DEVLET HASTANELERİ

Kütahya Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nöroloji Doktorları

Kütahya Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nöroloji Doktorları, Kütahya Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nöroloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Kütahya Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nöroloji Doktorları Randevu, Kütahya Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Kütahya Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yol Tarifi, Kütahya Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nöroloji Polikliniği İletişim ve Adres Bilgilerini araştırarak bu makaleyi sizler için hazırladık.

Kütahya Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nöroloji Doktorları Hakkında

Kütahya ilinde bulunan Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nöroloji Doktorları ile Kütahya ili ve çevre illere hizmet vermektedir. Kütahya Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi 1965 yılının şubat ayında SSK hastanesi adı altında hizmet vermeye başlamıştır. 2005 yılında SSK hastanelerinin Sağlık Bakanlığı’na devredilmesi ile Evliya Çelebi Devlet Hastanesi ismini almıştır. 2011 yılının ekim ayında Kütahya Valiliği ile Dumlupınar Üniversitesi Rektörlüğü arasındaki protokol ile Kütahya Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi ismini alarak faaliyetine devam etmektedir. Kütahya Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi modern ve şık mimariye sahip binasında uzman kadrosuyla temiz ve hijyenik bir ortamda hastalara tedavi imkanı sunmaktadır. Hastaneye bağlı olarak FTR Ek Hizmet Binası ve Vefa Ek Hizmet Binasında da hastalara hizmet verilmektedir.

Nöroloji bilim dalı beyin, beyin sapı, omurilik, kaslar ve sinir sistemi rahatsızlıklarını inceleyen, teşhis ve tedavisini uygulayan tıp dalıdır. Kütahya Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nöroloji kliniğinde nöbet, hareket etme, konuşma, görme bozuklukları, şuur kaybı ,yutma, nefes alma, öğrenme zorluğu yada kafa travması gibi sorunların teşhis ve tedavisi yapılmaktadır.

Kütahya Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nöroloji Doktorları
Kütahya Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nöroloji Doktorları

Kütahya Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nöroloji Doktorları

Doç. Dr. MUSTAFA ÇETİNER Kütahya Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nöroloji Uzmanı

Dr. Öğr. Üyesi MERVE YATMAZOĞLU ÇETİN Kütahya Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nöroloji Uzmanı

Dr. Öğr. Üyesi DURSUN CEYLAN Kütahya Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nöroloji Uzmanı

Uzm. Dr. FİDAN İNCEKARA AYDIN Kütahya Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nöroloji Uzmanı

Uzm. Dr. HALİT GÜNEŞ Kütahya Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nöroloji Uzmanı

Uzm. Dr. İREM YILDIRIM Kütahya Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nöroloji Uzmanı

Uzm. Dr. METİN BAKIRDEMİR Kütahya Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nöroloji Uzmanı

Uzm. Dr. ŞEVKET YALIN Kütahya Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nöroloji Uzmanı

Kütahya Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nöroloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

Siz değerli ziyaretçilerimiz Kütahya Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nöroloji Doktorları hakkındaki deneyim, istek ve görüşlerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

Kütahya Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nöroloji Doktorları Randevu Al

merkezi hekim randevu sistemi
merkezi hekim randevu sistemi

Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS), tarafından oluşturulan online randevu sistemi ile veya 182 numaralı hattı arayarak Kütayha Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nöroloji Doktorları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

Kütahya Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Nasıl Gidilir?

Kütahya Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne gidebilmek için aşağıda listesini verdiğimiz şehir merkezinde faaliyet gösteren Kütahya Belediyesi’ne ait otobüs hatlarını kullanabilirsiniz.

  • 2 – Nafi Güral Fen Lisesi – Evliya Çelebi
  • 4 – Zafertepe – Hastane
  • 5 – Zafertepe – Bahçeli Evler
  • 6 – Zafertepe -Toki
  • 7B – Can çini – Merkez Kampüs
  • 12 – Kırcı – Parmakören – Ceza İnfaz Evi
  • 20 – Demirciören – Otogar

Ayrıca hastaneye ulaşım için alternatif olarak şehir merkezinde faaliyet gösteren ticari taksiler de tercih edilebilir. Özel araçlar ile hastaneye gitmek isteyen hastalar için açık otopark mevcuttur. Özel araç ile gelen hastalar aşağıda verdiğimiz linke tıklayarak yol tarifi alabilirler.

Kütahya Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yol Tarifi

Kütahya Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Nasıl Gidebilirim? diye düşünüyorsanız yol tarifi için TIKLAYIN.

Kütahya Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nöroloji Polikliniği İletişim Bilgileri & Adres

Adres: Evliya Çelebi Mah. İstiklal Cad. Okmeydanı Cd. 43040 Merkez/Kütahya
Tel: 0 274 231 66 60
E-Mail: [email protected]

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz bir diğer makalemizde Kütahya Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Doktorları, Kütahya Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Kütahya Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Doktorları Randevu, Kütahya Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Kütahya Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yol Tarifi, Kütahya Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Polikliniği İletişim ve Adres bilgileri hakkında bilgi vermeye çalıştık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir