DEVLET HASTANELERİ

İstanbul Üsküdar Devlet Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Doktorları

İstanbul Üsküdar Devlet Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Doktorları, İstanbul Üsküdar Devlet Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, İstanbul Üsküdar Devlet Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Doktorları Randevu, İstanbul Üsküdar Devlet Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? İstanbul Üsküdar Devlet Hastanesi Yol Tarifi, İstanbul Üsküdar Devlet Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Polikliniği İletişim ve Adres Bilgilerini araştırarak bu makaleyi hazırladık. Umarız sizleri için faydalı bir makale olmuştur.

İstanbul Üsküdar Devlet Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Doktorları Hakkında

İstanbul’un Üsküdar ilçesinde bulunan Üsküdar Devlet Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Doktorları ile İstanbul ili ve çevre illere hizmet vermektedir. İstanbul Üsküdar Devlet Hastanesi 1950 yılından günümüze kadar hastalara şifa dağıtmaya devam etmektedir. Daha öncesinde Emniyet Genel Müdürlüğü İstanbul Polis Hastanesi adı altında hizmet veren hastane 2005 yılının şubat ayında Üsküdar Devlet Hastanesi ismini almıştır. Hastane uzman kadrosuyla temiz ve hijyenik bir ortamda hastalara tedavi imkanı sunmaktadır. Hastaneye bağlı olarak Çamlıca Semt Polikliğinde de hastalara tedavi imkanı sunulmaktadır.

İstanbul Üsküdar Devlet Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji kliniğinde kemik ve kas ağrıları, İskelet sistemi rahatsızlıkları, vücutta oluşan kırık ve çıkık hasarları, eklem ağrıları, Eklem kireçlenmeleri, Boyun ve bel fıtıkları gibi rahatsızlıkların teşhis ve tedavi hizmetleri verilmektedir.

İstanbul Üsküdar Devlet Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Doktorları
İstanbul Üsküdar Devlet Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Doktorları

İstanbul Üsküdar Devlet Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Doktorları

Op. Dr. CEM YÜCEL İstanbul Üsküdar Devlet Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı

Op. Dr. EMRE BAL İstanbul Üsküdar Devlet Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı

Op. Dr. ENGİN EREN DESTELİ İstanbul Üsküdar Devlet Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı

Op. Dr. ERCÜMENT ZAYİM İstanbul Üsküdar Devlet Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı

Op. Dr. ERKAN TAN İstanbul Üsküdar Devlet Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı

Op. Dr. FARUK ALBAYRAK İstanbul Üsküdar Devlet Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı

Op. Dr. İLTER GÜVENÇ İstanbul Üsküdar Devlet Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı

Op. Dr. TUĞRUL ALICI İstanbul Üsküdar Devlet Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı

Op. Dr. ZEYİT YALÇIN İstanbul Üsküdar Devlet Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı

İstanbul Üsküdar Devlet Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

Siz değerli ziyaretçilerimiz İstanbul Üsküdar Devlet Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Doktorları hakkındaki deneyim, istek ve görüşlerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

İstanbul Üsküdar Devlet Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Doktorları Randevu Al

merkezi hekim randevu sistemi
merkezi hekim randevu sistemi

Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS), tarafından oluşturulan online randevu sistemi ile veya 182 numaralı hattı arayarak İstanbul Üsküdar Devlet Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Doktorları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

İstanbul Üsküdar Devlet Hastanesi’ne Nasıl Gidilir?

İstanbul Üsküdar Devlet Hastanesi‘ne gitmek isteyen hastalar aşağıda listesini verdiğimiz şehir merkezinde faaliyet gösteren İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne ait hat numaralı otobüslere binerek hastaneye ulaşabilirler.

  • 12C – ÜSKÜDAR DEVLET HASTANESİ – ÜSKÜDAR
  • 14C – ÜSKÜDAR DEVLET HASTANESİ – KADIKÖY
  • 14FD – FERAH MAHALLESİ – ÜSKÜDAR DEVLET HASTANESİ

Hastaneye ulaşım için alternatif olarak şehir merkezinde faaliyet gösteren Polis Hastanesi dolmuş hattını ve ticari taksiler tercih edilebilir. Özel araçlar ile hastaneye gitmek isteyen hastalar için açık ve kapalı otopark mevcuttur. Özel araç ile gelen hastalar aşağıda verdiğimiz linke tıklayarak yol tarifi alabilirler.

İstanbul Üsküdar Devlet Hastanesi Yol Tarifi

İstanbul Üsküdar Devlet Hastanesi’ne Nasıl Giderim? diye düşünüyorsanız yol tarifi için TIKLAYIN.

İstanbul Üsküdar Devlet Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Polikliniği İletişim Bilgileri & Adres

Adres: Barbaros Mah. Veysi Paşa Sok. No:14 Üsküdar / İSTANBUL
Tel: 0 216 474 79 00

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz bir diğer makalemizde İstanbul Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Doktorları, İstanbul Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? İstanbul Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yol Tarifi, İstanbul Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, İstanbul Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Doktorları Randevu, İstanbul Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Polikliniği İletişim ve Adres bilgileri yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir