DEVLET HASTANELERİ

Giresun Eğitim ve Araştırma Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahisi Doktorları

Giresun Eğitim ve Araştırma Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahisi Doktorları, Giresun Eğitim ve Araştırma Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahisi Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Giresun Eğitim ve Araştırma Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahisi Doktorları Randevu, Giresun Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Giresun Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yol Tarifi, Giresun Eğitim ve Araştırma Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahisi Polikliniği İletişim ve Adres Bilgilerini araştırarak bu makaleyi sizler için hazırladık.

Giresun Eğitim ve Araştırma Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahisi Doktorları Hakkında

Giresun ilinde bulunan Giresun Eğitim ve Araştırma Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahisi Doktorları ile Giresun ili ve çevre illere hizmet vermektedir. Giresun Eğitim ve Araştırma Hastanesi, 2020 yılında Prof. Dr. A. ilhan Özdemir Devlet Hastanesi bünyesinde faaliyetine başlamış olup 2021 yılının Eylül ayında ayrılarak Giresun Üniversitesi Giresun Eğitim ve Araştırma Hastanesi adı altına hizmet vermeye devam etmektedir. 350 yatak kapasitesine sahip olan hastane modern ve şık mimariye sahip binasında uzman kadrosuyla temiz ve hijyenik bir ortamda hastalara tedavi imkanı sunmaktadır.

Giresun Eğitim ve Araştırma Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahisi kliniğinde Beyin kanamaları, Beyin tümörleri, Beyin damar hastalıkları, Parkinson, Boyun fıtığı, Bel fıtığı, Felç ve Omurga Hastalıkları gibi beyin ve tüm sinir sistemini içine alan hastalıkların tedavisi yapılmaktadır.

Giresun Eğitim ve Araştırma Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahisi Doktorları
Giresun Eğitim ve Araştırma Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahisi Doktorları

Giresun Eğitim ve Araştırma Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahisi Doktorları

Doç. Dr. FEYZİ BİROL SARICA Giresun Eğitim ve Araştırma Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı

Doç. Dr. NURULLAH EDEBALİ Giresun Eğitim ve Araştırma Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı

Dr. Öğr. Üyesi TAMER TAMDOĞAN Giresun Eğitim ve Araştırma Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı

Dr. Öğr. Üyesi SEVİM ÖNDÜL Giresun Eğitim ve Araştırma Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı

Op. Dr. CANER FAHRETTİN KARA Giresun Eğitim ve Araştırma Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı

Op. Dr. AHMET BAL Giresun Eğitim ve Araştırma Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı

Op. Dr. İLYAS TADAYYON EİNADDİN KA Giresun Eğitim ve Araştırma Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı

Giresun Eğitim ve Araştırma Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahisi Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

Siz değerli ziyaretçilerimiz Giresun Eğitim ve Araştırma Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahisi Doktorları hakkındaki deneyim, istek ve görüşlerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

Giresun Eğitim ve Araştırma Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahisi Doktorları Randevu Al

merkezi hekim randevu sistemi
merkezi hekim randevu sistemi

Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS), tarafından oluşturulan online randevu sistemi ile veya 182 numaralı hattı arayarak Giresun Eğitim ve Araştırma Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahisi Doktorları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

Giresun Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Nasıl Gidilir?

Giresun Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne gidebilmek için şehir merkezinde faaliyet gösteren Giresun Belediyesi’ne ait otobüsleri ve Seka – Etbaşoğlu özel dolmuş hatlarını kullanabilirsiniz.

Hastaneye ulaşım için alternatif olarak şehir merkezinde faaliyet gösteren ticari taksiler tercih edilebilir. Özel araçlar ile hastaneye gitmek isteyen hastalar için açık ve kapalı otopark mevcuttur. Özel araç ile gelen hastalar aşağıda verdiğimiz linke tıklayarak yol tarifi alabilirler.

Giresun Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yol Tarifi

Giresun Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Nasıl Gidebilirim? diye düşünüyorsanız yol tarifi için TIKLAYIN.

Giresun Eğitim ve Araştırma Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahisi Polikliniği İletişim Bilgileri & Adres

Adres: Aksu Mahallesi Mehmet İzmen Caddesi No.145 Merkez/Giresun
Tel: 0 454 310 20 20
E-Mail: [email protected]

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz bir diğer makalemizde Giresun Eğitim ve Araştırma Hastanesi Göğüs Hastalıkları Doktorları, Giresun Eğitim ve Araştırma Hastanesi Göğüs Hastalıkları Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Giresun Eğitim ve Araştırma Hastanesi Göğüs Hastalıkları Bölümü Randevu, Giresun Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Giresun Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yol Tarifi, Giresun Eğitim ve Araştırma Hastanesi Göğüs Hastalıkları Kliniği İletişim Bilgileri & Adres bilgileri hakkında bilgi vermeye çalıştık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir