DEVLET HASTANELERİ

Büyükçekmece Mimar Sinan Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları

Büyükçekmece Mimar Sinan Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları, İç Hastalıkları Dahiliye Nedir? İç Hastalıkları Dahiliye Bölümü Hangi Hastalıklara Bakar? Büyükçekmece Mimar Sinan Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Büyükçekmece Mimar Sinan Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları Randevu, Büyükçekmece Mimar Sinan Devlet Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Büyükçekmece Mimar Sinan Devlet Hastanesi Yol Tarifi, Büyükçekmece Mimar Sinan Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Kliniği İletişim ve Adres Bilgilerini sizler için araştırarak bu makaleyi hazırladık.

Büyükçekmece Mimar Sinan Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları Hakkında

İstanbul ilinin Büyükçekmece ilçesinde bulunan Mimar Sinan Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları ile İstanbul ili ve çevre illere hizmet vermektedir. Mimar Sinan Devlet Hastanesi 2018 yılının haziran ayında açılarak hizmet vermeye başlamıştır. 66.000 metrekare kapalı kullanım alanına ve 235 yatak kapasitesine sahip olan hastane, son model tıbbi cihazlarla donatılmış modern hizmet binasında uzman kadrosuyla temiz ve hijyenik bir ortamda hastalara tedavi imkanı sunmaktadır.

Büyükçekmece Mimar Sinan Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları listesini vermeden önce dilerseniz kısaca iç hastalıkları dahiliye bilim dalı hakkında bilgi verelim.

İç Hastalıkları Dahiliye Nedir?

Dahiliye olarak da bilinen İç Hastalıkları, iç organları etkileyen pek çok hastalığın teşhis ve tedavisi ile ilgilenen ana bilim dalıdır. İç Hastalıkları Dahiliye bölümü oldukça geniş bir çalışma yelpazesine sahiptir. Akla gelebilecek çok sayıda hastalığın tedavisi ile ilgilenmektedir. Genellikle polikliniklere başvuran çoğu hastaların rahatsızlıkları İç Hastalıklarından kaynaklanmaktadır. İç Hastalıkları-Dahiliye uzmanı hastalığın teşhis ve tedavisi ile ilgilenmektedir. Tanısı konulan bazı hastalar Dahiliye doktorları tarafından diğer uzmanlık alanlarına yönlendirilmektedir.

Büyükçekmece Mimar Sinan Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları
Büyükçekmece Mimar Sinan Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları

İç Hastalıkları Dahiliye Hangi Hastalıklara Bakar?

Kansızlık, Grip, Zatürre, Astım, Bronşit, Hipertansiyon, KOAH, Guatr, Troid hastalıkları, diyabet, Kalp ritim bozuklukları, Kalp yetmezliği, Koroner kalp hastalıkları, Göğüs ağrısı (buna bağlı sol kol ağrısı),Mide ekşimesi, Gastrit, Ülser, Böbrek hastalıkları, Safra kesesi hastalıkları, Karaciğer hastalıkları, Kabızlık, İshal, Karın ağrısı, Ateşli eklem romatizması, Gut hastalığı, Hepatit, Migren, Baş ağrısı, baş dönmesi, İdrar yolu hastalıkları, Kistler, Akdeniz anemisi, Alerjiler, Ağız kuruluğu, Öksürük, Spastik kolon (sinirsel kolit), Obezite, Osteoporoz, Kolesterol ve Trigliserit yüksekliği, Hemofili, Kanser dahiliye bölümünün ilgilendiği hastalıklardır.

İç Hastalıklarının aktif olarak çalıştığı alanlar

 • Kardiyoloji
 • Hematoloji
 • Endokrinoloji
 • Nefroloji
 • Gastroenteroloji
 • Onkoloji

  Büyükçekmece Mimar Sinan Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları

  Uzm. Dr. ENDER TANRIVERDİ Büyükçekmece Mimar Sinan Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Uzmanı

  Uzm. Dr. GÖNÜL OBALI Büyükçekmece Mimar Sinan Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Uzmanı

  Uzm. Dr. KEBİRE KARAKUŞ Büyükçekmece Mimar Sinan Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Uzmanı

  Uzm. Dr. LATİF VEYSELOĞLU Büyükçekmece Mimar Sinan Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Uzmanı

  Uzm. Dr. ÖZGÜR METİN Büyükçekmece Mimar Sinan Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Uzmanı

  Uzm. Dr. SELİM KUM Büyükçekmece Mimar Sinan Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Uzmanı

  Uzm. Dr. SELİN YURDAKUL Büyükçekmece Mimar Sinan Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Uzmanı

  Uzm. Dr. SADİ ŞİNİK Büyükçekmece Mimar Sinan Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Uzmanı

  Uzm. Dr. TUNCAY CİNALİ Büyükçekmece Mimar Sinan Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Uzmanı

  Hastalığınızın tedavisi için mutlaka alanında uzman bir doktora muayene olmanız gerekir. Doktor tedavisine ilave olarak Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış ve devlet hastanelerinde de uygulamaya başlanmış olan tamamlayıcı ve alternatif tıp tedavi yöntemlerinden de yardım alabilirsiniz. Alternatif tıp yöntemleri nedir diye soruyorsanız alternatif tıp yöntemleri ile ilgili yazdığımız makalelerin size yardımcı olabileceğini düşünüyorum. Tamamlayıcı ve alternatif tıp yöntemleri ile ilgili makalelerimizi görmek için TIKLAYIN.

  Büyükçekmece Mimar Sinan Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

  Siz değerli ziyaretçilerimiz Büyükçekmece Mimar Sinan Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları  hakkındaki deneyim, öneri ve görüşlerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

  Büyükçekmece Mimar Sinan Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları Randevu Al

  merkezi hekim randevu sistemi
  merkezi hekim randevu sistemi

  Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS), tarafından oluşturulan online randevu sistemi ile veya 182 numaralı hattı arayarak Büyükçekmece Mimar Sinan Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

  Büyükçekmece Mimar Sinan Devlet Hastanesi’ne Nasıl Gidilir?

  Büyükçekmece Mimar Sinan Devlet Hastanesi‘ne gitmek isteyen hastalar aşağıda listesini verdiğimiz şehir merkezinde faaliyet gösteren İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne ait otobüsleri kullanarak hastaneye ulaşabilirler. Ayrıca Büyükçekmece durağından hareket eden CELALİYE ve MURATÇEŞME dolmuş hatlarına binerek de hastaneye gidebilirsiniz.

  • HT48 – AREL ÜNİVERSİTESİ – TEPEKENT – AVCILAR METROBÜS
  • 401T – AREL ÜNİVERSİTESİ – TEPEKENT – HARAMİDERE
  • 300 – SİLİVRİ – TÜYAP
  • 300S – MARMARA CEZAEVİ – TÜYAP
  • 303A – SİLİVRİ – AVCILAR METROBÜS
  • 300B – SİLİVRİ BÜYÜKÇAVUŞLU – TÜYAP
  • 300D – SİLİVRİ DEĞİRMENKÖY – TÜYAP
  • 300G – SİLİVRİ GÜMÜŞKAYA – TÜYAP
  • 300M – SİLİVRİ MİMARSİNAN / KAVAKLI – TÜYAP
  • 300C – SİLİVRİ ÇANTA / SANCAKTEPE – TÜYAP
  • 76TM – TEPEKENT – HARAMİDERE

  Hastaneye ulaşım için alternatif olarak şehir merkezinde faaliyet gösteren ticari taksiler de tercih edilebilir. Özel araçlar ile hastaneye gitmek isteyen hastalar için açık ve kapalı otopark mevcuttur. Özel araç ile gelen hastalar aşağıda verdiğimiz linke tıklayarak yol tarifi alabilirler.

  Büyükçekmece Mimar Sinan Devlet Hastanesi Yol Tarifi

  Büyükçekmece Mimar Sinan Devlet Hastanesi’ne Nasıl Giderim? diye düşünüyorsanız yol tarifi için TIKLAYIN.

  Büyükçekmece Mimar Sinan Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Polikliniği İletişim Bilgileri & Adres

  Adres: Mimar Sinan Merkez Mahallesi D-100 Karayolu Caddesi No:62 Büyükçekmece / İstanbul

  Tel: 0 212 909 90 00

  İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz bir diğer makalemizde Esenyurt Necmi Kadıoğlu Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları, İç Hastalıkları Dahiliye Nedir? İç Hastalıkları Dahiliye Bölümü Hangi Hastalıklara Bakar? Esenyurt Necmi Kadıoğlu Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Esenyurt Necmi Kadıoğlu Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları Randevu, Esenyurt Necmi Kadıoğlu Devlet Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Esenyurt Necmi Kadıoğlu Devlet Hastanesi Yol Tarifi, Esenyurt Necmi Kadıoğlu Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Polikliniği İletişim ve Adres bilgileri yer almaktadır.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir