DEVLET HASTANELERİ

İzmir Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Doktorları

İzmir Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Doktorları, İzmir Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, İzmir Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Doktorları Randevu, İzmir Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? İzmir Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yol Tarifi, İzmir Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Polikliniği İletişim ve Adres Bilgilerini araştırarak bu makaleyi sizler için hazırladık.

İzmir Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Doktorları Hakkında

İzmir Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Doktorları ile başta İzmir ili olmak üzere çevre illere hizmet vermektedir. İzmir Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesi 1958 yılında 400 yatak kapasitesi ile SSK Buca Hastanesi adı altında hasta kabulüne başlamıştır. 2018 yılında ise İzmir Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesi adını almıştır. İzmir Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesi 8 bloktan oluşan toplam 55.000 metrekare kapalı alana sahip binasında hastalara hizmet verilmektedir. Hastane alanında uzman ekibiyle son teknoloji ile donatılmış tıbbi cihazlarla hijyenik bir ortamda hastalara hizmet vermektedir. Hastaneye bağlı olarak Göztepe ve Karabağlar Semt polikliniklerinde de hastalara tedavi imkanı sunulmaktadır.

İzmir Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Kliniğinde kas-iskelet, sinir veya kalp damar sistemlerindeki fiziksel ve fonksiyonel bozukluklar, doğuştan yada sonradan oluşan ortopedik problemler, travma, ağrı, fıtık, felç, kireçlenme, nörolojik hastalıklar, ameliyatlardan sonra meydana gelen fonksiyon bozuklukları gibi hastalıkların tedavisi yapılmaya çalışılmaktadır.

İzmir Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Doktorları
İzmir Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Doktorları

İzmir Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Doktorları

Prof. Dr. ALTINAY GÖKSEL KARATEPE İzmir Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı

Prof. Dr. TACİSER KAYA İzmir Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı

Doç. Dr. ŞENİZ AKÇAY İzmir Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı

Uzm. Dr. BERRİN KOCA İzmir Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı

Uzm. Dr. BUĞRA İNCE İzmir Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı

Uzm. Dr. EYLEM YAŞA İzmir Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı

Uzm. Dr. NESİBE DOĞAN İzmir Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı

İzmir Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

Siz değerli ziyaretçilerimiz İzmir Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Doktorları hakkındaki deneyim, istek ve görüşlerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

İzmir Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Doktorları Randevu Al

merkezi hekim randevu sistemi
merkezi hekim randevu sistemi

Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS), tarafından oluşturulan online randevu sistemi ile veya 182 numaralı hattı arayarak İzmir Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Doktorları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

İzmir Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Nasıl Gidilir?

İzmir Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesi‘ne gitmek isteyen hastalar aşağıda listesini verdiğimiz İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin hat numaralı otobüslerini kullanarak ulaşım imkanı sağlayabilirler.

  • 23 – KONAK – UZUNDERE
  • 80 – HALKAPINAR – BOZYAKA
  • 193 – KONAK – YURTOĞLU
  • 550 – KONAK – GÜNALTAY
  • 587 – KONAK – LİMONTEPE
  • 524 – ÜÇYOL – CENNETÇEŞME
  • 556 – ÜÇYOL – ÇAMLIK
  • 823 – GAZİEMİR SEMT GARAJI – ÜÇYOL

Ayrıca şehir merkezinde faaliyet gösteren Evka 1 – Bozyaka SSK ve Basın Sitesi – Gaziemir ve Yenigaraj – Yeşilyurt dolmuş hatlarını kullanarak da hastaneye gidebilirsiniz. Hastaneye ulaşım için alternatif olarak şehir merkezinde faaliyet gösteren ticari taksiler tercih edilebilir. Özel araçlar ile hastaneye gitmek isteyen hastalar için açık otopark mevcuttur. Özel araç ile gelen hastalar aşağıda verdiğimiz linke tıklayarak yol tarifi alabilirler.

İzmir Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yol Tarifi

İzmir Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Nasıl Gidebilirim? diye düşünüyorsanız yol tarifi için TIKLAYIN.

İzmir Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesi İletişim Bilgileri & Adres

Adres: Saim Çıkrıkçı Cad. No:59 35170 Karabağlar/İzmir
Tel: 0 232 250 50 50
E-Mail: [email protected]

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz diğer bir makalemizde İzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Doktorları, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Nedir? Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Bölümü Hangi Hastalıklara Bakar? İzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, İzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Doktorları Randevu, İzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Kliniği İletişim ve Adres Bilgilerine yer verdik.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir