DEVLET HASTANELERİ

Diyarbakır Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesi Göz Hastalıkları Doktorları

Diyarbakır Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesi Göz Hastalıkları Doktorları, Diyarbakır Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesi Göz Hastalıkları Doktorları Randevu, Diyarbakır Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesi Göz Hastalıkları Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Diyarbakır Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Diyarbakır Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesi Yol Tarifi, Diyarbakır Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesi Göz Hastalıkları Kliniği İletişim ve Adres Bilgileri gibi konuları araştırarak hazırladığımız bu makalenin siz değerli misafirlerimize yardımcı olabileceğini düşünüyoruz.

Diyarbakır Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesi Göz Hastalıkları Doktorları

Diyarbakır Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesi Göz Hastalıkları Doktorları, başta Diyarbakır ili olmak üzere diğer çevre illere göz hastalıkları dalında kaliteli ve en iyi hizmeti vermeyi amaçlamıştır. Hastane, alanında uzman doktor ekibi ve son teknoloji ile donatılmış tıbbi cihazlar kullanarak hijyenik bir ortamda hastalarına hizmet vererek hastalıklara çare bulmaya çalışmaktadır.

Diyarbakır Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesi Göz Hastalıkları kliniğinde göz merceğinde, göz zarında, gözyaşı kanallarında, göz kapaklarında ve gözü saran sinir dokularında kısaca göz ile ilgili her türlü rahatsızlıkların teşhis ve tedavi hizmeti verilmektedir.

Diyarbakır Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesi Göz Hastalıkları Doktorları
Diyarbakır Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesi Göz Hastalıkları Doktorları

Diyarbakır Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesi Göz Hastalıkları Doktorları

Op. Dr. HASAN MAHMUT ARCAGÖK Diyarbakır Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesi Göz Hastalıkları Uzmanı

Op. Dr. YUSUF BOZAN Diyarbakır Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesi Göz Hastalıkları Uzmanı

Op. Dr. YUSUF ONAY Diyarbakır Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesi Göz Hastalıkları Uzmanı

Diyarbakır Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesi Göz Hastalıkları Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

Siz değerli ziyaretçilerimiz Diyarbakır Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesi Göz Hastalıkları Doktorları hakkındaki görüş, öneri ve taleplerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

Diyarbakır Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesi Göz Hastalıkları Doktorları Randevu Al

merkezi hekim randevu sistemi
merkezi hekim randevu sistemi

Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS), tarafından oluşturulan online randevu sistemi ile veya 182 numaralı hattı arayarak Diyarbakır Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesi Göz Hastalıkları Doktorları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

Diyarbakır Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesi’ne Nasıl Gidilir?

Diyarbakır Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesi’ne Dicle kent güzergahında gelen E2-C5-C10 , Yeni otogar güzergahından gelen A7-P6-T1 , Gaziler güzergahından gelen B2 , Havaalanı güzergahından gelen Z2-Z3 ve Tren garı güzergahından gelen CE2-AZ numaralı Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi’ne ait otobüs hatlarıyla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Diyarbakır Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Diyarbakır Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesi‘ne Nasıl Giderim? diye düşünüyorsanız yol tarifi için TIKLAYIN.

Diyarbakır Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesi Göz Hastalıkları Polikliniği İletişim Bilgileri & Adres

Adres: Dicle, Yenişehir Dr. Şeref İnal Öz Cad, 19. Sk. No:23, 21100 Yenişehir/Diyarbakır
Tel: 0 412 228 54 34

Diğer bir makalemizde Diyarbakır Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları, Diyarbakır Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Diyarbakır Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları Randevu, Diyarbakır Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Diyarbakır Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesi Yol Tarifi, Diyarbakır Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesi Genel Cerrahi İletişim ve Adres Bilgilerine yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir