DEVLET HASTANELERİ

İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi Çocuk Romatoloji Doktorları

İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi Çocuk Romatoloji Doktorları, Çocuk Romatoloji Nedir? Çocuk Romatoloji Bölümü Hangi Hastalıklara Bakar? İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi Çocuk Romatoloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi Çocuk Romatoloji Doktorları Randevu, İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi Yol Tarifi, İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi Çocuk Romatoloji Kliniği İletişim ve Adres Bilgilerini sizler için araştırarak bu makaleyi hazırladık.

İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi Çocuk Romatoloji Doktorları Hakkında

İzmir ilinde bulunan İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi Çocuk Romatoloji Doktorları ile İzmir ili ve çevre illere hizmet vermektedir. İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi, Ege bölgesinin en büyük ve Türkiye’nin 4. büyük hastanesi olma özelliğine sahiptir. 6 ayrı sağlık kompleksinden oluşan hastane 628.000 metrekare kapalı kullanım alanına ve 2060 yatak kapasitesine sahiptir. Son derece modern yapıya sahip hastanede deprem izolatörü de bulunmaktadır. Helikopter pisti bulanan hastanede açık ve kapalı otopark da mevcuttur. Bölgenin önemli sağlık merkezlerinden biri olan hastane modern hizmet binasında uzman kadrosuyla temiz ve hijyenik bir ortamda son model tıbbi cihazlarla hastalara tedavi imkanı sunmaktadır.

İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi Çocuk Romatoloji Doktorları listesini vermeden önce dilerseniz kısaca Çocuk Romatoloji bilim dalı hakkında bilgi verelim.

Çocuk Romatoloji Nedir?

Çocuk Romatoloji kliniğinde alanında uzman hekimler tarafından 0-18 yaş arası çocuklarda görülen romatizmal hastalıklar, eklem ağrıları, ailesel Akdeniz ateşi, behçet hastalığı, kas iltihabı, kollajen doku hastalıkları, kas, eklem ve bağ dokusunu tutan hastalıkların teşhis ve tedavisi yapılmaktadır.

İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi Çocuk Romatoloji Doktorları
İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi Çocuk Romatoloji Doktorları

Çocuk Romatoloji Hangi Hastalıklara Bakar?

 • Büyüme ağrıları,
 • Sebebi Bilinmeyen ve Tekrarlayan Ateşler,
 • Akut Eklem Romatizmaları,
 • Juvenil İdiopatik Artrit,
 • Juvenil Skleroderma,
 • Ailesel Akdeniz Ateşi,
 • Behçet Hastalığı,
 • Kronik Eklem Romatizmaları,
 • Wegener Granülomatozu,
 • Kawasaki Hastalığı,
 • Henoch-Schönlein Purpurası,
 • Diğer Otoinflamatuar Hastalıklar,
 • Diğer Romatolojik Hastalıklar,

İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi Çocuk Romatoloji Doktorları

İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi henüz hasta kabulüne başlamamıştır. Hastane faaliyete geçtiğinde İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi Çocuk Romatoloji Doktorları listesini sitemizden takip edebilirsiniz.

İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi Çocuk Romatoloji Yorumlar ve Şikayetler

Siz değerli ziyaretçilerimiz İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi Çocuk Romatoloji Doktorları hakkındaki deneyim, öneri ve görüşlerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi Çocuk Romatoloji Doktorları Randevu Al

merkezi hekim randevu sistemi
merkezi hekim randevu sistemi

Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS), tarafından oluşturulan online randevu sistemi ile veya 182 numaralı hattı arayarak İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi Çocuk Romatoloji Doktorları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi’ne Nasıl Gidilir?

İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi‘ne gitmek isteyen hastalar, şehir merkezinde faaliyet gösteren İzmir Büyükşehir Belediyesi’ne ait 533 (BAYRAKLI ŞEHİR HASTANESİ – BORNOVA METRO) hat ve numaralı otobüse binerek ulaşım imkanı sağlayabilirler.

Hastaneye ulaşım için alternatif olarak şehir merkezinde faaliyet gösteren ticari taksiler tercih edilebilir. Özel araçlar ile hastaneye gitmek isteyen hastalar için açık otopark mevcuttur. Özel araç ile gelen hastalar aşağıda verdiğimiz linke tıklayarak yol tarifi alabilirler.

  İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi Yol Tarifi

  İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi’ne Nasıl Giderim? diye düşünüyorsanız yol tarifi için TIKLAYIN.

  İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi Çocuk Romatoloji Polikliniği İletişim Bilgileri & Adres

  Adres: Laka 35040 Bornova/İzmir

  Tel:

  e-mail:

  İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz bir diğer makalemizde İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi Çocuk Nöroloji Doktorları, Çocuk Nöroloji Nedir? Çocuk Nöroloji Bölümü Hangi Hastalıklara Bakar? İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi Çocuk Nöroloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi Çocuk Nöroloji Doktorları Randevu, İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi Yol Tarifi, İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi Çocuk Nöroloji Kliniği İletişim ve Adres Bilgileri yer almaktadır.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir