DEVLET HASTANELERİ

İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi Nefroloji Doktorları

İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi Nefroloji Doktorları, Nefroloji Nedir? Nefroloji Bölümü Hangi Hastalıklara Bakar? İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi Nefroloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi Nefroloji Doktorları Randevu, İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi Yol Tarifi, İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi Nefroloji Kliniği İletişim ve Adres Bilgilerini sizler için araştırarak bu makaleyi hazırladık.

İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi Nefroloji Doktorları Hakkında

İzmir ilinde bulunan İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi Nefroloji Doktorları ile İzmir ili ve çevre illere hizmet vermektedir. İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi, Ege bölgesinin en büyük ve Türkiye’nin 4. büyük hastanesi olma özelliğine sahiptir. 6 ayrı sağlık kompleksinden oluşan hastane 628.000 metrekare kapalı kullanım alanına ve 2060 yatak kapasitesine sahiptir. Son derece modern yapıya sahip hastanede deprem izolatörü de bulunmaktadır. Helikopter pisti bulanan hastanede açık ve kapalı otopark da mevcuttur. Bölgenin önemli sağlık merkezlerinden biri olan hastane modern hizmet binasında uzman kadrosuyla temiz ve hijyenik bir ortamda son model tıbbi cihazlarla hastalara tedavi imkanı sunmaktadır.

İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi Nefroloji Doktorları listesini vermeden önce dilerseniz kısaca nefroloji bilim dalı hakkında bilgi verelim.

Nefroloji Nedir?

Nefroloji bölümü böbrek hastalıklarını konu alan bir bilim dalıdır. Böbreğin yapısı, işlevleri ve bunlarla ilişkili tüm rahatsızlıkların teşhis ve tedavisi yapılmaktadır. Uzman Nefrolog tarafından hastalar muayene edilmektedir. Nefrologlar Tıp fakültesi eğitiminin ardından İç Hastalıkları Ana Bilim Dalında uzmanlık eğitimi alırlar. Daha sonra Nefroloji Bilim Dalında yan dal ihtisasını tamamlarlar.

İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi Nefroloji Doktorları
İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi Nefroloji Doktorları

Nefroloji Hangi Hastalıklara Bakar?

 • Akut böbrek yetmezliği,
 • Böbrek damarı hastalıkları,
 • Kronik böbrek yetmezliği,
 • Diyaliz ve böbrek nakli
 • İdrar yolu enfeksiyonları
 • Hipertansiyon (Böbrek kaynaklı)
 • Kronik Nefrit
 • Böbrek iltihapları
 • Böbrek ve mesane taşları
 • Böbrek kanseri
 • Üremi
 • Albumin
 • Vücuttaki sıvı ve mineral dengesizlikleri
  •  

  İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi Nefroloji Doktorları

  İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi henüz hasta kabulüne başlamamıştır. Hastane faaliyete geçtiğinde İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi Nefroloji Doktorları listesini sitemizden takip edebilirsiniz.

  İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi Nefroloji Yorumlar ve Şikayetler

  Siz değerli ziyaretçilerimiz İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi Nefroloji Doktorları hakkındaki deneyim, öneri ve görüşlerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

  İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi Nefroloji Doktorları Randevu Al

  merkezi hekim randevu sistemi
  merkezi hekim randevu sistemi

  Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS), tarafından oluşturulan online randevu sistemi ile veya 182 numaralı hattı arayarak İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi Nefroloji Doktorları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

  İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi’ne Nasıl Gidilir?

  İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi‘ne gitmek isteyen hastalar, şehir merkezinde faaliyet gösteren İzmir Büyükşehir Belediyesi’ne ait 533 (BAYRAKLI ŞEHİR HASTANESİ – BORNOVA METRO) hat ve numaralı otobüse binerek ulaşım imkanı sağlayabilirler.

  Hastaneye ulaşım için alternatif olarak şehir merkezinde faaliyet gösteren ticari taksiler tercih edilebilir. Özel araçlar ile hastaneye gitmek isteyen hastalar için açık otopark mevcuttur. Özel araç ile gelen hastalar aşağıda verdiğimiz linke tıklayarak yol tarifi alabilirler.

   İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi Yol Tarifi

   İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi’ne Nasıl Giderim? diye düşünüyorsanız yol tarifi için TIKLAYIN.

   İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi Nefroloji Polikliniği İletişim Bilgileri & Adres

   Adres: Laka 35040 Bornova/İzmir

   Tel:

   e-mail:

   İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz bir diğer makalemizde Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Nefroloji Doktorları, Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Nefroloji Doktorları Yorumlar ve Şikayet, Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Nefroloji Doktorları Randevu, Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Yol Tarifi, Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Nefroloji Polikliniği İletişim ve Adres bilgileri yer almaktadır.

   Bir cevap yazın

   E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir