DEVLET HASTANELERİ

İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi Çocuk Nefroloji Doktorları

İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi Çocuk Nefroloji Doktorları, Çocuk Nefroloji Nedir? Çocuk Nefroloji Bölümü Hangi Hastalıklara Bakar? İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi Çocuk Nefroloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi Çocuk Nefroloji Doktorları Randevu, İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi Yol Tarifi, İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi Çocuk Nefroloji Kliniği İletişim ve Adres Bilgilerini sizler için araştırarak bu makaleyi hazırladık.

İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi Çocuk Nefroloji Doktorları Hakkında

İzmir ilinde bulunan İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi Çocuk Nefroloji Doktorları ile İzmir ili ve çevre illere hizmet vermektedir. İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi, Ege bölgesinin en büyük ve Türkiye’nin 4. büyük hastanesi olma özelliğine sahiptir. 6 ayrı sağlık kompleksinden oluşan hastane 628.000 metrekare kapalı kullanım alanına ve 2060 yatak kapasitesine sahiptir. Son derece modern yapıya sahip hastanede deprem izolatörü de bulunmaktadır. Helikopter pisti bulanan hastanede açık ve kapalı otopark da mevcuttur. Bölgenin önemli sağlık merkezlerinden biri olan hastane modern hizmet binasında uzman kadrosuyla temiz ve hijyenik bir ortamda son model tıbbi cihazlarla hastalara tedavi imkanı sunmaktadır.

İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi Çocuk Nefroloji Doktorları listesini vermeden önce dilerseniz kısaca Çocuk Nefroloji bilim dalı hakkında bilgi verelim.

Çocuk Nefroloji Nedir?

Çocuk Nefroloji kliniğinde alanında uzman hekimler tarafından çocuklarda görülen idrar yolu enfeksiyonu, idrar kaçırma, kistler, tümörler, hipertansiyon, kanama, ailevi akdeniz ateşi, böbrek ve idrar yolları taşları ile böbreklerde oluşan her türlü rahatsızlığın teşhis ve tedavisi gerçekleştirilmektedir.

0-18 yaş aralığındaki çocuklarda idrar yapmada zorlanma, ağrı, kanama ve idrar yapmada bozuklukların yanı sıra ellerde, gözlerde ve ayaklarda şişme fark edildiğinde Çocuk Nefroloji uzmanına başvurmak gerekmektedir.

İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi Çocuk Nefroloji Doktorları
İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi Çocuk Nefroloji Doktorları

Çocuk Nefroloji Hangi Hastalıklara Bakar?

 • Çocuklarda Akut Böbrek Yetmezliği
 • Çocuklarda Diyaliz
 • Çocuklarda Böbrek Nakli
 • Kronik Böbrek Yetmezliği
 • Çocuklarda Böbreğin Diğer Hastalıkları
 • İdrar Kaçırma
 • İdrar Yolu Enfeksiyonu
 • Çocuklarda Taş Hastalıkları
 • Üriner Sistem Anormallikleri
 • Vezikoüreteral Reflü

İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi Çocuk Nefroloji Doktorları

Uzm. Dr. CEMALİYE BAŞARAN İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi Çocuk Nefroloji Uzmanı

İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi Çocuk Nefroloji Yorumlar ve Şikayetler

Siz değerli ziyaretçilerimiz İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi Çocuk Nefroloji Doktorları hakkındaki deneyim, öneri ve görüşlerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi Çocuk Nefroloji Doktorları Randevu Al

merkezi hekim randevu sistemi
merkezi hekim randevu sistemi

Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS), tarafından oluşturulan online randevu sistemi ile veya 182 numaralı hattı arayarak İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi Çocuk Nefroloji Doktorları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi’ne Nasıl Gidilir?

İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi‘ne gitmek isteyen hastalar, şehir merkezinde faaliyet gösteren İzmir Büyükşehir Belediyesi’ne ait 533 (BAYRAKLI ŞEHİR HASTANESİ – BORNOVA METRO) hat ve numaralı otobüse binerek ulaşım imkanı sağlayabilirler.

Hastaneye ulaşım için alternatif olarak şehir merkezinde faaliyet gösteren ticari taksiler tercih edilebilir. Özel araçlar ile hastaneye gitmek isteyen hastalar için açık otopark mevcuttur. Özel araç ile gelen hastalar aşağıda verdiğimiz linke tıklayarak yol tarifi alabilirler.

  İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi Yol Tarifi

  İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi’ne Nasıl Giderim? diye düşünüyorsanız yol tarifi için TIKLAYIN.

  İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi Çocuk Nefroloji Polikliniği İletişim Bilgileri & Adres

  Adres: Laka 35040 Bornova/İzmir

  Tel:

  e-mail:

  İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz bir diğer makalemizde İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi Çocuk Romatoloji Doktorları, Çocuk Romatoloji Nedir? Çocuk Romatoloji Bölümü Hangi Hastalıklara Bakar? İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi Çocuk Romatoloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi Çocuk Romatoloji Doktorları Randevu, İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi Yol Tarifi, İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi Çocuk Romatoloji Kliniği İletişim ve Adres Bilgileri yer almaktadır.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir