numune Hastanesi’ne Nasıl Gidilir?

Konya Numune Hastanesi‘ne gitmek isteyen hastalar aşağıda listesini verdiğimiz şehir merkezinde faaliyet gösteren Konya Büyükşehir Belediyesi’ne ait hat ve numaralı otobüslere binerek hastaneye ulaşabilirler.

 • 25 – DERE – MERAM TIP – BELEDİYE
 • 45 – FATİH – IŞIKLAR – ÖZALKENT
 • 47 – SELAHADDİN EYYUBİ – ELMALIK – ALAADDİN
 • 53 – DUMLUPINAR – ALAADDİN
 • 55 – BUHARA – ALAADDİN
 • 63 – ERENKÖY KUMCULAR
 • 64 – SİLLE – ALAADDİN
 • 65 – MEDRESE KUMKÖPRÜ
 • 65-1 – MEDRESE – KUMKÖPRÜ – EVLİYALAR
 • 66 – NİŞANTAŞI – ESENLER
 • 69 – HANAYBAŞI – KÜLTÜRPARK
 • 71 – HOCACİHAN – ŞEFİKCAN
 • 86 – YAZIR – BARIŞ CAD – ALAADDİN
 • 99 – TATKÖY – SAMANPAZARI
 • 105 – SARAYKÖY – SULUTAS

Hastaneye ulaşım için alternatif olarak şehir merkezinde faaliyet gösteren dolmuş hatları ve ticari taksiler tercih edilebilir. Özel araçlar ile hastaneye gitmek isteyen hastalar için açık ve kapalı otopark mevcuttur. Özel araç ile gelen hastalar aşağıda verdiğimiz linke tıklayarak yol tarifi alabilirler.

Konya Numune Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Doktorları
Konya Numune Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Doktorları

Konya Numune Hastanesi Yol Tarifi

Konya Numune Hastanesi’ne Nasıl Giderim? diye düşünüyorsanız yol tarifi için TIKLAYIN.

Konya Numune Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Polikliniği İletişim Bilgileri & Adres

Adres: Ferhuniye Mah. Hastane Cd. No:22 42060 Selçuklu / KONYA
Tel: 0 332 235 45 00 – 0 332 221 55 00
E-Mail: [email protected]

Başka bir makalemizde Konya Şehir Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Doktorları, Konya Şehir Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Bölümleri, Kadın Hastalıkları ve Doğum Hakkında Detaylı Bilgiler, Konya Şehir Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Doktorları Randevu, Konya Şehir Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Konya Şehir Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Kliniği İletişim ve Adres bilgileri yer almaktadır.

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz bir diğer makalemizde de Konya Beyhekim Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Doktorları, Konya Beyhekim Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Konya Beyhekim Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Doktorları Randevu, Konya Beyhekim Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Konya Beyhekim Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yol Tarifi, Konya Beyhekim Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Polikliniği İletişim ve Adres bilgileri yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir