DEVLET HASTANELERİ

İstanbul Üsküdar Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları

İstanbul Üsküdar Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları, İstanbul Üsküdar Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, İstanbul Üsküdar Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları Randevu, İstanbul Üsküdar Devlet Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? İstanbul Üsküdar Devlet Hastanesi Yol Tarifi, İstanbul Üsküdar Devlet Hastanesi İletişim ve Adres Bilgilerini sizler için araştırarak bu makaleyi hazırladık.

İstanbul Üsküdar Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları Hakkında

İstanbul’un Üsküdar ilçesinde bulunan Üsküdar Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları ile İstanbul ili ve çevre illere hizmet vermektedir. İstanbul Üsküdar Devlet Hastanesi 1950 yılından günümüze kadar hastalara şifa dağıtmaya devam etmektedir. Daha öncesinde Emniyet Genel Müdürlüğü İstanbul Polis Hastanesi adı altında hizmet veren hastane 2005 yılının şubat ayında Üsküdar Devlet Hastanesi ismini almıştır. Hastane uzman kadrosuyla temiz ve hijyenik bir ortamda hastalara tedavi imkanı sunmaktadır. Hastaneye bağlı olarak Çamlıca Semt Polikliğinde de hastalara tedavi imkanı sunulmaktadır.

İstanbul Üsküdar Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye kliniğinde iç organları etkileyen kansızlık, troid, diyabet, gastrid, guatr, ülser, ishal, kabızlık, gut hastalığı, mide hastalığı, hipertansiyon gibi birçok hastalığın tedavileri yapılmaktadır.

İstanbul Üsküdar Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları
İstanbul Üsküdar Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları

İstanbul Üsküdar Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları

Uzm. Dr. BÜŞRA ENGÜR İstanbul Üsküdar Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Uzmanı

Uzm. Dr. EBRU ERALDEMİR İstanbul Üsküdar Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Uzmanı

Uzm. Dr. EMİR MAŞTAOĞLU İstanbul Üsküdar Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Uzmanı

Uzm. Dr. GÜLTEN ORUÇ İstanbul Üsküdar Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Uzmanı

Uzm. Dr. HATİCE SELCEN TOPRAK İstanbul Üsküdar Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Uzmanı

Uzm. Dr. RIZA HAKAN KASAPOĞLU İstanbul Üsküdar Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Uzmanı

Uzm. Dr. ŞEYMA BETÜL YIĞCI İstanbul Üsküdar Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Uzmanı

Uzm. Dr. YASEMİN MERİÇ MÜNGEN İstanbul Üsküdar Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Uzmanı

Hastalığınızın tedavisi için mutlaka alanında uzman bir doktora muayene olmanız gerekir. Doktor tedavisine ilave olarak Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış ve devlet hastanelerinde de uygulamaya başlanmış olan tamamlayıcı ve alternatif tıp tedavi yöntemlerinden de yardım alabilirsiniz. Alternatif tıp yöntemleri nedir diye soruyorsanız alternatif tıp yöntemleri ile ilgili yazdığımız makalelerin size yardımcı olabileceğini düşünüyorum. Tamamlayıcı ve alternatif tıp yöntemleri ile ilgili makalelerimizi görmek için TIKLAYIN.

İstanbul Üsküdar Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

Siz değerli ziyaretçilerimiz İstanbul Üsküdar Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları hakkındaki deneyim, istek ve görüşlerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

İstanbul Üsküdar Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları Randevu Al

merkezi hekim randevu sistemi
merkezi hekim randevu sistemi

Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS), tarafından oluşturulan online randevu sistemi ile veya 182 numaralı hattı arayarak İstanbul Üsküdar Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

İstanbul Üsküdar Devlet Hastanesi’ne Nasıl Gidilir?

İstanbul Üsküdar Devlet Hastanesi‘ne gitmek isteyen hastalar aşağıda listesini verdiğimiz şehir merkezinde faaliyet gösteren İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne ait hat numaralı otobüslere binerek hastaneye ulaşabilirler.

  • 12C – ÜSKÜDAR DEVLET HASTANESİ – ÜSKÜDAR
  • 14C – ÜSKÜDAR DEVLET HASTANESİ – KADIKÖY
  • 14FD – FERAH MAHALLESİ – ÜSKÜDAR DEVLET HASTANESİ

Hastaneye ulaşım için alternatif olarak şehir merkezinde faaliyet gösteren Polis Hastanesi dolmuş hattını ve ticari taksiler tercih edilebilir. Özel araçlar ile hastaneye gitmek isteyen hastalar için açık ve kapalı otopark mevcuttur. Özel araç ile gelen hastalar aşağıda verdiğimiz linke tıklayarak yol tarifi alabilirler.

İstanbul Üsküdar Devlet Hastanesi Yol Tarifi

İstanbul Üsküdar Devlet Hastanesi’ne Nasıl Giderim? diye düşünüyorsanız yol tarifi için TIKLAYIN.

İstanbul Üsküdar Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Polikliniği İletişim Bilgileri & Adres

Adres: Barbaros Mah. Veysi Paşa Sok. No:14 Üsküdar / İSTANBUL
Tel: 0 216 474 79 00

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz bir diğer makalemizde İstanbul Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi İç Hastalıkları-Dahiliye Doktorları, İstanbul Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? İstanbul Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yol Tarifi, İstanbul Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi İç Hastalıkları-Dahiliye Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, İstanbul Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi İç Hastalıkları-Dahiliye Doktorları Randevu, İstanbul Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi İç Hastalıkları-Dahiliye Kliniği İletişim ve Adres bilgileri yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir