ÜNİVERSİTE HASTANELERİ

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Nefroloji Doktorları

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Nefroloji Doktorları, Nefroloji Nedir? Nefroloji Bölümü Hangi Hastalıklara Bakar? Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Nefroloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Nefroloji Doktorları Randevu, Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Yol Tarifi, Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Nefroloji Polikliniği İletişim ve Adres Bilgilerini araştırarak bu makalede sizlere yardımcı olmaya çalıştık.

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Nefroloji Doktorları Hakkında

Ankara ili sınırları içerisinde yer alan Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Nefroloji Doktorları ile Ankara ili ve çevre illere hizmet etmektedir. Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Nefroloji bilim dalı 1965 yılından bu zamana kadar hastalara hizmet vermektedir. Hastane, alanında uzman ekibiyle son model tıbbi cihazlar yardımı ile hastalara tedavi imkanı sunmaktadır.

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Nefroloji Doktorları listesini vermeden önce dilerseniz kısaca nefroloji bilim dalı hakkında bilgi verelim.

Nefroloji Nedir?

Nefroloji bölümü böbrek hastalıklarını konu alan bir bilim dalıdır. Böbreğin yapısı, işlevleri ve bunlarla ilişkili tüm rahatsızlıkların teşhis ve tedavisi yapılmaktadır. Uzman Nefrolog tarafından hastalar muayene edilmektedir. Nefrologlar Tıp fakültesi eğitiminin ardından İç Hastalıkları Ana Bilim Dalında uzmanlık eğitimi alırlar. Daha sonra Nefroloji Bilim Dalında yan dal ihtisasını tamamlarlar.

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Nefroloji Doktorları
Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Nefroloji Doktorları

Nefroloji Hangi Hastalıklara Bakar?

  • Akut böbrek yetmezliği,
  • Böbrek damarı hastalıkları,
  • Kronik böbrek yetmezliği,
  • Diyaliz ve böbrek nakli
  • İdrar yolu enfeksiyonları
  • Hipertansiyon (Böbrek kaynaklı)
  • Kronik Nefrit
  • Böbrek iltihapları
  • Böbrek ve mesane taşları
  • Böbrek kanseri
  • Üremi
  • Albumin
 • Vücuttaki sıvı ve mineral dengesizlikleri

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Nefroloji Doktorları

Prof. Dr. YUNUS ERDEM Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Nefroloji Uzmanı

Prof. Dr. BÜLENT ALTUN Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Nefroloji Uzmanı

Prof. Dr. MUSTAFA ARICI Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Nefroloji Uzmanı

Prof. Dr. ŞEREF RAHMİ YILMAZ Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Nefroloji Uzmanı

Prof. Dr. TOLGA YILDIRIM Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Nefroloji Uzmanı

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Nefroloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

Siz değerli ziyaretçilerimiz Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Nefroloji Doktorları hakkındaki görüş, öneri ve taleplerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Nefroloji Doktorları Randevu Al

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi resmi internet sitesinin iletişim bölümünden veya 444 4 444 numaralı telefondan Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Nefroloji Doktorları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne Nasıl Gidilir?

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne şehir dışından otobüslerle gelen hastalar Ankaray metrosuna binip Kurtuluş durağında inerek kısa bir mesafe yürüdükten sonra hastaneye ulaşabilirler. Şehir merkezinde faaliyet gösteren Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin 545 (ERYAMAN-GÜZELKENT-AŞTİ) numaralı otobüsüne binerek hastaneye gidebilirsiniz. Ayrıca Seyran – Esat – Aşti özel dolmuş hattına binerek de hastaneye ulaşım sağlayabilirsiniz. Kızılay yönünden hastaneye gitmek için Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin 333, 160, 381, 297-3, 221-3, 332, 376, 371 ve 388 hat numaralı otobüslerine binerek ulaşım sağlayabilirsiniz. Alternatif olarak şehir merkezinde ticari faaliyet gösteren taksileri kullanarak da hastaneye gidebilirsiniz.

Özel araçlar ile hastaneye gitmek isteyen hastalar için açık otopark ve kapalı otopark mevcuttur. Özel araç ile gelen hastalar aşağıda verdiğimiz linke tıklayarak yol tarifi alabilirler.

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Yol Tarifi

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne Nasıl Gidebilirim? diye düşünüyorsanız yol tarifi için TIKLAYIN.

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Nefroloji Polikliniği İletişim Bilgileri & Adres

Adres  : Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanlığı 06230 Sıhhiye, Ankara TÜRKİYE

Telefon : 0 312 305 12 49 – 0 312 305 17 86

e-posta : [email protected]

Bir diğer makalemizde Ankara Şehir Hastanesi Nefroloji Doktorları, Ankara Şehir Hastanesi Nefroloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Ankara Şehir Hastanesi Nefroloji Doktorları Randevu, Ankara Şehir Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Ankara Şehir Hastanesi Yol Tarifi, Ankara Şehir Hastanesi Nefroloji Polikliniği İletişim ve Adres Bilgileri yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir