DEVLET HASTANELERİ

İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları Doktorları

İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları Doktorları, Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları Nedir? Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları Bölümü Hangi Hastalıklara Bakar? İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları Doktorları Randevu, İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi Yol Tarifi, İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları Kliniği İletişim ve Adres Bilgilerini sizler için araştırarak bu makaleyi hazırladık.

İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları Doktorları Hakkında

İzmir ilinde bulunan İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları Doktorları ile İzmir ili ve çevre illere hizmet vermektedir. İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi, Ege bölgesinin en büyük ve Türkiye’nin 4. büyük hastanesi olma özelliğine sahiptir. 6 ayrı sağlık kompleksinden oluşan hastane 628.000 metrekare kapalı kullanım alanına ve 2060 yatak kapasitesine sahiptir. Son derece modern yapıya sahip hastanede deprem izolatörü de bulunmaktadır. Helikopter pisti bulanan hastanede açık ve kapalı otopark da mevcuttur. Bölgenin önemli sağlık merkezlerinden biri olan hastane modern hizmet binasında uzman kadrosuyla temiz ve hijyenik bir ortamda son model tıbbi cihazlarla hastalara tedavi imkanı sunmaktadır.

İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları Doktorları listesini vermeden önce dilerseniz kısaca Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları bilim dalı hakkında bilgi verelim.

Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları Nedir?

Çocuk enfeksiyon hastalıkları, çocukluk çağında sıklıkla görülen bulaşıcı hastalıklardır. Bu hastalıklar, genellikle mikroorganizmaların neden olduğu enfeksiyonlar sonucu ortaya çıkarlar. Çocuklarda enfeksiyon hastalıklarının nedeni, çoğunlukla vücutlarının henüz bağışıklık sistemi gelişmemiş olmasıdır. Ayrıca çocukların daha fazla bir arada bulunmaları, temas etmeleri, paylaşımda bulunmaları ve hijyen kurallarına uymamaları da enfeksiyon hastalıklarının yayılmasına neden olabilir.

Çocuk enfeksiyon hastalıklarının belirtileri, ateş, öksürük, burun akıntısı, boğaz ağrısı, ishal, kusma, deride döküntü, idrarda yanma gibi belirtilerdir. Tedavi genellikle semptomatik olarak yapılır ve dinlenme, sıvı alımı ve belirtileri hafifletici ilaçlar verilir. Ancak bazı enfeksiyon hastalıklarında antibiyotik kullanımı gerekebilir.

Enfeksiyon hastalıklarından korunmak için hijyen kurallarına uyulması, ellerin sık sık yıkanması, çocukların aşılanması, yeterli ve dengeli beslenmelerine dikkat edilmesi önerilir.

İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları Doktorları
İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları Doktorları

Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları Bölümü Hangi Hastalıklara Bakar?

İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları kliniğinde alanında uzman hekimler tarafından çocuklarda görülen viral enfeksiyon, alt ve üst solunum yolu enfeksiyonları, İdrar yolu enfeksiyonları, kemik ve yumuşak doku enfeksiyonları, menenjit ve ensefalit, döküntülü hastalıklar, tüberküloz, uzun süren ateş ve sık enfeksiyon geçiren çocukların tedavileri gerçekleştirilmektedir.

İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları Doktorları

Prof. Dr. DİLEK YILMAZ ÇİFTDOĞAN İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları Uzmanı

Uzm. Dr. ASLIHAN ŞAHİN İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları Uzmanı

İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları Yorumlar ve Şikayetler

Siz değerli ziyaretçilerimiz İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları Doktorları hakkındaki deneyim, öneri ve görüşlerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları Doktorları Randevu Al

merkezi hekim randevu sistemi
merkezi hekim randevu sistemi

Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS), tarafından oluşturulan online randevu sistemi ile veya 182 numaralı hattı arayarak İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları Doktorları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi’ne Nasıl Gidilir?

İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi‘ne gitmek isteyen hastalar, şehir merkezinde faaliyet gösteren İzmir Büyükşehir Belediyesi’ne ait 533 (BAYRAKLI ŞEHİR HASTANESİ – BORNOVA METRO) hat ve numaralı otobüse binerek ulaşım imkanı sağlayabilirler.

Hastaneye ulaşım için alternatif olarak şehir merkezinde faaliyet gösteren ticari taksiler tercih edilebilir. Özel araçlar ile hastaneye gitmek isteyen hastalar için açık otopark mevcuttur. Özel araç ile gelen hastalar aşağıda verdiğimiz linke tıklayarak yol tarifi alabilirler.

  İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi Yol Tarifi

  İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi’ne Nasıl Giderim? diye düşünüyorsanız yol tarifi için TIKLAYIN.

  İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları Polikliniği İletişim Bilgileri & Adres

  Adres: Laka 35040 Bornova/İzmir

  Tel:

  e-mail:

  İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz bir diğer makalemizde İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi Çocuk Gastroenteroloji Doktorları, Çocuk Gastroenteroloji Nedir? Çocuk Gastroenteroloji Bölümü Hangi Hastalıklara Bakar? İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi Çocuk Gastroenteroloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi Çocuk Gastroenteroloji Doktorları Randevu, İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi Yol Tarifi, İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi Çocuk Gastroenteroloji Kliniği İletişim ve Adres Bilgileri yer almaktadır.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir