DEVLET HASTANELERİ

Bursa Şehir Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları

Bursa Şehir Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları ile ilgili yazımızda Bursa Şehir Hastanesi bünyesinde görev yapan uzman Kulak Burun Boğaz Doktorları kadrosu ile Kulak Burun Boğaz Hastalıkları nedir? Kulak Burun Boğaz Bölümü hangi hastalıklara bakar? Bursa Şehir Hastanesi Kulak Burun Boğaz Kliniği İletişim ve Adres bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Nedir?

Kulak Burun Boğaz (KBB) bölümü, baş, boyun, kulak, burun ve boğazda meydana gelen rahatsızlıkların teşhisi ve tedavisi ile ilgilenen en eski tıbbi uzmanlık alanıdır. Her yaş grubundan kişilerin başvurabildiği Kulak Burun Boğaz (KBB) bölümünde teşhis oldukça önemlidir. Hastanın şikayeti dinlendikten sonra detaylı muayene, endoskopik değerlendirmenin yanı sıra bazı test ve analizler uygulanır. Yapılan test sonuçlarına göre uzman doktor tarafından gerekli görülen tedavi yöntemleri uygulanır.

Bursa Şehir Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları
Bursa Şehir Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları

Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Belirtileri Nelerdir?

 • Baş dönmesi
 • Boğaz ağrısı
 • Ateş
 • Burun akması, kaşınması
 • Burun kanamaları
 • Kulak ağrısı
 • Kulak çınlaması, uğultu
 • İşitme kaybı
 • Kulaklardan akıntı gelmesi
 • Gözlerde yanma, kaşınma ve sulanma
 • Baş ağrısı
 • Çene ağrısı
 • Sıkça uyanıklığa neden olan aşırı horlama
 • Öksürük
 • Ses kaybı
 • Hapşırma

Bu bulgulardan bir yada birkaç tanesi görüldüğünde bir KBB uzmanına başvurulması uygun olacaktır.

Kulak Burun Boğaz Bölümü Hangi Hastalıklara Bakar?

Baş ağrısı, boğaz ağrısı, sinüzitler, kronik nezle, kulak çınlaması, baş ve boyun bölgesinde kitle tespiti, tükürük bezi hastalıkları ve tümörleri, gırtlak, geniz, ağız içi, sinüs tümörleri, burun  estetiği, işitme kayıplarının ve kulak zarının  tedavisi, tiroid ve paratiroid hastalıkları ve cerrahi müdahale gerektiren her türlü işlem, Kulak Burun Boğaz bölümü kapsamına girer.

Bursa Şehir Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları
Bursa Şehir Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları

Bursa Şehir Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları

Bursa Şehir Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

Siz değerli ziyaretçilerimiz Bursa Şehir Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları hakkındaki görüşlerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

Bursa Şehir Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları Randevu Al

Merkezi Hekim Randevu Sistemi
Merkezi Hekim Randevu Sistemi

Merkezi Hastane Randevu Sistemi ( MHRS), tarafından oluşturulan online randevu sistemi ile veya 182 numaralı hattı arayarak Bursa Şehir Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

Bursa Şehir Hastanesi Kulak Burun Boğaz Hastalıkları İletişim & Adres Bilgileri

Adres
Bursa Şehir Hastanesi Doğanköy Mahallesi, 16110 Nilüfer / BURSA

Telefon
0 (224) 975 00 00

E-Posta
[email protected]

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz diğer bir makalemizde Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları, Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları Randevu, Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Yol Tarifi, Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Kulak Burun Boğaz Polikliniği İletişim ve Adres bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Bursa Şehir Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları ile ilgili makalemizin içerisinde yer alan konu başlıkları:

One thought on “Bursa Şehir Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları

 • Meliha altın

  Dk Bilge Tuna Hocamızdan Allah razı olsun babamı tedavisini çok güzel gerceklestirdi dalında bir numara btun hastanelere gittik butun k.k.b uzmanları buna Uludağ üniversitesi de dahil girlak alımı dedi sağolsun bilge hanıma güzel yüzü ve tali diliyle operasyonu girlak alınmadan gerçekleştirdi eğer k.k.b bı sorun yaşıyorsanız gelebileceğini en iyi bir dk dalında bir numara

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir